...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje
ODPOWIEDZ
Posty: 3497 • Strona 348 z 350
  • 44 / 9 / 0
No jest to prawdą, że ośrodki ryją lekko czerep. Może nie tyle ośrodki, co zjebane niektóre zasady których trzeba przestrzegać. Aha @Adrian3760, przyjebany jesteś ostro skoro nie potrafisz wytrzymać kilka dni w ośrodku i pierwsze co robisz to idziesz walić kryształ, a ludzi którzy chcą coś zmienić nazywasz podludźmi.
  • 598 / 382 / 0
Straszny dwór w Miejscowości Czechowice-Dziedzice.
Nie polecam, istny psychiatryk, wyjebalem stamtąd wlasnie po dwóch tygodniach w których względnie doszedłem do siebie. społeczność mocno przeterapeutyzowana i wyprana przez terapie. Nie można słuchać rapu i rozmawiać slangiem, wszelkie układy są od razu ciachowane, na terapii nie można wymieniać nazw substancji ani nawiązywać do swojej przeszłości bo podobno wywołuje się głody u reszty społeczności. Całkowita fikcja. Ludzie tam zachowują się jak nieskalani którzy nigdy nie brali narkotyków.
Społeczności trwają po 6 godzin dziennie,od poniedziałku do niedzieli, do tego kazdy z najmniejsza pierdolą typu niewstawiona pralka może w każdym momencie zebrać i zaprosić wszystkich domowników. Jeżeli zdarzy się choć chwila wytchnienia w tym zapierdolu każdy może to przerwac zwołując społeczność, bo np nie zgasił światła w łazience i coś się z nim dzieje. Rozkminianie takich gowien jest na porządku dziennym co mocno ryje głowę i zniechęca do tego miejsca. Na społecznościach są poruszane takie problemy, która inteligentna osoba nie przetrwa bez wkurwienia i myśli wyjazdowych. Istny absurd. Pierdolenie o niczym po pare godzin, snucie pojebanych domysłów.
Generalnie zero czasu dla siebie, praca 6h dziennie, w potem społeczności do 23, czasem siedzieliśmy do 2 w nocy. Cały dzień na nogach. Za każde wydane pieniądze trzeba odprowadzać 10% wpływów, kasują cię dosłownie za wszystko, jak coś rozwalisz bulisz, niezgaszone światło bulisz, przeklniesz bulisz pieniądze na społeczność. Jeżeli znajdziesz choć 5 minut wolnego czasu w tym syfie i będziesz chciał się położyć dostaniesz reprymende, że izolujesz się od grupy i uciekasz w samotność. Generalnie wszystko co się robi jest złe.
Siłownia zła bo się regulujesz, książki złe bo uciekasz w samotność. Miałem wrazenie, że jestem pod ciągłą obserwacja ludzi, którzy szczycą się potem na grupach tym, że reagują na inne osoby i są odpowiedzialne.
Osrodek nowy dworek przy tym kołchozie to czasy w Ciechocinku.
  • 1 / / 0
Ktoś wie może czy w Wandzinie można mieć telefon? Zastanawiam się nad jakimś osrodkiem
  • 1394 / 87 / 2
31 lipca 2024tosieniedzieje pisze:
Straszny dwór w Miejscowości Czechowice-Dziedzice.
Nie polecam, istny psychiatryk, wyjebalem stamtąd wlasnie po dwóch tygodniach w których względnie doszedłem do siebie. społeczność mocno przeterapeutyzowana i wyprana przez terapie. Nie można słuchać rapu i rozmawiać slangiem, wszelkie układy są od razu ciachowane, na terapii nie można wymieniać nazw substancji ani nawiązywać do swojej przeszłości bo podobno wywołuje się głody u reszty społeczności. Całkowita fikcja. Ludzie tam zachowują się jak nieskalani którzy nigdy nie brali narkotyków.
Społeczności trwają po 6 godzin dziennie,od poniedziałku do niedzieli, do tego kazdy z najmniejsza pierdolą typu niewstawiona pralka może w każdym momencie zebrać i zaprosić wszystkich domowników. Jeżeli zdarzy się choć chwila wytchnienia w tym zapierdolu każdy może to przerwac zwołując społeczność, bo np nie zgasił światła w łazience i coś się z nim dzieje. Rozkminianie takich gowien jest na porządku dziennym co mocno ryje głowę i zniechęca do tego miejsca. Na społecznościach są poruszane takie problemy, która inteligentna osoba nie przetrwa bez wkurwienia i myśli wyjazdowych. Istny absurd. Pierdolenie o niczym po pare godzin, snucie pojebanych domysłów.
Generalnie zero czasu dla siebie, praca 6h dziennie, w potem społeczności do 23, czasem siedzieliśmy do 2 w nocy. Cały dzień na nogach. Za każde wydane pieniądze trzeba odprowadzać 10% wpływów, kasują cię dosłownie za wszystko, jak coś rozwalisz bulisz, niezgaszone światło bulisz, przeklniesz bulisz pieniądze na społeczność. Jeżeli znajdziesz choć 5 minut wolnego czasu w tym syfie i będziesz chciał się położyć dostaniesz reprymende, że izolujesz się od grupy i uciekasz w samotność. Generalnie wszystko co się robi jest złe.
Siłownia zła bo się regulujesz, książki złe bo uciekasz w samotność. Miałem wrazenie, że jestem pod ciągłą obserwacja ludzi, którzy szczycą się potem na grupach tym, że reagują na inne osoby i są odpowiedzialne.
Osrodek nowy dworek przy tym kołchozie to czasy w Ciechocinku.
Dokładnie syf taki w tych ośrodkach i ludzie powaleni, że będąc skierowany przez sąd "dobrowolnie" rozmawiałem z terapeutą czy nie mogą zamienić na odsiadkę.Terapia w tych państwowych ośrodkach ma hasło chyba arbait macht frai jak dobrze napisałem .Byłem w depresji nie mogłem się położyć, brałem antydepresanty.Te pierdalamencie mnie wykańczały, śpisz po 3 h, bo pali się i terapia to już nagle.Miedzy paciętami jest agresji serio.Ludzie robią problemy i miło wspominam przy tym odsiadkę.Minus pierdla jest taki, że jest przemoc, ale jak jesteś ogarnięty przeżyjesz.Na szczęście skończyłem to gówno i elo.Państwo terapeutyczne.
action movie:gun:
  • 6 / / 0
Jak ktoś szuka ośrodka to polecam "Zaroślak" w Kurczy koło Czerska. Ukończyłem tam terapie w moim przypadku trwało to 10 miesięcy. Moim zdaniem najlepszy ośrodek na NFZ. Jak nie jesteś ubezpieczony tez niema problemu. Zajefane miejsce! Bardzo dobra kadra, zasady tez w porządku. Uczysz się dnia codziennego na nowo bez używek. Zwierzęta, ogród, staw a w okół lasy i jeziora. Polecam
  • 1394 / 87 / 2
@misq0981 Strasznie posypany jest ten ośrodek, ale i tak lepszy od większości MONARÓW i się nie ciesz, że darmowy, bo ci hajs zabierają z podatków i serio trudno znaleźć na umowę nawet syfiastą pracę.Pewnie hajs z kradzież na dragi i życie, albo innych nielegalnych rzeczy i ja mam się dokładać na cb.Ćpanie twój problem.
action movie:gun:
  • 828 / 251 / 0
@stuk

Nałogi to choroba psychiczna i dlatego leczenie jest finansowane w pełni ze skarbu państwa.

Ciekawe, ile tam milionów musiało pójść z twojego portfela na jego leczenie lol xD
  • 702 / 100 / 0
Gdzie na detox od alko i benzo ? Świecie ? Potrzebuje kilka miesięcy detoxu z wariatami. Potem sobie załatwię terapię ale teraz jest Alert

Teleport do odpowiedniego tematu /D5
Jeszcze jest za wcześnie by było już za późno
  • 4043 / 657 / 2117
@Palkrolik to, gdzie się wybierzesz, zależy od tego, która lokalizacja jest dla Ciebie bardziej dostępna.

W Polsce można znaleźć mniejsze, ale wyjątkowo dobrze funkcjonujące placówki, które zdecydowanie warto wziąć pod uwagę. Często dysponują one wykwalifikowaną kadrą i indywidualnym podejściem do pacjenta, co może stanowić kluczowy czynnik przy wyborze miejsca terapii, nawet jeśli oznacza to konieczność pokonania nieco większej odległości.

Chociażby: Przystań - w Poznaniu, czy OAZA na Kaszubach.
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
  • 598 / 382 / 0
31 sierpnia 2024Palkrolik pisze:
Gdzie na detox od alko i benzo ? Świecie ? Potrzebuje kilka miesięcy detoxu z wariatami. Potem sobie załatwię terapię ale teraz jest Alert

Teleport do odpowiedniego tematu /D5
Suchy jar w Krakowie
ODPOWIEDZ
Posty: 3497 • Strona 348 z 350
Artykuły
[img]
Czy lekarstwem na samotność, niepewność lub lęk mogą być psychodeliki?

Newsy
[img]
Pojawił się postulat wprowadzenia ceny minimalnej za alkohol. Rząd pracuje nad nowymi rozwiązaniami

Ostatnia afera z alkotubkami może mieć znacznie poważniejsze skutki niż wycofanie feralnego produktu ze sklepów. Okazuje się bowiem, że rząd rozważa wprowadzenie ceny minimalnej za alkohol. Taką informację przekazał na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia wiceminister zdrowia Wojciech Konieczny.

[img]
Przedawkowania leków i narkotyków. Szkocja „europejskim liderem” liczby zgonów

Szkoci mają spore powody do obaw. Ogłoszona trzy lata temu „krajowa misja” walki z nadużywaniem narkotyków i zmniejszenia wskaźnika śmiertelności z powodu przedawkowania nie przyniosła pożądanych rezultatów.

[img]
Palenie fajki wodnej wcale nie jest nieszkodliwe

Fajki wodne zyskują coraz większą popularność, szczególnie wśród młodych osób. Wiąże się to z powszechnym przekonaniem, że palenie sziszy jest nieszkodliwe dla zdrowia. Nic bardziej mylnego!