...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje
ODPOWIEDZ
Posty: 3497 • Strona 348 z 350
  • 44 / 9 / 0
No jest to prawdą, że ośrodki ryją lekko czerep. Może nie tyle ośrodki, co zjebane niektóre zasady których trzeba przestrzegać. Aha @Adrian3760, przyjebany jesteś ostro skoro nie potrafisz wytrzymać kilka dni w ośrodku i pierwsze co robisz to idziesz walić kryształ, a ludzi którzy chcą coś zmienić nazywasz podludźmi.
  • 598 / 382 / 0
Straszny dwór w Miejscowości Czechowice-Dziedzice.
Nie polecam, istny psychiatryk, wyjebalem stamtąd wlasnie po dwóch tygodniach w których względnie doszedłem do siebie. społeczność mocno przeterapeutyzowana i wyprana przez terapie. Nie można słuchać rapu i rozmawiać slangiem, wszelkie układy są od razu ciachowane, na terapii nie można wymieniać nazw substancji ani nawiązywać do swojej przeszłości bo podobno wywołuje się głody u reszty społeczności. Całkowita fikcja. Ludzie tam zachowują się jak nieskalani którzy nigdy nie brali narkotyków.
Społeczności trwają po 6 godzin dziennie,od poniedziałku do niedzieli, do tego kazdy z najmniejsza pierdolą typu niewstawiona pralka może w każdym momencie zebrać i zaprosić wszystkich domowników. Jeżeli zdarzy się choć chwila wytchnienia w tym zapierdolu każdy może to przerwac zwołując społeczność, bo np nie zgasił światła w łazience i coś się z nim dzieje. Rozkminianie takich gowien jest na porządku dziennym co mocno ryje głowę i zniechęca do tego miejsca. Na społecznościach są poruszane takie problemy, która inteligentna osoba nie przetrwa bez wkurwienia i myśli wyjazdowych. Istny absurd. Pierdolenie o niczym po pare godzin, snucie pojebanych domysłów.
Generalnie zero czasu dla siebie, praca 6h dziennie, w potem społeczności do 23, czasem siedzieliśmy do 2 w nocy. Cały dzień na nogach. Za każde wydane pieniądze trzeba odprowadzać 10% wpływów, kasują cię dosłownie za wszystko, jak coś rozwalisz bulisz, niezgaszone światło bulisz, przeklniesz bulisz pieniądze na społeczność. Jeżeli znajdziesz choć 5 minut wolnego czasu w tym syfie i będziesz chciał się położyć dostaniesz reprymende, że izolujesz się od grupy i uciekasz w samotność. Generalnie wszystko co się robi jest złe.
Siłownia zła bo się regulujesz, książki złe bo uciekasz w samotność. Miałem wrazenie, że jestem pod ciągłą obserwacja ludzi, którzy szczycą się potem na grupach tym, że reagują na inne osoby i są odpowiedzialne.
Osrodek nowy dworek przy tym kołchozie to czasy w Ciechocinku.
  • 1 / / 0
Ktoś wie może czy w Wandzinie można mieć telefon? Zastanawiam się nad jakimś osrodkiem
  • 1394 / 87 / 2
31 lipca 2024tosieniedzieje pisze:
Straszny dwór w Miejscowości Czechowice-Dziedzice.
Nie polecam, istny psychiatryk, wyjebalem stamtąd wlasnie po dwóch tygodniach w których względnie doszedłem do siebie. społeczność mocno przeterapeutyzowana i wyprana przez terapie. Nie można słuchać rapu i rozmawiać slangiem, wszelkie układy są od razu ciachowane, na terapii nie można wymieniać nazw substancji ani nawiązywać do swojej przeszłości bo podobno wywołuje się głody u reszty społeczności. Całkowita fikcja. Ludzie tam zachowują się jak nieskalani którzy nigdy nie brali narkotyków.
Społeczności trwają po 6 godzin dziennie,od poniedziałku do niedzieli, do tego kazdy z najmniejsza pierdolą typu niewstawiona pralka może w każdym momencie zebrać i zaprosić wszystkich domowników. Jeżeli zdarzy się choć chwila wytchnienia w tym zapierdolu każdy może to przerwac zwołując społeczność, bo np nie zgasił światła w łazience i coś się z nim dzieje. Rozkminianie takich gowien jest na porządku dziennym co mocno ryje głowę i zniechęca do tego miejsca. Na społecznościach są poruszane takie problemy, która inteligentna osoba nie przetrwa bez wkurwienia i myśli wyjazdowych. Istny absurd. Pierdolenie o niczym po pare godzin, snucie pojebanych domysłów.
Generalnie zero czasu dla siebie, praca 6h dziennie, w potem społeczności do 23, czasem siedzieliśmy do 2 w nocy. Cały dzień na nogach. Za każde wydane pieniądze trzeba odprowadzać 10% wpływów, kasują cię dosłownie za wszystko, jak coś rozwalisz bulisz, niezgaszone światło bulisz, przeklniesz bulisz pieniądze na społeczność. Jeżeli znajdziesz choć 5 minut wolnego czasu w tym syfie i będziesz chciał się położyć dostaniesz reprymende, że izolujesz się od grupy i uciekasz w samotność. Generalnie wszystko co się robi jest złe.
Siłownia zła bo się regulujesz, książki złe bo uciekasz w samotność. Miałem wrazenie, że jestem pod ciągłą obserwacja ludzi, którzy szczycą się potem na grupach tym, że reagują na inne osoby i są odpowiedzialne.
Osrodek nowy dworek przy tym kołchozie to czasy w Ciechocinku.
Dokładnie syf taki w tych ośrodkach i ludzie powaleni, że będąc skierowany przez sąd "dobrowolnie" rozmawiałem z terapeutą czy nie mogą zamienić na odsiadkę.Terapia w tych państwowych ośrodkach ma hasło chyba arbait macht frai jak dobrze napisałem .Byłem w depresji nie mogłem się położyć, brałem antydepresanty.Te pierdalamencie mnie wykańczały, śpisz po 3 h, bo pali się i terapia to już nagle.Miedzy paciętami jest agresji serio.Ludzie robią problemy i miło wspominam przy tym odsiadkę.Minus pierdla jest taki, że jest przemoc, ale jak jesteś ogarnięty przeżyjesz.Na szczęście skończyłem to gówno i elo.Państwo terapeutyczne.
action movie:gun:
  • 6 / / 0
Jak ktoś szuka ośrodka to polecam "Zaroślak" w Kurczy koło Czerska. Ukończyłem tam terapie w moim przypadku trwało to 10 miesięcy. Moim zdaniem najlepszy ośrodek na NFZ. Jak nie jesteś ubezpieczony tez niema problemu. Zajefane miejsce! Bardzo dobra kadra, zasady tez w porządku. Uczysz się dnia codziennego na nowo bez używek. Zwierzęta, ogród, staw a w okół lasy i jeziora. Polecam
  • 1394 / 87 / 2
@misq0981 Strasznie posypany jest ten ośrodek, ale i tak lepszy od większości MONARÓW i się nie ciesz, że darmowy, bo ci hajs zabierają z podatków i serio trudno znaleźć na umowę nawet syfiastą pracę.Pewnie hajs z kradzież na dragi i życie, albo innych nielegalnych rzeczy i ja mam się dokładać na cb.Ćpanie twój problem.
action movie:gun:
  • 828 / 251 / 0
@stuk

Nałogi to choroba psychiczna i dlatego leczenie jest finansowane w pełni ze skarbu państwa.

Ciekawe, ile tam milionów musiało pójść z twojego portfela na jego leczenie lol xD
  • 702 / 100 / 0
Gdzie na detox od alko i benzo ? Świecie ? Potrzebuje kilka miesięcy detoxu z wariatami. Potem sobie załatwię terapię ale teraz jest Alert

Teleport do odpowiedniego tematu /D5
Jeszcze jest za wcześnie by było już za późno
  • 4043 / 657 / 2117
@Palkrolik to, gdzie się wybierzesz, zależy od tego, która lokalizacja jest dla Ciebie bardziej dostępna.

W Polsce można znaleźć mniejsze, ale wyjątkowo dobrze funkcjonujące placówki, które zdecydowanie warto wziąć pod uwagę. Często dysponują one wykwalifikowaną kadrą i indywidualnym podejściem do pacjenta, co może stanowić kluczowy czynnik przy wyborze miejsca terapii, nawet jeśli oznacza to konieczność pokonania nieco większej odległości.

Chociażby: Przystań - w Poznaniu, czy OAZA na Kaszubach.
https://tiny.pl/dkvnh (Słoń „raper” o [hyperrealu]).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
  • 598 / 382 / 0
31 sierpnia 2024Palkrolik pisze:
Gdzie na detox od alko i benzo ? Świecie ? Potrzebuje kilka miesięcy detoxu z wariatami. Potem sobie załatwię terapię ale teraz jest Alert

Teleport do odpowiedniego tematu /D5
Suchy jar w Krakowie
ODPOWIEDZ
Posty: 3497 • Strona 348 z 350
Artykuły
Newsy
[img]
Niemcy. Rośnie popularność klubów konopnych

Pół roku po częściowej legalizacji konopi, eksperci krytykują system jej dozowania. Ale kluby konopne przeżywają boom.

[img]
OCB bije rekord świata w liczbie zapalonych jointów w tym samym czasie.

W ostatnią sobotę w Santa Rosa, Kalifornia, odbyło się wydarzenie, które zapisało się na kartach historii kultury konopi. Na festiwalu Hall of Flowers, jednym z najważniejszych wydarzeń w branży konopnej, 7 000 osób zapaliło swoje jointy w tym samym momencie, bijąc rekord świata w liczbie zapalonych jointów jednocześnie. Sukces ten był możliwy dzięki wsparciu marki OCB, która dostarczyła swoje produkty i zorganizowała całe przedsięwzięcie, tworząc niezapomniane doświadczenie dla wszystkich obecnych.

[img]
Konsumpcja marihuany i psychodelików na historycznie wysokim poziomie.

Od 2023 roku konsumpcja marihuany i psychodelików wśród dorosłych w wieku 19-30 oraz 35-50 lat osiągnęła historycznie wysoki poziom. Dane pochodzą z corocznego badania Monitoring the Future (MTF), które ukazuje zmieniające się trendy w używaniu substancji psychoaktywnych. W przeciwieństwie do rosnącej popularności tych substancji, konsumpcja papierosów, która przez dekady była dominującą formą uzależnienia nikotynowego, kontynuuje swój gwałtowny spadek, osiągając rekordowo niskie poziomy.