Risperidon - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 119 / 12 / 0

8TABLETEK
Całkowity brak sił, trudności nawet w oddychaniu, utrata przytomności. Wcześniej pomarańczowa mgła. 24 nieprzytomny.
Telepanie, dyskinezy, całkowity brak myślenia, siły i energii, 100% zombie. 15 dni tak, w tym 3 dni total warzywo. Odstawili mi to i katowali depakina, ale skrupulatnie pozbywałem się. Jebać izolatki, aż się wjebałem tagiem.
Tym, to się chyba zabija, a nie leczy. Zwłaszcza, że ja total 100% zdrowy. Kocham komisariaty i przewiezienie po próbie samobójczej. Z dwa miesiące dochodziłem do homeostazy i "ja".
Szantaż, pobicie i coś tam umorzyli.:) #ugoda
Użytkownik nieaktywny
  • 309 / 20 / 0

Wczoraj wziąłem 3mg(na noc) i nic takiego nie miałem. Przerywany sen i krótkie, krótsze niż zazwyczaj spanie. Zmuliło wieczorem, ale i tak musiałem dodać zolpidemu 10mg.
Jak widać organizm, organizmowi nierówny.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Policjant prowadził plantację konopi. Znaleziono u niego 100 sadzonek

Funkcjonariusz służył w policji od 16 lat. Pracował w wydziale prewencji.
  • 119 / 12 / 0

To to wpierdalaj. Mnie kurwa starczy po jednym razie na całe życie i te wszystkie leki, nawet benzo się boję, teraz. Jeszcze amfa nie ma i inne rzeczy pewnego działania co miało.
Kwestia dawki i jak mówiłem temu jebanemu cwelowi, że jestem ćpunem i nie moge leków kurwa, bo jestem na nie nadwrażliwy. Postraszył dodatkowym zastrzykiem, wywiadu zero przewiezienie z komendy. Rozmowa? Brak. Pytanie się czy to wina leków -brak. Wpisanie innych leków, i tego że byłem w 2 miesiecznym ciagu - wpisane A byłem kurwa 2miesiace trzezwy w domu. Pacjenci,przynajmniej ci chorzy, to [*]
Wyjebane ze cos innego mi wpisal chcialem stamtad spierdalac, mimo ze pacjenci spoko. a chuj sie trafi, nie ja to inni pacjenci.
  • 719 / 146 / 0

Łał, ale mnie wyjebało, słaba fusiasta słodzona kawa dwie godziny po przyjeciu 1mg tzw. przeze mnie Rozpierdolu :-D
Szlugi wchodzą jak talala + zajebista chęc by cos ogolnie porobic, co bądz. W huj dobry speedzik.
  • 7241 / 726 / 0

@up
Czyli sa wajatki, ze Risperidon potrafi pobudzic w polaczeniu z kawa.Cóz za rzadkosc, az nie moge uwierzyc.
  • 719 / 146 / 0

No ja pierwszy raz własnie spróbowałem sie napic kawki po Rozpierdolu i sam nie wierze, ze tak fajnie sie zrobiło. Półtorej godzinki po kawie dojebałem jeszcze 1mg i pierdolnąłem 25km na rowerku w półtorej godzinki z przystankami na szlugi, bo super wchodzą. Ogolnie zajebista pogoda na rowerek...
  • 3 / / 0

Ja na poczatku pierwsze2 tyg niemoglem spac teraz nieczuje juz dzialania biore 5 miesiecy 3mg na wieczur po 3 piwach szybko sie upilem i raczej niepolecam dziwny lek na 2 dzien. A jak laczenie rispoleptu z mj ???? Mowie o kilku buszkach
  • 7241 / 726 / 0

05 maja 2018Watras20 pisze:
A jak laczenie rispoleptu z mj ???? Mowie o kilku buszkach
Rispolept sie bierze na psychozy.mj prowokuje psychozy ( uaktywnia ) wiec nie polecam :finger:
  • 719 / 146 / 0

Dlatego własnie jak chce zapalic sobie mj to odpuszczam leki na ten dzien w ktory chce zapalic i jaram czasami nawet pełną gębą. Tak jak @up pisze tez nie polecam, nie warto ryzykowac, lepiej przerwe jednodniową zrobic, a nawet dwudniową...
  • 1182 / 50 / 0

Paskudny lek. Miałem po nim depresję.
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata