Risperidon - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 174 Strona 13 z 18
Rejestracja: 2018
  • 125 / 12 / 0

8TABLETEK
Całkowity brak sił, trudności nawet w oddychaniu, utrata przytomności. Wcześniej pomarańczowa mgła. 24 nieprzytomny.
Telepanie, dyskinezy, całkowity brak myślenia, siły i energii, 100% zombie. 15 dni tak, w tym 3 dni total warzywo. Odstawili mi to i katowali depakina, ale skrupulatnie pozbywałem się. Jebać izolatki, aż się wjebałem tagiem.
Tym, to się chyba zabija, a nie leczy. Zwłaszcza, że ja total 100% zdrowy. Kocham komisariaty i przewiezienie po próbie samobójczej. Z dwa miesiące dochodziłem do homeostazy i "ja".
Szantaż, pobicie i coś tam umorzyli.:) #ugoda
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 309 / 20 / 0

Wczoraj wziąłem 3mg(na noc) i nic takiego nie miałem. Przerywany sen i krótkie, krótsze niż zazwyczaj spanie. Zmuliło wieczorem, ale i tak musiałem dodać zolpidemu 10mg.
Jak widać organizm, organizmowi nierówny.

W niektórych stanach wojna z konopiami faktycznie dobiega końca

Dwa stany na zachodzie USA, Kolorado i Waszyngton, były pierwszymi, które na jesieni 2012 zalegalizowały rekreacyjną marihuanę dla dorosłych po 21. roku życia. Z czasem dołączyły do nich: Kalifornia, Oregon, Nevada, Maine, Alaska, Michigan, Vermont, Massachusetts, Illinois oraz stołeczny Dystrykt Kolumbii.

Medyczna marihuana: jest pierwszy proces o zadośćuczynienie w związku z odmową leczenia

Przed Sądem Okręgowym Warszawa-Praga odbędzie się dziś rozprawa w sprawie naruszenia dóbr osobistych matki dziewczynki, która zmarła zanim doczekała się zaleconego wcześniej leczenia z wykorzystaniem tzw. medycznej marihuany. Sprawa ma charakter precedensowy.
Rejestracja: 2018
  • 125 / 12 / 0

To to wpierdalaj. Mnie kurwa starczy po jednym razie na całe życie i te wszystkie leki, nawet benzo się boję, teraz. Jeszcze amfa nie ma i inne rzeczy pewnego działania co miało.
Kwestia dawki i jak mówiłem temu jebanemu cwelowi, że jestem ćpunem i nie moge leków kurwa, bo jestem na nie nadwrażliwy. Postraszył dodatkowym zastrzykiem, wywiadu zero przewiezienie z komendy. Rozmowa? Brak. Pytanie się czy to wina leków -brak. Wpisanie innych leków, i tego że byłem w 2 miesiecznym ciagu - wpisane A byłem kurwa 2miesiace trzezwy w domu. Pacjenci,przynajmniej ci chorzy, to [*]
Wyjebane ze cos innego mi wpisal chcialem stamtad spierdalac, mimo ze pacjenci spoko. a chuj sie trafi, nie ja to inni pacjenci.
Rejestracja: 2016
  • 818 / 190 / 0

Łał, ale mnie wyjebało, słaba fusiasta słodzona kawa dwie godziny po przyjeciu 1mg tzw. przeze mnie Rozpierdolu :-D
Szlugi wchodzą jak talala + zajebista chęc by cos ogolnie porobic, co bądz. W huj dobry speedzik.
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 746 / 0

@up
Czyli sa wajatki, ze Risperidon potrafi pobudzic w polaczeniu z kawa.Cóz za rzadkosc, az nie moge uwierzyc.
Rejestracja: 2016
  • 818 / 190 / 0

No ja pierwszy raz własnie spróbowałem sie napic kawki po Rozpierdolu i sam nie wierze, ze tak fajnie sie zrobiło. Półtorej godzinki po kawie dojebałem jeszcze 1mg i pierdolnąłem 25km na rowerku w półtorej godzinki z przystankami na szlugi, bo super wchodzą. Ogolnie zajebista pogoda na rowerek...
Rejestracja: 2018
  • 3 / 1 / 0

Ja na poczatku pierwsze2 tyg niemoglem spac teraz nieczuje juz dzialania biore 5 miesiecy 3mg na wieczur po 3 piwach szybko sie upilem i raczej niepolecam dziwny lek na 2 dzien. A jak laczenie rispoleptu z mj ???? Mowie o kilku buszkach
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 746 / 0

05 maja 2018Watras20 pisze:
A jak laczenie rispoleptu z mj ???? Mowie o kilku buszkach
Rispolept sie bierze na psychozy.mj prowokuje psychozy ( uaktywnia ) wiec nie polecam :finger:
Rejestracja: 2016
  • 818 / 190 / 0

Dlatego własnie jak chce zapalic sobie mj to odpuszczam leki na ten dzien w ktory chce zapalic i jaram czasami nawet pełną gębą. Tak jak @up pisze tez nie polecam, nie warto ryzykowac, lepiej przerwe jednodniową zrobic, a nawet dwudniową...
Rejestracja: 2018
  • 1210 / 53 / 0

Paskudny lek. Miałem po nim depresję.
Posty: 174 Strona 13 z 18
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości