Przyczyny popularności amfetaminy

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 445 / 26 / 0

grzdyl pisze:
rencznik pisze:
Najgłupszym pomysłem jest siedzenie przed komputerem (bez z góry zamierzonego celu), co kończy się miliardem kart z artykułami, które czytamy do połowy przez cały dzień i noc.
Oooo, dokładnie to. Często po fetungu czytam jakieś losowe artykuły w internecie i wydawało mi się, że tylko ja tak mam :-D
Dlatego polecam na trzeźwo robienie listy rzeczy do zrobienia, totalnie wszystkich które wpadną nam do głowy. O wiele lepiej mieć coś takiego pod ręką jak Bezimienny z Gothica, niżeli latać naćpanym po całej mapie zamiast robić questów i naprawdę expić.
  • 212 / 26 / 0

Zwiększenie nawet o 2000% stężenia dopaminy w miejscach gratyfikacji w mózgu. Tyle. O opiatach zapomnisz, o innych też, amfetamine zapamiętasz na zawsze. Mimo, że nie jest tak niby euforyczna jak MDMA. Ale najsilniejsza, duzo silniejsza od kokainy, zwlaszcza jak sa 2 izomery. Nie tylko blokuje wychwyt zwrotny dopaminy, blokuje MAO które ja rozklada i jest jej jeszcze wiecej, do tego wchodzi do synapsy i z magazynowana dopamina z pecherzykow na sile jest wypychana do szczeliny presynaptycznej i jest jej jeszcze wiecej, do tego uwalnia noradrenaline ktora uwalnia znowu dopamine, i mamy potęrzne pierdolniecie w osrodek nagrody, gdybysmy mogli sobie podawac dordzeniowo, to by nas to kosztowalo zycie. amfetamina to 1 narkotyk po ktorym szczury zdychaly na guziku (-kolejna dawa), z wyczerpania, nawet crack i heroina ich nie zabijaly bo spaly i jadly. amfetamina dominuje instynky samozachowawcze, pobudza jadro polezace ktore zalewa mozg dopamina, duze dawki spowoduja ze bedziemy oszolomieni i nie bedziemy wiedziec co jest 5, ale mozg ma wpisane, nawet nie zdajac sobie sprawy z tego, ze wpisal to jako najlepsze przezycie, bo zyjemy po to by sie spelnic, przekazac dna i orgazm to nagroda, tu ten osrodek ma wyjebane na orgazm, bo spelnila to zadanie amfetamina. Dlatego uwazam, ze najciezej ja odstawic ze wszystkich dragow, a bralem 10 lat oksykodon i morfine, i bdz, itp. i nawet jak powiesz nie, to tak czy srak, za 2tyg lub 2 miesiace, siadziesz i oczy beda chodzic po scianach, zaczniesz szyc nogą, i gonitwa mysli i nerwowka, i to przypomnienie, da sie przeczekac mija, gwarantuje, ale znajdziesz 100000 pomyslow jak sobie obtlumaczyc to ze dlaczego ten raz nie, w koncu dawno brales, i temat sie konczy wtedy gdy konczy sie temat xD albo dostep. Tak beda powroty. Aha i nie tylko szczury zginely, czlekoksztaltne tez. Ciezko mi uwierzyc, ze kurwa przez przypadek wyprodukowali taki srodek na katar ktory wali w kazde miejsce w glowie, ktore daje przyjemnosc, i uwalnia aminy katecholowe. Ja mam dds dopamine disorder syndrome, od tego gówna. A do leczenia proponuja mi, agonistow D1d2 i metylofenidat!... modafinilem sie lecze, bo ci lekarze by mnie kurwa dobili.

Wypisała tysiące recept na "heroinę w pigułce". Z małego miasteczka uczyniła stolicę przedawkowań

Daniel Schneider, bohater serialu dokumentalnego "Farmaceuta", próbuje dociec, dlaczego w jego miasteczku młodzi ludzie zaczynają masowo umierać z przedawkowania leków i dlaczego nikt nie reaguje, gdy lokalna lekarka wypisuje tysiące recept na silnie uzależniający opioid.

Oświadczenie Aurora Polska ws. dostaw medycznej marihuany

Aurora Polska wydała oficjalne oświadczenie ws. dostaw swoich produktów do hurtowni. Spółka poinformowała dlaczego pierwsza dostawa suszu, określona jako testowa, była tak niewielka (zaledwie 6 kg). Dowiadujemy się także kiedy można się spodziewać regularnych dostaw suszu oraz z czego to wynika.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 807 uczestników Wejdź na czata