Prometazyna - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 182 Strona 1 z 19
Rejestracja: 2006
  • 1499 / 35 / 0

Potrzebuję informacji na temat tego leku wiem tylko, że jest to lek podawany przed zabiegami chirurgicznymi w celu uspokojenia chorego.
A ja leżałem ostatnio w szpitalu bo miałem mieć zabieg nosa i w pewnym momencie podali mi w tyłek lek który zawiera difergan po jakimś czasie zaczeło działać, czułem się troche senny uspokojony, i po kilku chwilach wzieli mnie na sale operacyjną, pamiętam tylko że kazali mi się patrzeć w lampe i o tego czasu film mi się urwał, potem pamiętam, że wieżli mnie na wózku, a potem jak znalazłem sie na sali chorych i gadałem z lekażem, ponoć nawet nie przystąpili do zabiegu, ponieważ dostałem padaczki i lekaż mnie się pytał czemu nie powiedziałem, że jestem chory na padaczke, ale ja mu powiedziałem, że nie choruje na padaczke, dzień potem nawet mnie zbadał neurolog i powiedział, że ja mogę być chory na padaczke a to mógł byc mój pierwszy atak, a ja się zastanawiam, że ta padaczka może być przez ten lek, wkońcu niektóre leki w momencie przedawkowania mogą wywoływac drgawki, więc bardzo bym prosił wszelkie informacje na temat leku difergan bo na necie nie można znależc.

 

Rejestracja: 2005
  • 687 / 5 / 0

A nie mogłeś po prostu o tym pogadać z tym lekarzem??? On pewnie najlepiej by Ci to wyjaśnił. Poza tym jak mogłeś przedawkować ten lek skoro podawał Ci go lekarz w farmakologicznej czystości i w zajebistych warunkach w super odmieżonej dawce??? Musiałbyś mieć jakieś uczulenie na niego albo nadwrażliwość.....

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Więźniowie próbują, strażnicy znajdują

Pomysłowość więźniów nie zna granic. Paczki higieniczne, tzw. wrzutki, preparowana korespondencja, przystosowanie przedmiotów codziennego użytku w celu przemycenia narkotyków na teren zakładu karnego – to dziś najczęstsze formy próby przechytrzenia strażników więziennych.

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0

po prostu zrób sobie EEG. i po sprawie

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 4 / / 0

Lek MOŻE wywoływać drgawki i inne nieprzyjemne rzeczy, stwierdzam to na przykładzie własnym i kilku znajomych mi osób.
Oczywiście, jest to w bardzo dużym stopniu zależne od wrażliwości osoby, która bierze Diphergan, w jakiej dawce, jak często... czy ile naraz. No i w jakim celu. Lek faktycznie ma (ale raczej w teorii) usypiać, lecz w stosunkowo niewielkim stopniu. Poza tym jest przeznaczony również dla uczuleniowców. (moja mater swojego czasu brała jako odskocznię od Claritine'u.)
Ja sama natomiast posłużyłam się Dipherganem którejś nocy, kompletnie zdesperowana. Żeby było jasne - dawka była przyzwoita. Po mniej więcej pół godzinie dostałam drgawek, skurczy, skrętów i takich tam. Średnio miło, ogólnie rzecz biorąc. Padaczki też nie mam! Natomiast jawi mi się tu uczulenie na neuroleptyki, ale to swoją drogą.

Wejdź na pharmindex, tam jest sporo informacji.

 

Rejestracja: 2006
  • 1499 / 35 / 0

Tak tylko że jak by ten lek wywolywał drgawki to dlaczego by był on podawany pacjetom przed zabiegami hirurgicznymi, moim zdaniem to, że ktos dostaje drgawki po tym leku to jest tez troche wina samego pacjetna przyjmującego lek. A wracając do mnie do ja ide za niedługo do neurologa w tej sprawie, i moja mama uparła sie żeby iśc ze mną, tylko jedno będzie trudne, bo ja musze mojemu neurologowi powiedzieć, że brałem relanium i łączyłem to z alkoholem bo to może być przyczyną a jak moja matka chce tam ze mną iść to jak ja jej to wytłumacze, że ja łączyłem relanium z alkoholem ciekawe co sobie pomyśli.

s

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 172 / 6 / 0

a z hera jeszcze lepiej:)

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 4 / / 0

jak pisałam, drgawki po Dipherganie zdarzają się naprawdę RZADKO.
Idziesz do neurologa z mamą? Chyba żartujesz. Rodzice może i mają wewnętrzną potrzebę, ale nie prawo chodzenia z dorosłymi dziecmi do lekarzy. Poradzisz sobie sam.

 

Rejestracja: 2005
  • 196 / 18 / 0

Ile trzeba tego zjeść żeby było "przyjemnie" ?

 

Rejestracja: 2005
  • 196 / 18 / 0

zjadlem 40mg praktycznie nic nie odczuwam, może taka okrutnie małą przyjemność, planuje dorzucić kodeine zaraz.

EDIT:
Niesamowite! Co racja to racja. Po 40mg Dipherganu dożuciłem tyle kodeiny ile miałem (4x15mg thicodin i 4x8mg ascodan) w domu zapijając to wszystko pepsi i jedząc w między czasie grejfruta. Spodziewałem sie lajtowej fazy, a okazało sie, że faza była i to dość mocna trwająca coś koło 4-5 h. Ciężko bylo mi zansąć, ale śmiało moge teraz stwierdzić, że "Difka" silnie wzmacnia dziłanie kodeiny. Niewielka ilosć kodeiny 92 mg po spożytym wcześniej Dipherganie da ci faze jak byś zażył dużo więcej kody.
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2008 przez inmda, łącznie zmieniany 1 raz.

s

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 172 / 6 / 0

u nas na bajzlu ludzie wrzucali pestki do towaru i hukali, ale odradzam takie cos bo jak sie czlowiek w to wpierdoli to potem zadnej euforii z towaru nie czuje i czegos mu brakuje

Scalono. | STR88

zyrtec to gowno jesli chodzi o dzialanie rekreacyjne, difka to jest cos, w szczegolnosci w polaczeniu z opiatami
Posty: 182 Strona 1 z 19
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 1492 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości