Prometazyna - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 2642 / 126 / 0

Drogie to gówno, już prędzej bym celował w zolpidem o ile nie musisz tego brać codziennie a tylko doraźnie. Po prometazynie w dawkach +20mg występuje u mnie cholerne odmóżdżenie, tak jakby wszystkie procesy myślowe zostały spowolnione maksymalnie a IQ mi spadło o co najmniej połowę. Moim zdaniem już bardziej jako lek przeciwlękowy może się sprawdzić.. nie myślisz = nie stresujesz się (zombie nie mają żadnych lęków z tego co mi wiadomo).
  • 1141 / 3 / 0

Znalazłem dzisiaj Difke termin spożycia 11.2112 i jest jakieś ryzyko oprócz tego, że może nie zadziałać?
Pytam tylko dlatego, że to syrop i na jego plus, że nie był otwierany.
Tabletki to bym bez oporu zjadł, lek i sucha masa tabletkowa nie? %-D

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Narkoarmia w Kazuniu. Rozbrajali ładunki wybuchowe na haju?

Chcieli się odprężyć po niebezpiecznej pracy? Sześciu żołnierzy, w tym pięciu saperów wpadło w ręce żandarmerii wojskowej za posiadanie narkotyków. Sprawą zajęła się prokuratura.
  • 2120 / 55 / 3

Jedz, przecież Ci raczej nie zaszkodzi. Najwyżej będzie :kotz:
  • 1141 / 3 / 0

Dzięki za odpowiedź :)
Pocieszyłeś mnie nieco, jednak zadam to pytanie w bardziej odwiedzanym wątku.
  • 2642 / 126 / 0

W zasadzie to przeciwlękowo spisuje się to całkiem nieźle i nie odmóżdża tak jak wcześniej sądziłem (co nie znaczy, że nie robi tego wcale). Czasem nawet potrafię zapomnieć zażyć diazepam bo wszystko jest ok, a biorę go ponad rok. Myślę, że jako pomocniczy lek przy odstawieniu benzodiazepin może być pomocny. Jako odstresowywacz zamiast benzo w lżejszych przypadkach też się powinien sprawdzić. W przeciwieństwie do hydroxyzyny, która mnie tylko usypiała. Tylko trzeba dobrze dobrać dawkę, raz wrzuciłem 50mg do podbicia kody zamiast 25mg - miałem problemy ze składaniem zdań i ich wypowiadaniem, tak jakbym chciał coś powiedzieć a usta zmieniały moje słowa w inne. Na szczęście na drugi dzień minęło :-)

Jestem z tym lekiem na bieżąco ostatnio, jak macie jakieś pytania to śmiało.
Użytkownik nieaktywny
  • 353 / 6 / 0

Ja właśnie zjadłem 150mg bo skończyło się benzo a od 6 rano jestem wkurwiony po całości, potem opisze jak było.
  • 2642 / 126 / 0

Weź to lepiej wyrzygaj, serio. Ja po 50mg robiłem się już lekkie warzywo, po 150mg miałbym mózg posiekany jak błotnik od kosiarki :nuts:
Użytkownik nieaktywny
  • 353 / 6 / 0

Dla mnie jak na razie bez różnicy w porównaniu do choćby 50mg.
  • 22 / / 0

Zauwazylem ze generalnie nie ma problemu zey dostac polfergan bez recepty. Wystarczy dobra bajera o chorobie lokomocyjnej i dlugiej podrozy starym autokarem. Pierwsze podejcie do apteki udane. Dziwka nie chciala mi kolejnej recki wypisac bo dla niej od prometazyny mozna sie uzaleznic i ona mi proponuje telfexo. A co do kody p,roponuje tak od 75-80 mg na godzine przed koda. Jest ideolo, jedyna wada to ze bardziej niz inne antyhistaminy uposledza mowe.
  • 26 / / 0

Właśnie jak to jest z tą prometazyną. Mam ją zapisaną od lekarza na sen i uspokojenie.
Nie biorę bo: po pierwsze pozwalałam sobie z alkoholem, staram teraz się nad tym zapanować, ale podobno obniża próg drgawkowy. Ile dni po abstynencji od alkoholu mogę prometazynę brać na sen ?
Zresztą ja nie wiem czy ona mnie tak uspokaja.. Może za mało biorę -15 kropel.
Po drugie może mi się wydaje ale biorąc to w szpitalu miałam opuchnięta twarz, wzrósł mi apetyt no i te nieznośne uczucie napinania nóg przed spaniem. Po wzięciu czułam sie chyba przez godzinę jeszcze bardziej pobudzona no i taki przymus prostowania aż do bólu nóg.
Może mi ktoś coś poradzi? Po ciągu alkoholowym niestety mam problem ze spaniem.diazepam tam jakiś mam, ale nie chce jeszcze się od niego uzależnic.
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata