Promazyna - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Użytkownik nieaktywny
  • 977 / 7 / 0

Nie znalazłem wątku o tym leku. Brał ktoś/bierze?? Ja dostawałem w szpitalu po odstawieniu benzo i na wyjściu dostałem recepty na to. Mi całkiem odpowiada, lekko wycisz, ale naprawdę subtelnie (może dlatego że biorę już ponad 2 tygodnie). W każdym razie w moim skromniutkim doświadczeniu z neuroleptykami zazwyczaj byłem zdegustowany ich potwornie zamulającym i odbierającym uczucia działaniem. promazyna jednak wycisza mnie i ułatwia zasypianie. w szpitalu jadłem 100 mg 3 razy dziennie. teraz ok 600 mg, bo już jestem w domu i ciągnie mnie do benzosów, więc zamulam się tym w zastępstwie. I czy to prawda, że to ustrojstwo zupełnie nie uzależnie?? no to tyle z mojej strony.

• 200 / 2 / 0

Jedyne co wiem o tym leku, to, że zajebiście się komponuje ze 100mg heroiny podanej drogą dożylną.

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

Udaremniono największy od 30 lat przemyt kokainy

Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że wspólne działania KAS i CBŚP doprowadziły do udaremnienia przemytu około 2 ton kokainy.

Użytkownik nieaktywny
  • 977 / 7 / 0

ale to chyba masz na myśli prometazyne, a nie promazyne co?? ja walnąłem raz 20 centów metadonu z ampułką prometazyny i po kilkunastu sekundach straciłem przytomność.
A orientuje się ktoś czy warto zarzucić promazyne przed koda???

• 757 / 22 / 0

bierz śmiało, pochodne fenotiazyny mocno wzmacniają opiaty. smacznego

• 200 / 2 / 0

dr.Kubeusz pisze:
ale to chyba masz na myśli prometazyne, a nie promazyne co??
Promazyne mam na myśli na 100 % :) Zajebiście wzmacnia działanie heleny.

Użytkownik nieaktywny
  • 977 / 7 / 0

oki, dzięki panowie ! będę się tym raczył na pewno. mam jeszcze z 80 setek promazinu
pozr
Użytkownik nieaktywny
  • 635 / 1 / 0

Promazyna sama w sobie ma jakies dzialanie rekreacyjne czy przydaje sie wylacznie do miksowania z opio ? Znalazlem otwarty Promazin 100mg i nie wiem co z tym poczac ;-)
Użytkownik nieaktywny
  • 977 / 7 / 0

Nic z tym nie rób jak nie masz problemów natury psychicznej. Gdy zakładałem ten wątek był to mój ostatni okres zażywania, kiedy szedłem totalnie po bandzie ze wszystkim. SOR, psychiatryk ośrodek -p w sumie prawie 9 miesięcy się wylizywałem ze skutków swojego zamiłowania do samodzielnego ordynowania sobie leków. Nie będę tu teraz niósł posłania jako, że przetrzeźwiałem, bo to bez sensu, jedynie przestrzegam.

Promazyna dobra do miksów z wszelakimi opio tak jak napisano kiedyś powyżej, w moim przypadku, gdy jeszcze paliłem mj to też dobry miks, bo promazin przytłumiał mi paranoje. Dobra na odstawkę różnych środków, choć lajtowa.
Użytkownik nieaktywny
  • 284 / / 0

Czy może mi ktoś powiedzieć jak wyglądają tabletki Promazin Jelfa 50mg ? Okrągłe czerwone ?
  • 934 / 6 / 0

jeśłi mnie pamieć nie myli to tak, ale dostawałem je na detoksie w szpitalu więc ręki bym nie dał sobie uciąć :-)
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 125 uczestników Wejdź na czata