Preparaty do detoksykacji organizmu

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

XTS

• 1 / / 0

Czy mleko też pomaga odtruć organizm?
  • 78 / 12 / 0

Po prawie rocznym ciągu na amfetaminie oczywiście zwala życia która cudem przeżyłem.
Oczywiście dobre żarcie witaminy a raczej w chuj witamin, elektrolity i co mi najlepiej pomogło (nie wiem czy u każdego ale u mnie dobrze podziałało) sport sport i w chuj sportu, sauna raz w tygodniu i tabletki na receptę od pani doktor (niestety nie pamietam nazwy) po których łaziłem co 2min do kibla się odlać a mocz był aż pomarańczowy i strasznie śmierdzący.
Mi się wydaje ze wypocić najlepiej + dobre żywienie i nawadnianie witaminy i silna psychika żeby nie zajebac kolejnej dawki a korci jebane.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Ranking: jakie substancje uzależniają najbardziej?

W styczniowym wydaniu polskiej edycji National Geographic opublikowano ranking najbardziej uzależniających substancji, wykonany przez zespół brytyjskich badaczy, w tym psychiatrów.
  • 1 / / 0

Cześć Jestem osobą uzależniona od stymulantów, byłam na ponad rocznym ciągu, byłam na odwyku teraz biorę co tydzień około... zdarza mi się to coraz częściej a chciałabym znowu powrócić do całkowitej abstynencji, czy są jakieś leki o które mogę poprosić psychiatrę żeby było mi łatwiej, SSRI i SARI z góry odpada.
Pozdrawiam
  • 266 / 29 / 0

bupropion może się sprawdzić ewentualnie jakiś agonista dopaminy np. ropinirol albo mała dawka amisulprydu/ sulpirydu. Z tym, że nie liczył bym na cud może spróbuj się przerzucić na inny nałóg np nikotyna cukierki to niektórym pomaga.
  • 3 / / 0

Nacetylosteina- odtruwa watrobe , do tego ma dzialanie przecilękowe i dopaminergiczne, dla narkomanow/pijakow jest jak znalazl. Yerba Mate- dodatkowy wplyw to poprawa nastroju, energia. mulungu - odtruwa watrobe plus do tego ma dzialanie przeciwlekowe, dysocjacyjne i nasenne, Czystek, Chlorella, Aloes - przy okazji dopiesci przetyrane narządy. Ostropest plamisty. Zielona herbata, Pokrzywa. Jak cpaliscie i chlaliscie na umor to nie bierzcie sie teraz za glodowki , trzeba odczekac bo bedzie za duzy szok dla organizmu i to bedzie nie tylko nieprzyjemne, w wiekszosci przypadkow zakonczy sie fiaskiem. Manayupa tez jest dobra.
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata