Preparaty do detoksykacji organizmu

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 1 / / 0

Cześć Jestem osobą uzależniona od stymulantów, byłam na ponad rocznym ciągu, byłam na odwyku teraz biorę co tydzień około... zdarza mi się to coraz częściej a chciałabym znowu powrócić do całkowitej abstynencji, czy są jakieś leki o które mogę poprosić psychiatrę żeby było mi łatwiej, SSRI i SARI z góry odpada.
Pozdrawiam
  • 372 / 42 / 0

bupropion może się sprawdzić ewentualnie jakiś agonista dopaminy np. ropinirol albo mała dawka amisulprydu/ sulpirydu. Z tym, że nie liczył bym na cud może spróbuj się przerzucić na inny nałóg np nikotyna cukierki to niektórym pomaga.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Zapalisz marihuanę w sklepie tytoniowym?

Marihuanę będzie można palić w przyszłym roku w Chicago w sklepach tytoniowych, w pubach z fajkami wodnymi (hookah) i innych podobnych miejscach, jeżeli te propozycje burmistrz Lori Lightfoot zatwierdzi rada miasta.
  • 3 / / 0

Nacetylosteina- odtruwa watrobe , do tego ma dzialanie przecilękowe i dopaminergiczne, dla narkomanow/pijakow jest jak znalazl. Yerba Mate- dodatkowy wplyw to poprawa nastroju, energia. mulungu - odtruwa watrobe plus do tego ma dzialanie przeciwlekowe, dysocjacyjne i nasenne, Czystek, Chlorella, Aloes - przy okazji dopiesci przetyrane narządy. Ostropest plamisty. Zielona herbata, Pokrzywa. Jak cpaliscie i chlaliscie na umor to nie bierzcie sie teraz za glodowki , trzeba odczekac bo bedzie za duzy szok dla organizmu i to bedzie nie tylko nieprzyjemne, w wiekszosci przypadkow zakonczy sie fiaskiem. Manayupa tez jest dobra.
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 588 uczestników Wejdź na czata