- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
-----------------
EDIT: Ok, spróbowałem nie działa. Grzyby (2,5g) w ogóle nie weszły (może zwietrzale jakieś). Byl to bardzo miły trip powojowy, ale nic ponadto.
Scalono. taurinnn
11 kwietnia 2019jazonus pisze: Próbowaliście łączyć powoje z grzybami w niskich dawkach, fajnie się to łączy ?
(...)
Grzyby (2,5g) w ogóle nie weszły (może zwietrzale jakieś). (...)
- podkład z małej ilości wywaru z Muchomora czerwonego, tak że czułem lekką dysocjację
- herbatka z grzybów (psylocybinowych)
- w momencie wejścia grzybów wilec w dawce 10g - nasiona wymoczone w wodzie, pogryzione i zjedzone w całości
Było bardzo miło, organicznie, szamańsko, euforycznie, hipnotycznie.
LSA > LSD !!!
Po dopaleniu trawką mnie zmuliło, ale może być to sprawa wilca który też ma właściwości sedacyjne.
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
1. zioło, aczkolwiek przy dużej dawce jednego i drugiego może popierdolić więc trzeba bardzo ostrożnie
2. dysocjanty
3. MDMA choć z tym bym też bardzo uważał więc malutka dawka jednego i drugiego, do tego to nie jest potwiedzona kombinacja więc raczej w ostatecznosci
Generalnie najlepiej nie mieszac. To nie tak, ze "podbija" tylko trip jest zupelnie inny i duzo bardziej niebezpieczny.
Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. -{owerfull}
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Publikacja: ręczny system do wykrywania MDMA
Komunikat Instytutu Ekspertyz Sądowych im. Prof. dra Jana Sehna w Krakowie.
Marihuana a ciąża i płodność – badacze z UM Wrocław: „Nie ma bezpiecznej dawki”
Normalizacja marihuany w debacie publicznej idzie w parze z rosnącym przekonaniem, że to „naturalna” i mniej inwazyjna alternatywa dla farmakoterapii. Jednak najnowszy przegląd 64 badań przeprowadzony przez naukowców z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu pokazuje, że THC nie jest obojętne dla układu rozrodczego ani dla rozwijającego się płodu. Eksperci wskazują, że kannabinoidy wpływają na centralne mechanizmy płodności, a skutki ich działania mogą być długofalowe – także dla przyszłych pokoleń.
Grzyby halucynogenne zdumiały wszystkich. Są dziwniejsze niż myślimy
Psylocybina - substancja odpowiadająca za "magiczne" działanie niektórych grzybów - wyewoluowała niezależnie co najmniej dwa razy. Do takiego wniosku doszli naukowcy z Niemiec i Austrii, którzy opisali zaskakujące różnice biochemiczne między dwoma rodzajami grzybów wytwarzających ten sam związek.
