Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 929 • Strona 88 z 93
  • 2 / / 0
Leże w szpitalu, mam kilka złamań, co powiedzieć żeby dostać morfinę? Raz mi tylko dali a tak to kroplówkę z paracetamolu ..
  • 3397 / 693 / 9
Ale mnie napierdala. Ał, ał, ał.

%-D

A tam na serio to, że wciąż odczuwasz ból. Uraz jest świeży, ból jest nie do wytrzymania. Ten ketanol wcale nie pomaga. A kiedyś indziej w szpitalu dostawałem taki lek hmm yy tramwadol, tranadol. Czy mógłbym mieć przez kilka dni w karcie doraźnie?
"I don't recognize the right of this comity to ask me this kind of questions. And furthermore... You can all go fuck Yourselfes."
  • 184 / 58 / 0
Może celuj w oxy ,na start .Nie powinno być problemu
  • 2 / / 0
Coś przynieśli, pewnie znowu max Ketonal. Powiem że nic nie pomogło i chce coś mocniejszego, trzymajcie kciuki bo nudno w tej umieralni, dzięki za odpowiedzi. Nazwami nie chce rzucać, już mam i tak w karcie że najebanego mnie przywieźli
  • 356 / 66 / 0
mozesz powiedziec ze zle reagujesz na paracetamol, to nie dojebia ci jakiegos poltram combo zamiast zwyklego trampka. zakladajac, ze go w ogole dostaniesz
  • 3228 / 508 / 1
Mnie po wlewie z grama paracetamolu bolały flaki. Godej że chcesz rozmawiać z lekarzem, krzycz od razu ordynatora, że skandal, że litości itd
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 544 / 115 / 0
Co powiedzieć na prywatnej wizycie zeby dostac do fluoksetyny i pregabaliny ktore juz biore bupre na trzymanie sie bez cisnienia na kurwestfo opioidowe
Zaznacze że bupra moze dwa razy w życiu mi dała fazę pozostale zażycia skutkowaly tylko brakiem cisnienia i normalnym funkcjonowaniem
  • 311 / 53 / 0
Hm... Czy psychiatra może mi przypisać baklofen? Co powiedzieć?
Mam przypisaną pregabalinę 150, urozmaicił bym menu. Przypisana na lęk uogólniony. W kartach skłonność do uzależnień, politoksykomania. Zaliczona terapia z tytułu alkoholizmu.
Pregabe wypisał z łatwością, marudzilem mu, że po rozpoczęciu abstynencji dopadają mnie lęki. Przy kolejnej wizycie zasugerowałem piracetam z tytułu problemów z pamięcią itd. Dostałem bez problemu, ale to nieszkodliwy pikuś. Przy jeszcze następnej wizycie marudzilem że pregabalina już nie pomaga, i tak jak chciałem zamiast 75 dostałem 150. Także z prośbą o ręcke na dwa miesiące nie było problemu.

Wkrótce mam umówiona wizytę u innego psychiatry nie specjalizującego się w uzależnieniach.

Jakie cukiereczki mógłbym wykombinować?
Uwaga! Użytkownik syntheticFlesh nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 217 / 115 / 0
Jeśli szukasz wyzwań, powienieneś spróbować wysępić MPH. Ja pokierowałem rozmową z alchemikiem tak, że dał się namówić na medikinet 20mg, i powiedział tylko, żebym sobie jakieś chociaż badania serca zrobił. Oczywiście prywaciarz. Co powiedziałem? Powiedziałem, że już chyba jestem zdrowy, mogę nie brać tego co brałem do tej pory, czuję się świetnie, i chyba już możemy się pożegnać. On trochę spanikował, zaczęliśmy gadać o rzeczach podbijających wydajność, od razu spytałem o metylofenidat, on się trochę zmieszał, ale wypisał. Wracałem co dwa miesiące po 2 paczki medikinetu 20mg, ale w sumie rzadko go brałem, potem zamawiałem sobie Modafinil z tora.
Notoryczny offtop - delicsajko
  • 13 / / 0
Dostałem Skudexa (tramadol) przeciwbólowo. Jak rozmawiać i w co dalej celować by powoli rozwijać swoją "pasję"? Skudexa ma dużo deksaketoprofenu, który, jak się już tutaj naczytałem, nie jest zbyt dobry dla nerek.
Rady?
ODPOWIEDZ
Posty: 929 • Strona 88 z 93
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.