Co powiedzieć lekarzowi

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 784 Strona 1 z 79
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 62 / 1 / 0

Nie znalazłem takiego wątku a myślę że każdy opiatowiec czasem potrzebuje dobrej bajeczki żeby uraczyć nią lekarza. Piszcie o najlepszych tekstach usłyszanych u lekarza lub też o poradniach bólu od których można coś wysępić. Wiemy że większość lekarzy nie jest głupia i przed wypisaniem jakiegokolwiek mocniejszego opio robi wywiad (to znaczy kilka podchwytliwych pytań) aby sprawdzić czy nie ściemiamy.Z moich doświadczeń wynika że czasem warto udać nieświadomego gdy bym powiedział lekarzowi Dzień dobry poproszę oxycodon bo mnie plecy bolą to by mnie wziął za idiotę albo ćpuna ale gdy mi przepisywał kode przez kilka miesięcy i mu powiedziałem że nie stety muszę brać coraz więcej tabletek na dobę ponieważ przestały na mnie zdziałać a od większej ilości mam problemy żołądkowe i tu zacząłem udawać nieświadomego że nie wiem co to za lek ale byłem w weekend u mamy i ona dała mi dwie tabletki które mi bardzo pomogły dodałem jeszcze że tylko dwie tabletki na dobę a zrobiły to co moich dziesięć i dzięki temu nie odczuwałem problemów z żołądkiem on od razu zapytał mnie o nazwę tych leków i powiedział że może mi je przepisać jeśli mi pomogły a ja mu na to że nie jestem pewien ale chyba nazywały się oxycontin czy też oxycodon udałem głupka on mi na to że jest to silny lek ale jeśli kodeina nie pomaga to mi wpypisze ten zapytał się jeszcze czy pamiętam jakie stężenie było tej tabletki ja mu na to że z tego co pamiętam to 40mg on na to że to dosyć mocne stężenie i jeżeli będę się źle czuł to żebym brał pół tab i powiedział mu o tym przy najbliższej wizycie. Tak że może wy macie jakieś patenty Proszę o podzielenie się swoją wiedzą co by łatwiej ludziom się żyło hehe. Pozdro
Rejestracja: 2009
  • 1455 / 108 / 0

Dobrą sytuację mają ci, którzy mieli jakiś uraz związany ze złamaniem. Wówczas należy mówić, że przy każdej zmianie pogody odczuwa się silne bóle w miejscu złamania. Zazwyczaj lekarz pierwszego kontaktu nie chce wypisać nic więcej niż Tramal, więc należy prosić o skierowanie do PLB. Tam należy powiedzieć o nietolerancji Tramalu oraz niepokojących objawach ze strony układu pokarmowego, przy stosowaniu NLPZ-ów i w zależności od lekarza, albo przepisze DHC, albo coś lepszego. Ja miałem to szczęście, ze pani doktor przepisała od razu Dolargan.
Druga metoda, to uskarżanie się na bóle związane z zapaleniem korzonków nerwowych, czyli popularne "lumbago" czy też "hexenschuss". Dosyć trudno lekarzowi stwierdzić, czy ból występuje, czy też nie. Ważne, by wiedzieć jak się zachowywać podczas badania, warto przeprowadzić wywiad z osobą, która na to cierpi.
W pierwszej sytuacji konieczna jest dokumentacja medyczna. Nikt na piękne oczy nie wypisze opio.
To tyle z rad starego dziada.

Zagrożenia neuropsychiatryczne w leczniczym stosowaniu marihuany

Omawiając kwestię kompleksowego lub leczniczego uregulowania dotyczącego konopi indyjskich, głównym często słyszanym kontrapunktem, który w większości uniemożliwia rozważną debatę, jest to, że marihuana wywołuje skutki neuropsychiatryczne, które czynią z niej niebezpieczny produkt.
Rejestracja: 2008
  • 982 / 1 / 0

udawania kamicy nerkowej ,tramal ,DHC,transtec,dolargan ,teraz dobrym sposobem jest miec zaswiadczenie od lekazra specjalsity pzrez nowa ustawe ,jaz mamy takie zaswiadczenei to mamy to chemy od kazdego lekazra ogolnego(uwaga najgorsi chuje w prcyhodniach 24 godznych czytaj dyzurmocny szpitale).pomoge zainterosawanych na pm ale tylko psycho kule .nad opio pracuje .takik kwitek daje nam kofort że lekazr napwno wypisze benznezdodizepiny i to po kilka rodzajow :-) .
Rejestracja: 2010
  • 2879 / 12 / 0

Takie coś uzna za zbyt poważne, by to zbyć lekami i pewnie wyślę Cię najpierw na badania mózgu/głowy RTG lub inne.
Rejestracja: 2010
  • 2372 / 48 / 0

W Polsce można sobie wynając lekarza, hehe. %-D
Płacisz, czyli klient jesteś. A klient nasz pan.

:-D
Rejestracja: 2009
  • 1455 / 108 / 0

@hipollek, teoretycznie tak, mam kolegę, członka hr, choć ostatnio nieaktywnego, który ustawił się tak z dwoma lekarzami, każda wizyta kosztuje go dodatkowo 200 zł, a dostaje Durogesic'i 100mcg/h i MST 100mg, czasami Dolargan. Minusem tych układów jest to, że płaci 100% ceny za leki, ale stać go na to. Chodzi o to, że pełnopłatnymi receptami nie interesują się tak bardzo podczas kontroli.
@Scierwiaz, żadnego bólu nie widać podczas tomografii, jedynie jego ewentualne przyczyny. Czasami nie widać nic, a boli.
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 62 / 1 / 0

Mi się wydaje że jak najbardziej u prywatnych lekarzy można więcej wysępić w twoim przypadku nie powinno być problemu nawet z mocniejszym środkiem niż tramadol tylko z własnej praktyki mogę Ci powiedzieć że nie operój zbytnio znajomością tych środków bo od razu kapnie się że chodzi ci o ćpanie możesz mu np sprzedać historię pod tytułem nie wiem co to był za lek nie wiem czy ta nazwa jest prawidłowa (i podajesz prawidłową nazwę he he) lecz bardzo mi pomagał gdy mi go podawano w szpitalu i nie powodował u mnie odruchów wymiotnych lub też innych jakie tam sobie wymyślisz. I najlepiej poczytaj trochę o objawach choroby na którą będziesz ściemniał żeby było bardziej wiarygodnie
Rejestracja: 2010
  • 743 / 6 / 0

Pojde do rodzinnego powiem ze mnia lapa boli bralem wczesniej olfen (bo bralem) po ktorym bylem w szpitalu zle na niego reaguje wysempie tramca?

------------------------------------------------

Cala ta opowiesc jest prawdziwa oprucz tego ze mnie boli bo mnie nic nie boli, zastanawiam sie moze by powiedziec ze w szpitalu dali mi tramca zamiast olfenu i mi sie skonczyl?


Scalono. taurinnn
Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1952 / 6 / 0

A masz go na wypisie? ;)
Rejestracja: 2010
  • 743 / 6 / 0

Ktoś to wogole bd sprawdzać?
Posty: 784 Strona 1 z 79
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 1224 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Carbonlune i 2 gości