Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 100 • Strona 1 z 10
  • 77 / 1 / 0
Witam. Przeczytałem dzisiaj na forum
Rzadko kiedy pamiętam swoje sny, ale to pewnie przez ciągi marihuanowe podczas których nie pamiętam nic z tego co mi się śniło.

Czytaj więcej na: http://talk.hyperreal.info/niesamowicie ... z1I1MEACH9


I wtedy skojarzyłem fakty, że nie palę od 3 tygodni i zacząłem zapamiętywać coraz wyraźniej swoje sny. Czy to możliwe, że przez palenie nie zapamiętuje się snów? btw. Wczoraj śniło mi się, że mam wielką torbę trawy i goni mnie stado zombie-rastamanów i chce mi palenie zabrać :-D
  • 191 / 1 / 0
Sam się tym nie interesuje ale kumpel był w to wkręcony kiedyś i powiedział że mu zaszkodziła trawa na zapamiętywanie snów i takie tam.
  • 381 / 5 / 0
Kwestia indywidualna wg.mnie.Ja tam jaram na potęgę,a sny swoje raz pamiętam,raz nie.Myślę,że tak naprawdę baka nie ma na to wpływu.
  • 4022 / 356 / 950
Moim zdaniem to raczej fakt, sam coś takiego zauważyłem i na opisy tego zjawiska trafiłem co najmniej kilkakroć. MJ, szczególnie nadużywana, zdecydowanie pogarsza zdolność zapamiętywania snów.

Ot, np. w książce Radykalni bodaj Malejonek opisuje swój piękny, wyrazisty sen jak miał w nocy, kiedy po długim czasie codziennego palenia pierwszy raz nie zapalił.
  • 381 / 5 / 0
Hm,może masz rację.Ostatnio mam kryzys konopny,jadę na keftach i łasce innych,czyli wiedrze,kaczce i buchu z bongo przez kilka dni.A dzisiejszy sen pamiętam...
Zobaczymy,dziś wkońcu będzie sztunia to zobaczymy jak to się będzie miało do snów dzisiejszej nocy.
  • 357 / 3 / 0
Ja się z tym zgadzam, ze tak jest. Po dłuższym okresie palenia codziennie, jeden dzień nie zapalę to od razu tej nocy wielkie rozbudowane, realistyczne sny który po części zapamiętuje. Nie wiem czemu tak jest, ale tak jest.
  • 56 / 2 / 0
Potwierdzam, nigdy nie pamiętam snów po marihuanie. Po JWH tak samo.
www.drzwipercepcji.wordpress.com Aktualizacja w każdą niedzielę o 18.00.

DUŻO, DLA MNIE, TERAZ
  • 7 / 1 / 0
Ja pamiętam, różnica jest taka, że jak uhahany (albo po) ide spać to strasznie za przeproszeniem pojebany rzeczy mi się śnią, aż sam się dziwie, że takie coś we łbie mi siedzi ; D
  • 27 / / 0
kiedyś nie miałem problemu z LD czy z zapamiętywaniem snów
kurwa, że ja wcześniej nie powiązałem tych dwóch faktów ze sobą ... chyba jest coś na rzeczy :-/
  • 1456 / 19 / 0
Ja zawsze muszę mieć odwrotnie, bo po mj (i tak samo po JWH) mam dosyć wyraźne sny. Chociaż nie robię jakiś bardzo długich ciągów, max. 7-10 dni non-stop i potem przerwa z tydzień-dwa.
Uwaga! Użytkownik kfs nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 100 • Strona 1 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.