Bufedron - waporyzacja

Bufedron i substancje będące jego pochodnymi.
Więcej informacji: Bufedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 42 Strona 1 z 5
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 50 / / 0

Po pomyślnych testach z waporyzowania MDPV mam zamiar się zabrać jakoś za tydzień za bufedron. W przypadku przeżycia dam znać jak wyszło ;-)
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 483 / 2 / 0

Lovercraft pisze:
Po pomyślnych testach z waporyzowania mdpv mam zamiar się zabrać jakoś za tydzień za bufedron. W przypadku przeżycia dam znać jak wyszło ;-)
Waporyzowałes? Ale bufik to sofcik przy MDPV to pomyliłes kolejnosci he he %-D

Czy psychodeliki wyprą tradycyjne antydepresanty? Badania przyspieszają, ale... [wywiad]

– Terapie z użyciem psychodelików wymagają kompletnej zmiany myślenia, ponieważ oprócz wpływu substancji znaczenie ma również wiele czynników niefarmakologicznych – mówi dr Justyna Holka-Pokorska psychiatra, seksuolog i terapeutka, a także przewodnicząca warszawskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Plantacja konopi włóknistych w Pionkach? Przedsiębiorca próbuje przekonać radnych do swojego pomysł

Okolice Elbląga to wyjątkowe miejsce, gdzie od wieków uprawiano konopie. Po dekadach zapaści uprawy się odradzają za sprawą jednego człowieka – Macieja Kowalskiego. Nie bez problemów, bo urzędnikom konopie wciąż kojarzą się z nielegalną w Polsce używką, czyli marihuaną. Pomysł powstania takiej plantacji narodził się także w Pionkach, a jego inicjatorem jest lokalny przedsiębiorca Jarosław Krzyżanowski, który w tym celu spotkał się z radnymi miasta Pionki. Jak sam podkreślał – konopie są szansą dla Polski.
Rejestracja: 2005
  • 347 / 5 / 0

Z tego co kiedyś wyczytałem na zagranicznym forum waporyzacja bufa daje dość mocny rush. Raz próbowałem ścigać go na sreberku, ale brałniarzem nie jestem, więc kiepsko mi to wyszło. Jedno jest pewne - pięknie się spala. Dym w smaku można porównać do palonego plastiku. Nie chciało mi się z tym pierdolić, więc przygotowałem sobie żarówkę do roli fajki, ale jakoś nie miałem do tej pory weny, żeby spróbować.
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 483 / 2 / 0

kurde to stestuj raz dwa bo tez jestem ciekawy :yay: a akurat wszystko kumpel mi mordą wychłeptał cpunista durne chamisko :nuts: :#:
Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
  • 5 / / 0

A gdyby rozpuścić bufik w jakimś rozpuszczaniku(tu pytanie do specjalistów w czym to sie rozpuszcza) i spryskać tym jakąś roslinke, po czym spalić. Dało by to jakiś efekt? I jakie dawki nadają się do takiego przyjmowania?
Rejestracja: 2009
  • 5430 / 327 / 10

I co, nie ma żadnych konkretów. :| Sam zamierzam spróbować zwaporyzować bufika wkrótce, aczkolwiek zastanawia mnie, czy nie musi być to freebase? HCl ryje tylko przy paleniu czy waporyzacji też? I jak z dawką? ~50mg z małą tolerką ujdzie? Zobaczymy czy będzie ten "dość mocny rush". :D
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 483 / 2 / 0

o ja apier... :kotz: ale rush rzeczywiscie lepsze nic crak :nuts: ale ja probowałem ten smierdzacy syf cos tam czu ale juz nie mogłem bo mnie serio na chaftowanie noca zaczeło brac :-/ O fuck ide umyc zeby w mordzie o i płuca własnie wiedna :kotz:
Rejestracja: 2009
  • 5430 / 327 / 10

Mam bufika w postaci tego sypkiego proszku, spróbowałem dziś zwaporyzować ~20mg (normalnie ~70mg i.s.), ale jako że to moja pierwsza waporyzacja była, to musiało się trochę ulotnić do atmosfery. Bardzo przyjemna euforia, acz nie "dość mocny rush", dym w smaku neutralny, żadnego zjazdu, ani dyskomfortu ze strony płuc. Zaskoczyły mnie takie efekty przy tak małej dawce, powtórzę to jutro z większą dawką, a potem pokombinuję nad zamianą HCl w freebase, coby sobie płuc nie zakwasić. To chyba najlepsze podanie bufa, imo.

Edit: Z wyliczeń wyszło mi, że na 1g buf-HCl potrzebowałbym 0,39g NaHCO3 (stosunek mas molowych 177,24+36,46:84). Czy gdybym przesypał trochę sody, to mogłyby wyjść z tego jakieś nieprzyjemności podczas palenia/waporyzowania?

PcP

Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 2814 / 10 / 0

randomuser811 pisze:
Czy gdybym przesypał trochę sody, to mogłyby wyjść z tego jakieś nieprzyjemności podczas palenia/waporyzowania?
Spójrz na produkty rozkładu pod wpływem temperatury NaHCO3 i sprawdź temperatury topnienia tych związków, a również samego NaHCO3. Ja już znam odpowiedź, a ty?
Rejestracja: 2009
  • 5430 / 327 / 10

Ok, zatem...

Z samej reakcji C11H15NO-HCl + NaHCO3 -> C11H15NO + NaCl + CO2 + H2O nic groźnego (poza zabójczym R-718) nam nie wychodzi.

Wg. tego źródła nieprzereagowana NaHCO3 pod wpływem temperatury uległaby rozkładowi do obojętnego węglanu sodu (Na2CO3), który, jako anhydryt paruje w temperaturze 1600'C (wg. cioci Wiki). Jako że produktami powyższych reakcji jest woda, jeśli zdążyłaby przed wyparowaniem utworzyć monohydrat Na2CO3, ten automatycznie rozpadłby się do Na2O + CO2 (również wg. cioci Wiktorii). Na2O natomiast nie przechodzi w stan lotny, uprzednio się rozkładając (co i tak nieosiągalne przy zwykłej zapalniczce - 1950'C).

W pytę, jutro kupię sodę oczyszczoną i pobadamy. :D Mam tylko nadzieję że buf freebase mi się nie rozłoży zanim go wciągnę. xD
Ostatnio zmieniony 18 listopada 2010 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Posty: 42 Strona 1 z 5
Wróć do „Maślanofenony”
Na czacie siedzi 2298 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości