Używasz igly?

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Czy uzywasz/les swoich narkotykow dozylnie?

32%
Tak
114
68%
Nie
237

Liczba głosów: 351

• 466 / 2 / 0

Gdyby była mozliwosc ;-) . Nic musze trenowac i dzieki za rady,wszystko super opisane.Jeszcze sie musze bupre nauczyc zagrzac :diabolic:

Użytkownik nieaktywny
  • 835 / 2 / 0

mysle ze tamten watek o bhp nadaje sie juz do przyklejenia, trzeba usunac tylko pierwszego posta (nie moglem edytowac)
Ostatnio zmieniony 08 sierpnia 2009 przez greenz, łącznie zmieniany 1 raz.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Badania: kobiety uzależniają się łatwiej, przyczyną wahania hormonalne

Wahania hormonalne, których kobiety doświadczają podczas cyklu miesiączkowego, przyczyniają się do większej podatności na uzależnienie od narkotyków oraz większego prawdopodobieństwa nawrotu nałogu - wynika z badań opublikowanych w piśmie "Neuropsychopharmacology".

• 21 / / 0

możliwość zawsze jest, ja mam dużo wolnego czasu :D

i oczywiście nie zapomnij o tym że wszystko musi być czyste i sterylne. Wszystko.

• 913 / 10 / 0

najczesciej sie wypada z zyly przy puszczaniu stazy - skora sie przemieszcza i wyciaga igle. dobrze wiazac staze jak najwyzej, tzn daleko od miejsca wklucia, dzieki temu przy zdejmowaniu nie naciagniesz skory w miejscu walenia.

ale jestem wyjebany, sory za nieskladne gadanie.

Użytkownik nieaktywny
  • 835 / 2 / 0

dlatego juz 10 raz pisze o tej gumowej stazie, ktora sie wiaze :rolleyes:

zeszly mi juz siniaki i opuchlizna, kabelki sprawne, umiem juz sie dobrze wkluwac w dlon albo przy nadgarstku tak ze nie ma sladu. trzeba jakis dobry towar jeszcze zmotac :diabolic:
Ostatnio zmieniony 08 sierpnia 2009 przez greenz, łącznie zmieniany 1 raz.

• 913 / 10 / 0

może 4-Methylmethcathinone w dawkach x razy mniejszych niz donosowo i xx razy mniejszych niz oralnie?:))) jaka oszczednosc.

Użytkownik nieaktywny
  • 835 / 2 / 0

no wlasnie, fajnie jest? ;] bo miales testowac iv

• 11 / / 0

panicznie boje sie igiel wiec nie
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 45 uczestników Wejdź na czata