Homocykliczne substancje psychoaktywne, oddziałujące agonistycznie na układ serotoninowy w mózgu.
Więcej informacji: Fenyloetyloaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 15 • Strona 1 z 2
  • 1234 / 10 / 0
Purdue University to obecne miejsce pracy naukowców pod kierownictwem A. Nichols'a. Tworzą oni tzw. "elitarny klub serotoninowy". Ich głównym zadaniem jest poszukiwanie nowych psychodelików i stworzenie nietoksycznej Extazy. Chcą opracować coś na wzór "Somy" z książki Huxley'a "Nowy Wspaniały Świat". Murti-Bing oczywiście gorąco ich dopinguje i śledzi na bieżąco ich badania (Chińczycy mają pełno swoich szpiegów).

W celu wprowadzenia większej przejrzystości na forum w tym miejscu będę opisywanie nowinki pochodzące z tego ciekawego uniwersytetu. Na razie przenoszę część informacji z wątki "Nowości ze świata RC i designer drugs".

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Poniżej skopiowałem teksty z "Nowości ze świata RC i designer drugs" dotyczące substancji powstałych w Purdue University

---------------------------------------------------------------------------------------------------
TCB-2
[ external image ]
TCB-2 jest całkowicie nową substancją o której nauka po raz pierwszy usłyszała w 2006 roku. Jej pełna nazwa to (R)-(4-Bromo-3,6-dimetoksybenzocyclobuten-1-ylo)metylamina. Należy do rodziny fenetyloamin i strukturalnie bardzo przypomina 2C-B. Dotychczasowe badania potwierdziły, że substancja jest silnym agonistą receptorów serotoninowych 5HT2a i 5HT2c. Jest już aktywna w dawkach kilkuset mikrogram (!), czyli podobnie jak LSD czy bromo-dragonfly jest jednym z najmocniejszych halucynogenów znanych ludzkości. Ze względu na problematyczną syntezę i niską trwałość substancji jest ona trudno dostępna w handlu, a jej cena wynosi 2500 PLN za 50 mg.

Substancja ta nie ma szans, żeby w przyszłości trafić do szerszego grona odbiorców tak jak LSD czy Bromo-Dragonfly, ponieważ w stanie czystym jak i jej sole bardzo szybko się rozkładają w temperaturze powyżej 4C. Także należy ją trzymać z dla od światła i dostępu powietrza.

Źródło:
McLean TH, Parrish JC, Braden MR, Marona-Lewicka D, Gallardo-Godoy A, Nichols DE. 1-Aminomethylbenzocycloalkanes: conformationally restricted hallucinogenic phenethylamine analogues as functionally selective 5-HT2A receptor agonists. Journal of Medicinal Chemistry. 2006 Sep 21;49(19):5794-803

------------------------------------------------------------------------------------------------------

25I-NBOH
[ external image ]
25I-NBOH czyli N-(2-hydroksybenzylo)-1-(2,5-dimetoksy-4-iodofenylo)-2-aminoetan jet pochodną fenetyloaminy, swą budową najbardziej zbliżoną do 2C-I. Świat poznał tą substancję w 2006 roku. Jest silnym agonistą receptorów 5HT2a, badania wykazują że jest 5 razy bardziej aktywna niż 2C-I. Od 2C-I różni się obecnością pierścienia benzylowego przyłączonego do atomu azotu. Co ciekawe, odpowiednia pochodna DOI była nieaktywna.

Źródło: http://molpharm.aspetjournals.org/cgi/r ... 6/1956.pdf

[notkę o 25I-NBOMe wydzielono - surveilled]

------------------------------------------------------------------------------

[notkę o 5-metylo-MDA wydzielono - surveilled]

-------------------------------
Bromo-DragonFly
[ external image ]
Bromo-DragonFly znany tak że jako ABDF jest halucynogennym narkotykiem należącym do rodziny fenetyloamin. Jest jednym z najbardziej aktywnych halucynogenów, mocą ustępujący jedynie LSD. Średnia dawka ABDF wynosi od 0,5 do 1 mg. Bromo-DragonFLY posiada centrum stereogeniczne. Spośród dwóch enancjomerów, enancjomer R wykazuje większą aktywność.
Substancja została po raz pierwszy zsyntetyzowana w 1998 roku przez Matthew A. Parker'a w laboratorium David E. Nichols'a.
Bromo-DragonFLY jest agonistą receptora serotoniny 5-HT2-A.

Typowa dawka bromo-DragonFLY wynosi od 0,5 do 1 mg. Jest około 300 razy bardziej mocniejszy od meskaliny i około 5 razy słabszy od LSD. Jest sprzedawany w postaci znaczków, podobne jak LSD. Działa znacznie dłużej od LSD, efekty mogą nawet utrzymywać się od 2 do 3 dni.
W Norwegi i Szwecji odnotowano po jednym zatruciu śmiertelnym tą substancją.

Do efektów wywoływanych przez tą substancję należą:
- poprawa nastroju
- halucynacje
- pobudzenie psycho-fizyczne
- utrata apetytu
- niekontrolowane skurcze mięśni (np. szczękościsk)
- zaburzenia w rytmie pracy serca

-------------------------------------

[notkę o 2C-TFM wydzielono - surveilled]

poprawiono przy okazji obrazki pozostałych tu fenetylamin - surv
Ostatnio zmieniony 03 marca 2009 przez MaciekB, łącznie zmieniany 3 razy.
Uwaga! Użytkownik MaciekB nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 291 / 5 / 0
próbował ktoś 25I-NBOMe lub 25B-NBOMe?
za jakiś czas ma się pojawić w jednym miejscu, z opisu wygląda ciekawie... jeśli będzie ok, to niedługo lista tego, co można znaleźć na kartonie wydłuży się po raz kolejny.
I guess time flies when you're havin' fun
So enjoy life, you only get one
  • 291 / 5 / 0
albo i nie, gdyż ponieważ nie działą oralnie, a i.m. i nosowo
I guess time flies when you're havin' fun
So enjoy life, you only get one
  • 23 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: evalor »
2C-TFM wyglada i zapowiada sie ciekawie. moglbys mniej wiecej przyblizyc jak uzyskac analog amfetaminowy ?
€uroćpun
/the sun was in my eyes. it cames through the trees/
  • 2497 / 43 / 0
Do mnie doszly pogloski, ze wlasnie nieciekawie, glownie stymuluje, psychodelicznie slaby. Jedyny plus, to to, ze mozna wsadzic go na karton.
Uwaga! Użytkownik świetliste macki kosmicznej jaźni nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1877 / 20 / 0
Opalony chłopaczyna nie działają oralnie ale metodą podjezykową jak najbardziej wiec wystarczy wsadzic karton pod język :) z tych najbardziej nbomowych wersji ciekawi mnie 2C-B-FLY-NBOMe chocby to jak ta substancja moze byc aktywna jesli takie 2C-B-FLY jest juz bardzo aktywne , murtibingu nie masz nic przeciwko jesli będe wrzucać informacje na bieżąco odnosnie nbomow ktorym mam zamiar poswiecic dluzszy czas na badania? Poki co w testach jest 25C-NBOM-e i 25D-NBOMe nastepnie 25G-NBOMe oraz inne jesli tylko czas i funduesz pozwola .
  • 2336 / 8 / 0
TCB-2 50mg za 270$ to wkręt, czy normalna cena?
Why are you wearing that stupid man suit?
  • 3129 / 18 / 0
Na 100% wkręt i to nie ze względu na cenę, pomyśl :)
High, how are you?
  • 1877 / 20 / 0
Nawet jesli to nie wkręt to zacznijmy od tego ze zanim do Ciebie by to doszło substancja uległa by rozpadowi :)
  • 3129 / 18 / 0
Właśnie dlatego to wkręt.
High, how are you?
ODPOWIEDZ
Posty: 15 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.