Oświadczenie

Syntezy, ekstrakcje, sprzęt i techniki laboratoryjne.

Moderator: Advanced

Regulamin forum
Uwaga!
Dyskusje w działach Psychofarmakologia i Syntezy winny mieć charakter możliwie jak najbardziej ścisły i naukowy. W trosce o realizację tego celu posty wszystkich użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez moderację.
Moderacja zastrzega sobie prawo do usuwania/nieakceptowania postów, które nie spełniają powyższych założeń, nawet jeżeli są zgodne z regulaminem!
Posty: 1 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 1234 / 3 / 0


Wszystkie techniki laboratoryjne oraz syntezy opisane na forum "Syntezy" oraz subforach mają charakter tylko i wyłącznie edukacyjny. W żadnym wypadku wiedza zdobyta tutaj nie może zostać wykorzystana do:

- produkcji narkotyków i środków odurzających
- produkcji środków bojowych, wojskowych i dla celów militarnych
- produkcji środków wybuchowych
- produkcji środków trujących
- innych celów niezgodnych z prawem


Teksty umieszczone na forum służą celom dydaktycznym. Naszym zadaniem jest pomoc w nauce uczniom techników chemicznych i studentom na pierwszych latach kierunków chemicznych/farmacji. Poza tym wiedza zawarta w tym dziale może być pomocna policji w działaniach operacyjnych oraz stanowić źródło świeżych informacji dla organów ustawodawczych. Wiele podobnych informacji można znaleźć w ogólnodostępnych podręcznikach z chemii i preparatyki organicznej a także w internecie. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie każdego stać na drogie książki dlatego w sposób jak najbardziej rzetelny właśnie tutaj opisujemy podstawowe techniki laboratoryjne oraz syntezy. Chciałbym również zaznaczyć, że w trakcie powstawania tekstów nie zostały naruszone żadne prawa autorskie.

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za skutki użycia poniższych informacji czy to zgodnie z przeznaczeniem czy nie. Pomimo dołożenia wszelkich starań autorzy nie są też wstanie zagwarantować, iż poniższe informacje są wolne od błędów, kompletne lub nie zawierają innych wad. Informacje udostępniane są na licencji GFDL Copy Left. Czyli można je kopiować zmieniać podając autorów.

Korzystanie z informacji zawartych w dziale Syntezy oraz subforach oznacza zgodę na powyższe zasady.


Poprawiłem. @czeslaw
Ostatnio zmieniony 05 stycznia 2010 przez MaciekB, łącznie zmieniany 6 razy.
Posty: 1 Strona 1 z 1
Wróć do „Chemia substancji psychoaktywnych”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości