Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1703 • Strona 171 z 171
  • 3000 / 828 / 5
@tosieniedzieje
Masz po 30mg kety ego death i fazę cały dzień?
Opis działania nie pokrywa się z faktycznym działaniem.
Poor kids are just as bright and talented as white kids.
  • 54 / 13 / 0
14 października 2024NitroN pisze:
Hej czy ketamina może znaleźć zastosowanie aby ograniczyć chęć dorzutki beta ketonów? Powiedzmy robie sobie kilkugodzinne posiedzenie na beta ketonach i na koniec wale ketamine po to żeby złagodzić zejście po ketonach i już ich nie dorzucać. Dobry pomysł czy z deszczu pod rynnę?
Jak przerobiłem gieta lub więcej 3cmc lub 3mmc to na zakończenie low dose kety był fajny żeby nie myśleć już o dorzucaniu i przy okazji dawało swego rodzaju introspektywnego tripa, po masakracji bani serotoniną i dopaminą. Robiłem to wiele razy przed rzuceniem tego w pizdu i patrząc na siebie spoko pomysł, ale u każdego inaczej i to połączenie słyszałem że jest dosyć popularne, więc może pomóc ciągnąć melanż. Na pewno ci mocniej na organizm siądzie, patrząc na to że ketony obciążają wszystko a keta siada na pęcherz.

Odnośnie ostatnich komentarzy, jak keta nie zamyka się w godzinie lub półtorej max to macie co innego. Ego death albo mocniejsze doznania są tylko po większych dawkach ala 80mg+ sniffem
  • 1408 / 569 / 0
No tak ale pierwszy raz + mix z THC mogl ja wzmocnic . Nie doszukiwalbym sie dziury %-D (hehe) w calym , ziomek mial piekne doswiadczenie to sie liczy a ze na malej dawce tym lepiej dla niego ...
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
ODPOWIEDZ
Posty: 1703 • Strona 171 z 171
Artykuły
[img]
Andrzej Urbanowicz, dla dobra sztuki, zgodził się być królikiem do testowania LSD

Newsy
[img]
Wzrost spożycia marihuany wśród osób z cukrzycą – Korzyści, ryzyka i rekomendacje.

Marihuana staje się coraz bardziej popularna wśród osób zmagających się z cukrzycą. Najnowsze badania przeprowadzone w USA wykazały, że spożycie marihuany w tej grupie wzrosło o 33,7% w latach 2021-2022. Szacuje się, że około 9% dorosłych z cukrzycą używało marihuany w ostatnim miesiącu. Wzrost ten jest szczególnie widoczny wśród młodszych użytkowników, ale także osoby powyżej 65. roku życia coraz częściej sięgają po marihuanę, co wiąże się ze zmniejszającym się postrzeganym ryzykiem jej stosowania.

[img]
Niemiecki rynek medycznej marihuany przekroczy 420 mln euro w 2024 r.

Niemiecki rynek medycznej marihuany znajduje się w fazie dynamicznego rozwoju. W obliczu nowo wprowadzonych regulacji i uproszczonych procedur dostępności, prognozy sugerują, że wartość rynku może przekroczyć 420 mln euro w 2024 roku – Według zbliżającego się raportu Prohibition Partners.

[img]
Meksykańska marynarka wojenna przejęła na Pacyfiku rekordową ilość narkotyków - ponad 8 ton

Meksykańska marynarka wojenna ogłosiła, że przyjęła na Pacyfiku rekordową, podczas operacji morskiej, ilość narkotyków - 8,3 tony. Wartość przejętego towaru szacuje się na 134,5 mln euro.