Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 490 • Strona 49 z 49
  • 12309 / 2395 / 0
@papcio5000 - chyba Ty tam nie zaglądasz : )
Proporcje nie mają aż takiego znaczenia. Zrób luźną, dobrze natlenioną mieszankę i będzie git.
  • 35 / 5 / 0
@jezus_chytrus możesz dać link do tematu bo widze że tylko ty jedyny tam sie udzielasz

I pytanie czy dostane aurore 20% na erecepte, czy to jedyny susz z THC w aptece i od kiedy to jest w polsce?
  • 10 / 2 / 0
Z tego co kojarzę to Aurora jest dostępna jedynie na zamówienie, chociaż może się coś z zmieniło. Z e-receptą nie będzie problemu co do reszty to nie wiem.
  • 12309 / 2395 / 0
@papcio5000
Wejdź sobie w dział uprawa konopie-uprawa.html i tam masz daty ostatnich postów - jeśli to masz na myśli. Fakt, niewiele osób się tam udziela, ale raczej zawsze ktoś odpowie (zwykle ja, ale nie tylko :))
W aptekach jest teraz więcej odmian. Nie wiem, ile aktualnie z tego jest dostępnych, ale jeśli zsumować to, co do tej pory wyszło, to nie ma tego mało. Są to wprawdzie raczej stare i oklepane odmiany + susz jest mega suchy, ale dla pacjenta to powinno być chyba wszystko jedno?
  • 422 / 126 / 0
Testowałem dziś 2 dodatki do zioła, na pierwszy ogień poszedł skręt z geranium, całkiem fajne i myślę że jeszcze zdarzy mi się go użyć jako neutralny dodatek. Drugi test to była yerba mate, błędem było to że to było con palo, raczej nie planuje powtarzać skrętów z dodatkiem yerby jednak jeśli już bym miał to robić to tylko z yerbą sin palo. W smaku no faktycznie było coś z yerby, było czuć ognisko w smaku dymu.
Skręt z geranium nawet nie zapchał całego filtra węglowego i można było go użyć jeszcze w trzecim skręcie z tytoniem, ten z tytoniem w mojej opinii najgorszy, ale no to już kwestia gustu i tego że jedyny tytoń jaki zdarza mi się palić to ten w ziole, a preferuje gdy go nie ma. Co do skręta z yerbą to tu filtr nie miał tak lekko i po połowie już się zapchał, więc zmieszaliśmy połowę tego skręta z innym ziołem jeszcze+tekturowy filtr, wtedy od razu w smaku się poprawił. Tak więc podsumowując geranium jest fajnym dodatkiem, a yerba może być pod warunkiem wersji sin palo i niewielkiej ilości.
  • 90 / 4 / 0
został przypisany mi steryd Encorton (prednizon).
Czy mj wpływa na działanie leku? ktoś ma wiedzę nt. nigdzie nie widziałem informacji, z góry bardzo dziękuję za odpowiedz
  • 28 / / 0
Właśnie odebrałem 5 sampli po 1g auuu
Gelato
Moon Rock
Cali Orange
Green Crack
Dr. boom aby Cali

Piękna sprawa. Szkoda że tego Vendora tutaj nie ma. Bo legit w UJ. I samo zioło ma

Jakby ktoś napisał jak wrzucić foty to zamieszcze
  • 12309 / 2395 / 0
Pod polem tekstowym jest przycisk "Pełen edytor i podgląd". Klikasz tam i masz opcję wrzucenia załączników. Tylko nie wiem, czy trzeba mieć minimalną ilość postów i ile wynosi. Zawsze możesz wrzucić gdzieś na necie i wrzucić tu linki, tylko wcześniej upewnij się, że wrzucasz fotki bez metadanych : )
Ja na swoje potrzeby napisałem sobie prosty skrypt w PHP, który dokładnie to robi.
  • 1408 / 569 / 0
Redukuje do swojej dawnej czestotliwosci palenia - 1x2tyg . Nowa dziewczyna narzekala ze zamulony chodze nastepnego dnia w sumie fakt jak kopcilem cala noc az nie odcielo mnie i zasypialem xD
Poza tym zauwazylem pewna rutyne i przyzwyczajenie . Teraz jeszcze wiecej sportu uprawiam i spotykam sie z ludzmi koniec koncow mysle wyjdzie mi to na dobre .
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 422 / 126 / 0
Też ostatnio stwierdziłem, że trochę ogranicze palenie zioła, bo od kilku miesięcy jakoś dużo okazji było. Jednak przy częstotliwości większej niż raz na miesiąc zaczyna to powszednieć.
ODPOWIEDZ
Posty: 490 • Strona 49 z 49
Artykuły
Newsy
[img]
Ryanair wypowiada wojnę pijanym pasażerom. Chce ograniczyć sprzedaż alkoholu w samolotach

Alkohol w samolocie często leje się strumieniami. Sięgają po niego głodni wakacyjnych wrażeń turyści, zatwardziali alkoholicy, ale i osoby stresujące się lotem. Niestety, jeden drink za dużo może spowodować liczne problemy. I nie chodzi tutaj o kaca moralnego, związanego z niewłaściwym zachowaniem, a o konieczność lądowania przed lotniskiem docelowym czy nawet zawrócenia samolotu. Ryanair zapowiada, że chce rozprawić się z pijanymi pasażerami.

[img]
Ksiądz sprzedawał narkotyki. Ma dużo więcej na sumieniu

Ksiądz z jednej z wrocławskich parafii sprzedawał narkotyki blisko plebanii. Na sumieniu miał jednak dużo więcej. Duchowny proponował intymne spotkania innym mężczyznom. Co w sprawie skandalicznych występków księdza mówią jego przełożeni?

[img]
Szkolimy specjalistów w dziedzinie psychoterapii uzależnień!

KUL rozpoczął szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychoterapii uzależnień. Kadrę kliniczno-dydaktyczną stanowią specjaliści w dziedzinie psychoterapii uzależnień, superwizorzy terapii i terapii uzależnień oraz psycholodzy kliniczni.