Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Wczoraj o północy zjadłam 2x 200mg mst i 200 wrzuciłam do nosa, zaraz minie 24h a ja mam dalej mocne szpile i zawiechy. I WŁAŚNIE W TYM PROBLEM bo rano idę do pracy a ni mogę pokazać sie w takich oczyskach!! Jakieś tipy jak zbić tą majke?? Hahah
Trzeba było walnąć iv ale nie miałam igieł..
  • 623 / 9 / 0
Po 3 tab IV byś już w ogóle nie poszła do pracy <3 Niby są jakieś krople, ale nie pomogą w takim stanie. Jedyny ratunek to okulary przeciwsłoneczne i historia o chłopaku z ciężką ręką czy co tam wymyślisz ;)
  • 41 / 4 / 0
MST sniffem? whaaat?
  • 1190 / 292 / 12
fajnie jest szczura spida dobrego zajebać ale dopiero jak już puszcza ciepełko, w odwrotnej kolejności opio nie dziala w ogole albo bardzo słabo
16 października 2023Stteetart pisze:
"mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
  • 41 / 4 / 0
@Czoug
Czyli @Linkka chodzilo ze walila speed do nosa do morfiny?
Bo zaskoczony bylem, zeby mst zarzucic sniffem. Ja raz probowalem i skonczylo sie zakreceniem w glowie i rzyganiem.
  • 10 / 2 / 0
12 października 2024Linkka pisze:
Jakieś tipy jak zbić tą majke?? Hahah
Jak masz to naloksonu można by użyć
  • 2718 / 340 / 0
@orzel2137 taa nalokson mądra rada naprawdę i odrazu instant skręta dostanie
  • 10 / 2 / 0
@sclero2014 niestety dostanie ale przynajmniej nie będzie pod wpływem tylko musiała by skądś wziac nalokson i brać go kilka razy
  • 2718 / 340 / 0
@orzel2137 dla Twojego info bo widze ze jesteś nie do informowany .. nalokson mają tylko ratownicy medyczni .. czy na oddziale szpitalnym , nalokson w Polsce nie jest dostepny na receptę itp także jak próbujesz doradzać komuś to chociaż doinformuj sie , po 2 po skręcie jak juz by ten nalokson by sobie " ogarneła " to kilka dni by przechodziła bardzo nieprzyjemne objawy więc do pracy i tak by nie poszła
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Narkotyki warte 30 milionów w sypialni i kuchennych szafkach

Ponad 52 kg kokainy, 16 kg metamfetaminy oraz sprzęt do ich porcjowania i pakowania przejęli policjanci z Rzeszowa i CBŚP. Wartość narkotyków wyceniono na ponad 28 mln zł.

[img]
Legalna marihuana w Hiszpanii: Pacjenci zaniepokojeni nowymi przepisami

Pacjenci w Hiszpanii obawiają się zmian w prawie dotyczącym medycznej marihuany. Jakie konsekwencje przyniosą nowe przepisy? Przeczytaj więcej.

[img]
Lokalna apteka powiązana z kartelem narkotykowym

Kartele narkotykowe odgrywają niezwykle dużą rolę w światowej dystrybucji i globalnym handlu fentanylem. Organizacje przestępcze pod przykrywką legalnych biznesów starają się wyprać brudne pieniądze, które pozyskały z transakcji na czarnym rynku.