Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 579 • Strona 58 z 58
  • 66 / 8 / 0
16 czerwca 2024AllBlack88 pisze:
Jak się ma mix pregabaliny z hydroksyzyną?
Spoko miks. Sam stosuję jak włączy mi się głód na alko czy kode. Dawka hydro 10-20 mg

Ale powiem wam, że 450 mg pregabaliny (rozkręconej) plus 10 mg selegiliny pod jęzor co bardzo pozytywny miks. Dobre samopoczucie, wigor, łazienkę to całą wyczyściłem ścierą na kolanach.

Ps. Fajne że sele wróciła do aptek

Scalono ~ Atro
01 lipca 2024whiterose1 pisze:
siema można do 150mg pregaby wypic pare piwek albo zarzucic paczke thiocodinu
Leciałem z 4 tygodnie prege, Thio i bro. Super miks, ale sporo jesteś wypić.

Ale niestety po takiej krucjacie pierwszy raz w życiu poczułem trzustkę.

Proszę o scalenie
Uwaga! Użytkownik 20fajekzfiltrem nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4895 / 842 / 0
Uważajcie na mix wysokich dawek pregabaliny z diazepamem.

Wczoraj nie mogłem zasnąć, wrzuciłem pierw 300mg pregabaliny, minęły jakieś 2h i lipa więc dorzuciłem 300mg pregi. Nadal nie mogłem zasnąć po jakiejś godzinie a było już późno, a rano musiałem wstać więc koło 23 zarzucilem 10mg diazepamu. Po jakichs 15min zaczelo rzucać dość mocno mięśniami w nogach, rękach i raz w plecach takie uderzenie że się przestraszyłem padaczki. Po tym jebnieciu leżałem i zwróciłem się do Boga żeby mnie przed tym ochronil. Trwało to 15min i zasnąłem jakoś o 23:30 i spałem jakoś do 2 w nocy. Wybudzil mnie okropny ból pleców ale to już nie wina pregi i rolek, tylko wspominam. O ile się nie mylę to ceniona użytkowniczka forum catchafall która usunęła konto i nie ma jej z nami dostała padaczki również po mixie wysokich dawek pregabaliny z rolkami. Także pilnujcie się bo to 600mg jest wysoka dawka ale nie raz zarzucałem więcej, gdybym wczoraj wziął 2 kapsułki więcej jestem niemal pewny że bym miał pierwszy atak padaczki w życiu.
Uwaga! Użytkownik F6mGCrx3 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1164 / 289 / 12
jprdl te 600mg na sen na podkładzie 250mg kody, 10mg diazepamu i kilka browarów to był genialny pomysł - po przebudzeniu przez chwile poczułem się jak kuleczka w pinballu bo miotało mną po pokoju tak, ze zaliczyłem wszystkie meblowe flipery %-D

jednakże po paru godzinach, jak już ustały problemy z motoryką i lekkim otumanieniem, przyszła taka wewnętrzna ulga i lekkość ducha, zwały jako takiej nie odczuwam poza lekką sennością
Uwaga! Użytkownik neurotoXXXsick jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3327 / 537 / 1
Znaczy ja sobie chwalę mix pregabaliny z benzo a dokładnie alprazolem.
Stosuję wtedy 300 do 450 pregabaliny plus 0,5- 1 mg alpry.

Takich mioklonii można doznać już po samej pregabalinie w dużych dawkach.

Jak dla mnie taki mix jest bezpieczny i przyjemny bo można przysypiać jak nody po opio
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 1 / / 0
Mieszał ktoś z was kiedyś pregabaline z 4-CMC? Jak wrażenia? Pregabalina zwiększy czy zmniejszy efekt 4-CMC?
  • 3 / / 0
koda do pregi coś zmienia względem ryzyka padaczki?
  • 5689 / 1152 / 43
Nic nie zmienia.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 3327 / 537 / 1
18 września 2024J03G0ldb3rg93 pisze:
Mieszał ktoś z was kiedyś pregabaline z 4-CMC? Jak wrażenia? Pregabalina zwiększy czy zmniejszy efekt 4-CMC?
Interakcji raczej nie będzie. Jeśli zaś ekstrapolować moje obserwacje względem działania metylokatynonu na pregabalinie - może nieco wydłużyć przyjemność.
Jednak 1) 4cmc się snifuje, ja kota piłem - różnica w drodze podania
2) substancje niby bliskie ale mogą istnieć niuanse

Sumując wnioski:
Nie powinno zaszkodzić, różnica może być na korzyść względem czasu działania 4cmc, ale nie dam głowy uciąć
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 5689 / 1152 / 43
Pregabalinę często łączę.
Prega lekko uspokaja, a sama daje już pobudzenie.
Prega dodaje pewność siebie i brak lęków.

Ale na zwałę jest kiepska, nie nadaje się.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
ODPOWIEDZ
Posty: 579 • Strona 58 z 58
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
OCB bije rekord świata w liczbie zapalonych jointów w tym samym czasie.

W ostatnią sobotę w Santa Rosa, Kalifornia, odbyło się wydarzenie, które zapisało się na kartach historii kultury konopi. Na festiwalu Hall of Flowers, jednym z najważniejszych wydarzeń w branży konopnej, 7 000 osób zapaliło swoje jointy w tym samym momencie, bijąc rekord świata w liczbie zapalonych jointów jednocześnie. Sukces ten był możliwy dzięki wsparciu marki OCB, która dostarczyła swoje produkty i zorganizowała całe przedsięwzięcie, tworząc niezapomniane doświadczenie dla wszystkich obecnych.

[img]
Magiczne grzyby na stres. Ratownicy medyczni zażyli psylocybinę

Praca ratowników medycznych bywa bardzo trudna i stresująca. Nowe badania kolejny raz sprawdziły, jak działa psylocybina na zdrowie psychiczne. Wyniki dowiodły, że pojedyncza dawka substancji zawartej w grzybach halucynogennych, może pomóc w radzeniu sobie z objawami psychologicznymi i wypaleniem zawodowym wśród tej grupy.

[img]
Przy autostradzie A4 rosły sobie konopie indyjskie

W rejonie autostrady A4 rosły sobie konopie indyjskie. Policjanci z Bochni znaleźli najpierw ścięty krzak, a potem kilka miejsc uprawy.