Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala
Wolisz kodę z Antka czy z Thioco?
Antek
67
27%
Thioco
178
73%

Liczba głosów: 245

ODPOWIEDZ
Posty: 10724 • Strona 1073 z 1073
  • 2 / / 0
@Swiezzy nie do końca cię rozumiem, ale właśnie weszłam spytać, czy ktoś tu odnotował brak działania kody będąc w pregabalinowym ciągu.
od kiedy jestem na sporych dawkach pregi, koda nie daje żadnej euforii, tylko tak zmula :/
  • 4711 / 770 / 0
Mi to po kodzie chce sie robic na razie . Wrecz jestem bardziej wydajny niz na trzezwo .
Nie wiem jak to wyglada z zewnatrz , ale takie meh znowu trzeba robić zmienia sie w chęć pracy .
Za to po mocniejszych opio juz po jilku razach robilem sie takim typowym cpunem ktory by lezal i tylko czillował .
Wyjebongo
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 504 / 32 / 0
@xrka
Generalnie ja już biorę 5lat praktycznie dzień w dzień. Od 2-3lat z pregabalina, średnia dawki 600mg tego i tego. Masz rację trochę zbija prega fazę z kody, kiedyś na samej kodzie robiłem wszystko, dziś siedzę sam na chacie z prega. Na początku fajne połączenie, grzało, noddy. Dziś sama koda na mnie praktycznie nie działa a z pregabalina znowu czasami jestem tak zmęczony po miksie że idę spać albo prega zabija jakie kolwiek działanie kody zostawiając senność. Tyle siana idzie miesięcznie że szkoda gadać liczmy 100zl dziennie. Próbuje zmieniać, skakać, kombinować dawkami ale różne skutki tego z reguły marne, w robocie tylko jestem mniej wydajny i przyjebany. Może trza stopkę zrobić ale już mówię to setny raz. Zobaczymy co to będzie.

Mam jeszcze pytanie do was, generalnie przeziębiony jestem, wypisał mi lekarz preudoefke, przy tolerce pregi/kody 600mg ile pseudoefki przyjebać do kody na pierwszy raz?? I czy wziąć prege do tego czy nie??
Wgl to się bierze pierw kode, później z 20min next efke?
  • 34 / 2 / 0
Ladnie ladujesz tego mixu. Raz mi sie zdarzylo 525mg pregi zarzucic i na to 480mg kody i nie za dobrze sie czulem. Rzeczywiscie smaego dzialania kody to moglem szukac jak igly w stogu siana. Bardziej czulem dziwny niepokoj, nie moglem wysiedziec na dupie. Dziwna pusta stymulacja. Nic tylko sie polozyc i to przespac. Nie probowalem juz takiej dawki pregi zarzucac nawet w innej kolejnosci. Co do kolejnosci to tez na forum opinie byly podzielone, dla mnie prega pierw zarzucona nie jest korzystna. Jak juz to 480mg kody i na to max 225-300mg pregi sypie. Rozumiem, ze 600mg pregi to twoja normalna dawka w sensie terapeutyczna? xd
Co do efektow ubocznych pregi to hmm zapominam slow, zacinam sie w polowie jak cos mowie.
Emm czesto mam problem sie wylac, wiec siadam na klopie. Przy duzych dawkach potrafi mnie sciac, normalnie prawie ze jakbym lapal noddy- przy kompie.. Budze sie pare godzin pozniej nie pameitajac co gdzie jak i kiedy. W sumie mam z tego ubaw.
Z pracy mnie wyjebali bo podobnie jak ty na przyklad: mialem cos zrobic i idac wykonac zadanie zapominalem jak to wykonac lub co konkretnie zwlaszcza, jak mialem zrobic jedno, potem drugie. Zero skupienia Wkurwialo po czasie to mojego szefa bo musial pozniej przychodzic i mi tlumaczyc, a u prywaciarza robilem. Uznal ze nie stac go na mnie i nara.
Na co dzien jak przyjebie to potrafie sporo zrobic chociazby w domu np odjebalem remont, ale juz jak prega sie skonczyla to wszystko stalo w miejscu.

Pytanko.
Od roku korzystalem z theraflu extra grip do kody i wszystko bylo okej.
Ostatnio sprobowalem Gripex, ogolnie przed szamaniem kody wrzucalem 1-2 tabletki i bylo okej. Paczka poszla. Na poczatku tygodnia kupilem druga i sie zaczal problem.
W pon wrzucilem 2 tabsy, ok 1.5h potem zarzucam kode i zlapaly mnie nudnosci, skonczylo sie rzyganiem i zjebanym dniem.
We wtorek znowu to samo.
W srode wrzucilem 1 tabletke i kurna problem byl juz po 30minutach, nudnosci. Przypomina mi to troche moment, kiedy sie przezarlem pigulami czy krysztalem i juz na sam widok lapaly mnie nudnosci. O samym zarciu zapomnij, jak czulem juz 'motylki' w brzuchu to nudnosci i rzyganie.
Ktos cos potrafi mi wytlumaczyc co sie odjebalo? Zoladek sobie uszkodzilem paracetamolem czy co? No kurwa dziwne troche, bo theraflu pilem praktycznie dzien w dzien, nawet po 2 saszetki zarzucalem i nic, a tutaj ledwo co ten gripex ruszylem i chujnia z patatajnia.
ODPOWIEDZ
Posty: 10724 • Strona 1073 z 1073
Artykuły
Newsy
[img]
Bardzo niska dawka ketaminy może powstrzymać objawy odstawienia opioidów

Przedawkowanie narkotyków jest główną przyczyną zgonów w wyniku urazów u młodych dorosłych w Stanach Zjednoczonych. Fentanyl jest przyczyną ponad 70 000 zgonów rocznie.

[img]
Ksiądz z Wrocławia miał przy sobie dopalacze. Lubuszanin postanowił go zdemaskować

Ksiądz z wrocławskiej parafii został zatrzymany, a potem wypuszczony na wolność za poręczeniem majątkowym. Jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości klefedronu, ma zakaz opuszczania kraju. Prokuratura potwierdza: śledztwo jest w toku.

[img]
Przy autostradzie A4 rosły sobie konopie indyjskie

W rejonie autostrady A4 rosły sobie konopie indyjskie. Policjanci z Bochni znaleźli najpierw ścięty krzak, a potem kilka miejsc uprawy.