Dział poświęcony dyskusji na temat testów służących wykazaniu, że osoba spożywała narkotyki, oraz służących zidentyfikowaniu substancji w materiale.
ODPOWIEDZ
Posty: 132 • Strona 14 z 14
  • 2 / / 0
14 stycznia 2022DobryWujas pisze:
a że jako co wychodzą bieda ketony? przecież to pochodne amfetamin. Nawet pamiętam, że na ulotce bupropionu było chyba coś takiego napisane, że może dać dodatni test na amfe lub mete.
Alfa po 2 dniach mi w moczu już nie wychodziła. Obstawiam, że mmc i cmc mogą 2-3 dni być wykrywalne.
Trazodon (lek Trittico) wychodzi dodatnio na testach na amfetaminę. Ulotka też informuje o tym

scalono
27 czerwca 2024Retrowirus pisze:
Jesteś nieletni?

Fuzja - D5
18 kwietnia 2024NonNomen pisze:
05 marca 2024slonskrytobojca pisze:
Dziwną sytację miałam ostatnio. Wzięłam około 400mg mdma, 1g klefedronu i 1 gram mefedronu w odstępach po kilka godzin, przed tą akcją byłam czysta jakieś 1,5 miesiąca. Dwa tygodnie później robiłam test z moczu i wyszedł mi wynik dodatni przy amfetaminie i kokainie. To jest normale? Wydawało mi się, że te substancje, zwłaszcza po jednorazowym zażyciu są wykrywalne dużo krócej. Czy mogła to spowodować ilość substancji? Czy sposób przyjęcia (wszystko zjadłam) mógł mieć na to wpływ?
tak duże stężenie substancji w organiźmie, zdaje się klefedron to pochodna amfy + duże stężenie różnych substancji mogło spowodować utrzymywanie się klefa w organiźmie - co zafałszowało test na amfę
Klefedron to pochodna katynonu, mefedron także.
MDMA to amfetamina

apteczne multitesty z reguły mają detekcję 4-6 substancji (z grubsza grupowane). Możliwe że twoje ketony wypady w kokainę.
Co nie zmienia faktu że półtora miesiąca to szmat czasu i taki test nie powinien tego chwytac.(Strzelam że wykrywają max do tygodnia od przyjęcia )
Czyli miałaś jednorazowy skok w balet a potem ani razu ani ciut ciut przez półtora miesiąca?

To zrób kolejny test innego producenta jako kontrolny.
Mnie raz apetyczny multi test wykrył kokainę, której w życiu nie wciągałem. A z prochami miałem przerwę z 3 miesiące. Wykonywałem badanie kontrolne przez żonę na obecność opio (żarłem garściami Thio).


Używaj opcji Edytuj, nie pisz posta pod postem. @Vetulani44
  • 320 / 58 / 0
Tak dodam, że koksik jako pochodna tropanu ma zupełnie inny metabolit i nie ma mowy że test pomyli beta keton z kokaina. To tak samo jakby pomylił kokaina z metylofenidatem. Po prostu spierdolony test - do kosza.
ODPOWIEDZ
Posty: 132 • Strona 14 z 14
Newsy
[img]
Japonia wprowadza zmiany w polityce dotyczącej konopi indyjskich

Japonia, znana z konserwatywnego podejścia do substancji kontrolowanych, wprowadza istotne zmiany w swojej polityce dotyczącej konopi indyjskich. Nowe regulacje wprowadzają zaostrzenie przepisów dotyczących rekreacyjnego używania marihuany, jednocześnie otwierając drogę do legalizacji produktów medycznych pochodzących z tej rośliny. Takie podejście odzwierciedla starania Japonii o zrównoważenie ochrony społeczeństwa przed nadużywaniem substancji z postępami w leczeniu medycznym.

[img]
Niemcy. Rośnie popularność klubów konopnych

Pół roku po częściowej legalizacji konopi, eksperci krytykują system jej dozowania. Ale kluby konopne przeżywają boom.

[img]
Palenie fajki wodnej wcale nie jest nieszkodliwe

Fajki wodne zyskują coraz większą popularność, szczególnie wśród młodych osób. Wiąże się to z powszechnym przekonaniem, że palenie sziszy jest nieszkodliwe dla zdrowia. Nic bardziej mylnego!