Dział poświęcony dyskusji na temat testów służących wykazaniu, że osoba spożywała narkotyki, oraz służących zidentyfikowaniu substancji w materiale.
ODPOWIEDZ
Posty: 75 • Strona 8 z 8
  • 6 / / 0

Siemanko mam pytanie wiecie może ile czasu utrzymuje się 3 CMC i inne pochodne w organizmie?
  • 7 / / 0

Mam pytanie przykładowo po jakim czasie test policyjny pałeczka nie wysłanie już 4,3 Mmc lub 3,4 cmc Jak długo siedzi to we krwi w razie jak by w silnie wyszło A chciał bym jechać na krew
  • 1 / / 0

Witam czy krysztal na tescie wyjdzie jako amfetamina ? czy musi byc konkretna rubryka na tenze specyfik? :p
  • 3576 / 438 / 0
Awatar użytkownika

"Krysztal" jeśli chodzi Ci o beta-ketony to nie powinien wyjsc.
  • 64 / 9 / 0

a że jako co wychodzą bieda ketony? przecież to pochodne amfetamin. Nawet pamiętam, że na ulotce bupropionu było chyba coś takiego napisane, że może dać dodatni test na amfe lub mete.
Alfa po 2 dniach mi w moczu już nie wychodziła. Obstawiam, że mmc i cmc mogą 2-3 dni być wykrywalne.
ODPOWIEDZ
Posty: 75 • Strona 8 z 8
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.