Widzę, że do Was nie dociera, to że inni bliscy się Wami śmiecie przejmują a wy dalej - po pary razy w szpitalach i dalej kombinują...
Ogarnijcie się popaprańce.
OSTRZEŻENIE SŁOWNE — Wystopuj z inwektywami. Następnym razem warn. Idzie przedstawić swoje stanowisko bez niepotrzebnego obrażania ludzi od śmieci. @Vetulani44
04 września 2024manchester4 pisze: moja kolezanka kiedys sie tak najebala, ze zostawiliśmy ją na klatce, stary ją znalazł i miala potym płukanie żołądka
W takim razie co tu robisz? Chyba że zalogowałeś się na forum DLA ĆPUNÓW żeby ich powyzywać OD ĆPUNÓW xD
To chyba nie zagłębiłeś się dokładnie w to co piszą osoby na tym forum, bo jest tu dużo osób, które z tego wyszły i ogarnęły swoje życie.
Z tego co piszesz wywnioskowałam, że pracujesz w służbie zdrowia lub czymś z tym związanym, skoro "masz lepsze zajęcia niż ratowanie nas" to zmień pracę ;)
03 września 2024Stteetart pisze: @DobryWujas a może to kumulacja wszystkiego co cpales i sobie ekstrahowales przez te lata ?
@ms2028 Proszę bardzo jaki sfrustrowany. Przyznaj się ładnie ile pieniędzy zajebałeś, ilu pijaczkom sam przypierdoliłeś i ile razy sam dopierdalałeś się zamiast udzielić pomocy. Pewnie jesteś po technikum medycznym i 3/4 tego forum ma większą wiedzę medyczną od Ciebie i każdy użytkownik dożylny lepiej potrafi się wkłuć niż Ty. Znam takich pseudoratowników od siedmiu boleści. Masz lepsze rzeczy do roboty? A jakie? Kawa z pielęgniarką jest ważniejsza niż jeżdżenie do chorych? Frustracie jeden. Zapoznaj się z ICD-10 i sprawdź sobie co to i, że narkomania/alkoholizm to choroba. A najlepiej to zmień pracę na taką gdzie za głupie teksty i zachowania po prostu w dziób dostaniesz i tyle. Może jakiś magazyn? Wiesz, szukam dla Ciebie rozwiązań. Męczysz siebie i ludzie się z Tobą męczą.
Forum nie ma misji by oduczać brania narkotyków. Od tego są ośrodki. Misją forum jest HARM REDUCTION .
Niezły frustrat, że aż założył tu konto. Normalnie XD.
Ten dział nie służy do obrzucania się inwektywami. Jeśli chcecie ciągnąć tę dyskusję w podobny sposób, to zapraszam do Tasiemca. Tu kończymy inwektywy. @Vetulani44
04 września 2024nieoszukujsiee pisze:Na moje trochę chujowo zostawić kogoś, kogo nazywa się koleżanką na klatce, bo nie wiadomo co mogłoby się jej stać, ale każdy ma swoją moralność.04 września 2024manchester4 pisze: moja kolezanka kiedys sie tak najebala, ze zostawiliśmy ją na klatce, stary ją znalazł i miala potym płukanie żołądka
16 października 2023Stteetart pisze: "mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Spali w lesie i zażywali narkotyki. Policja zatrzymała rodziców trójki dzieci
Jedna z mieszkanek zadzwoniła na policję i poinformowała, że rodzice wraz z trójką dzieci w wieku 1, 4 i 6 lat przez ostatnią dobę przebywali w samochodzie, w lesie. Na miejsce natychmiast skierowano policyjny patrol.
1 dziennie i ryzyko drastycznie rośnie. Alarm: Polacy nic sobie z tego nie robią
Nawet niewielkie ilości alkoholu mogą istotnie zwiększać ryzyko raka jamy ustnej – wynika z badania opublikowanego w „BMJ Global Health”, które szczególnie alarmujące dane przynosi z Indii.
Fałszywy narkotest, prawdziwe konsekwencje. Jak policyjna procedura zniszczyła życie 20-latka
W teorii miał to być rutynowy patrol drogówki. W praktyce - początek koszmaru, który na wiele tygodni wywrócił życie młodego człowieka do góry nogami. Fałszywie dodatni wynik policyjnego narkotestu, medialny rozgłos i społeczny ostracyzm okazały się silniejsze niż późniejsze, prawdziwe wyniki badań krwi. Bo gdy prawda w końcu wyszła na jaw, szkody były już nieodwracalne.
