Ale jeśli już musisz to przez 5 dni / tydzień bierz 75 / dzień a później już całkiem wyloguj się z wycieczki. Ewentualnie na sam koniec załatw sobie hydroksyzyne (25) na te ostatnie 3/4 dni i łykaj ją przed snem w razie problemów ze snem.
04 sierpnia 2024Lotnik69 pisze: To normalne na predze w pierwszych kilku dniach stosowania, dlatego wlasnie na ulotce wyraznie jest napisane zeby nie prowadzic auta po tym leku dopóki nie oceni sie jego wplywu na psyche czy jakos tak
Skąd oni was biorą ?! XD
04 sierpnia 2024WujekMorda pisze: @ patriko88 To jest tak mała dawka i tak nieduży okres czasu że najlepiej z dnia na dzień po prostu nie ma co świrować.
Ale jeśli już musisz to przez 5 dni / tydzień bierz 75 / dzień a później już całkiem wyloguj się z wycieczki. Ewentualnie na sam koniec załatw sobie hydroksyzyne (25) na te ostatnie 3/4 dni i łykaj ją przed snem w razie problemów ze snem.
[quote=Lotnik69 post_id=3793461 time=<a href="tel:1722760740">1722760740</a> user_id=322910]
To normalne na predze w pierwszych kilku dniach stosowania, dlatego wlasnie na ulotce wyraznie jest napisane zeby nie prowadzic auta po tym leku dopóki nie oceni sie jego wplywu na psyche czy jakos tak
Skąd oni was biorą ?! XD
[/quote]spanialego” leku
No to wlasnie piszę ze to normalne i ze cos takiego w ulotce jest a malo kto te ulotki czyta xd
Ostatni tydzień bralem 150-225mg a objawy występują w tym biegunka.
Lek jest zarówno dobry jak i chujowy dla ćpunów imo.
Jak sie spodoba pregabalinowa rzeczywistość to latwo o gonienie króliczka ale nawet nie tolerancja a jakies jakby oswojenie(?) z tym stanem sprawia ze juz prega nie zadowala tak dobrze (podobnie mam przy dxm jak za często go biore).
A skoro sie tak dobrze miksuje ze wszystkim to kusi po piwka ktore dopijane na predze powoduja przynajmniej u mnie znacznie zwiększony lęk w porównaniu bez pregabaliny.
Obstawiam ze nie raz poprosze lekarza choćby na neuropatie bo tutaj sie sprawdza ale zdecydowanie po latach myślę nad ssri+terapia zamiast szukać kolejnego rekreacyjnego zastępstwa.
Ale docelowo, po 2 tyg pracy planuje zrezygnować z pregaby całkowicie i brac ją tylko doraźnie.
Jakie dawki planujecie na kolejny tydzień? Bo w tym tygodniu zostane przy 200+100... ale co potem?
Macie jakieś rady na taki 2 tygodniowy pseudo-ciąg? Czego mogę się spodziewać w 3 tygodniu w którym planuje całkowicie ją odstawić? Będzie jakiś skręt czy tylko tęsknota za pregabą?
04 sierpnia 2024patriko88 pisze: Nie działa mi funkcja cytowania. Prega działała mi dobrze przez 2 tygodnie później zaczęła szkodzić. Bol glowy mdlosci nasilone lęki odrealnienie bałagan w głowie. Czy ktoś z was tego doświadczył? Czy przy zmniejszeniu na 75 brać 2 razy 37 Czy raz 75?
@tajemniczy25 u mnie pregaba też zbija działanie SSRI (paroksetyna), co ciekawe całkowicie również znikają seksualne skutki uboczne co jest dużym plusem, można brać jak viagrę jak ktoś jest skazany na SSRI i ma problem z takimi skutkami ubocznymi xD.
07 sierpnia 2024izopropylofenidat pisze: Postanowiłem brać pregabe codziennie od tego poniedziałku bo zacząłem nową, dość wymagającą prace.
Mi po pregabie rośnie energia, zapał do pracy, a poziom skupienia na pracy mam jak po fecie. Do tego zanik stresu. Nie mam tak jak to opisałeś, ale spodziewam się że ten efekt mi szybko minie.
"Mi po pregabie rośnie energia"
Nie jest to możliwe. Energia rośnie po odpowiednio kalorycznym posiłku, ewentualnie przy jakiś spalaczach, które wspomagają przemianę materii. Pregabalina nie ma takich właściwości.
"zapał do pracy"
To tylko sztuczna motywacja po spożyciu pregi. Z czasem to mija, a po odstawieniu będzie demotywacja.
"a poziom skupienia na pracy mam jak po fecie"
To skupienie jest częściowo skutkiem tego=>"zanik stresu"
BDW<Jeśli to rzeczywiście skupienie jak po fecie, czyli setki wątków w głowie na minutę i zero konstruktywności w działaniu, to mogę się z tym zgodzić :D >
Niestety w większości jest to iluzja, taka sama jak to, że myślimy, że stajemy się lepsi pod wpływem alkoholu. Wystarczy skonfrontować to z osobą, która widziała nas pod wpływem będąc trzeźwa. Po odstawieniu stres wróci i się umocni.
Skoro dziś nie radzisz sobie z pracą bez pregi, to co będzie za jakiś czas?
Ja jestem uzależniony od pregabaliny i od niej odchodzę, a i tak zażywam tylko przed spaniem. W pracy wolę być trzeźwy z delikatnymi objawami odstawiennymi. Dzisiaj w pracy mam ciężej, ale niebawem będzie lżej ;)
Co ćpają polskie nastolatki. "Te rzeczy są na wyciągnięcie ręki, prawie leżą na ulicy"
"Nalokson ratuje życie uzależnionych od opioidów. Zwiększmy dostępność jak najszybciej" [WYWIAD]
Niemcy w obliczu "fentanylowej fali". Eksperci biją na alarm.
11 ton medycznej marihuany w 2024 roku: Polska podnosi limity importu
W ostatnich latach rosnące zapotrzebowanie na medyczną marihuanę w Polsce skłoniło władze do podjęcia działań, mających na celu zwiększenie dostępności tego leku. Najnowsza decyzja Międzynarodowej Rady ds. Kontroli Narkotyków (INCB) potwierdza ten trend, co stanowi dobrą wiadomość zarówno dla pacjentów, jak i firm farmaceutycznych działających na polskim rynku. Decyzja ta umożliwi lepszy dostęp do marihuany medycznej, której skuteczność w leczeniu wielu schorzeń jest coraz szerzej uznawana.
Pojawił się postulat wprowadzenia ceny minimalnej za alkohol. Rząd pracuje nad nowymi rozwiązaniami
Ostatnia afera z alkotubkami może mieć znacznie poważniejsze skutki niż wycofanie feralnego produktu ze sklepów. Okazuje się bowiem, że rząd rozważa wprowadzenie ceny minimalnej za alkohol. Taką informację przekazał na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia wiceminister zdrowia Wojciech Konieczny.
Długotrwałe stosowanie marihuany nie powoduje istotnych zmian w funkcjonowaniu mózgu
Badanie opublikowane w czasopiśmie JAMA Network Open dostarcza dowodów na to, że regularne spożywanie produktów z medycznej marihuany przez dorosłych nie prowadzi do istotnych negatywnych zmian w strukturze czy funkcjonowaniu mózgu. Naukowcy z Harvard Medical School oraz McGovern Institute for Brain Research (MIT) przeprowadzili podłużne badanie, w którym analizowali dane z obrazowania mózgu (fMRI) pacjentów stosujących medyczną marihuanę oraz osób zdrowych niebędących użytkownikami.