Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 71 • Strona 8 z 8
  • 3 / / 0
Ostatnio miałem okazję spróbować miksu około 50ug LSD-25 od --cut-- /Merx i 300mg morfiny p.o. w dorzutkach. Muszę przyznać że specyficznie się po nim czułem ale bez fajerweków, obie substancję jakby spłycały siebie nawzajem. Zdecydowanie poprawiły się zdolności motoryczne które po samej morfinie bywają u mnie mocno ograniczone, poza tym nie zauważyłem u siebie zwiększonej sedacji czy euforii. Z rzeczy ciekawszych to lekko zaczynały mi się załączać wizuale które w trakcie morfinowego haju były hmmm... ciekawym doświadczeniem %-D Oprócz tego czasami łapałem odklejke że głos który słyszę w mojej głowie wydawał mi się rzeczywisty (w takim sensie że ktoś do mnie mówi). Nie był to specjalnie głęboki ani retrospektywny trip ale jak ktoś chce spróbować to nie widzę przeciwwskazań. Cóż, to chyba na tyle

Cheers!

usunąłem nazwę vendora - /Merx
ODPOWIEDZ
Posty: 71 • Strona 8 z 8
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
OCB bije rekord świata w liczbie zapalonych jointów w tym samym czasie.

W ostatnią sobotę w Santa Rosa, Kalifornia, odbyło się wydarzenie, które zapisało się na kartach historii kultury konopi. Na festiwalu Hall of Flowers, jednym z najważniejszych wydarzeń w branży konopnej, 7 000 osób zapaliło swoje jointy w tym samym momencie, bijąc rekord świata w liczbie zapalonych jointów jednocześnie. Sukces ten był możliwy dzięki wsparciu marki OCB, która dostarczyła swoje produkty i zorganizowała całe przedsięwzięcie, tworząc niezapomniane doświadczenie dla wszystkich obecnych.

[img]
Magiczne grzyby na stres. Ratownicy medyczni zażyli psylocybinę

Praca ratowników medycznych bywa bardzo trudna i stresująca. Nowe badania kolejny raz sprawdziły, jak działa psylocybina na zdrowie psychiczne. Wyniki dowiodły, że pojedyncza dawka substancji zawartej w grzybach halucynogennych, może pomóc w radzeniu sobie z objawami psychologicznymi i wypaleniem zawodowym wśród tej grupy.

[img]
Przy autostradzie A4 rosły sobie konopie indyjskie

W rejonie autostrady A4 rosły sobie konopie indyjskie. Policjanci z Bochni znaleźli najpierw ścięty krzak, a potem kilka miejsc uprawy.