Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.
Jak uniknąć publicznych noddów i ćpuńskiej dekonspiracji
Pijąc kawę/energetyki
61
13%
Zażywając stymulanty
32
7%
Próbując na siłę trzymać otwarte oczy i prostą postawę
21
5%
Polewając się zimną wodą
5
1%
Sprawiając sobie ból
9
2%
Uprawiając sport
22
5%
Tłumacząc się zmęczeniem/lekami przysypiać na legalu
105
23%
Nie wychodząc z domu
159
35%
Dużo mówiąc
10
2%
Wykonując dużo ruchów i mrugnięć
8
2%
Żując gumę
16
4%
Inne
9
2%

Liczba głosów: 457

ODPOWIEDZ
Posty: 1851 • Strona 182 z 186
  • 70 / 4 / 0
dlaczego 870mg nie wywołało na mnie żadnego efektu? nawet tych negatywnych, żadnej reakcji histaminowej. 5 lat temu dużo tego jadłem, klepali 150/300/450mg i było super a tu po 5 latach i taka dawka nic.
  • 5711 / 1156 / 43
koda jest kapryśna.
Lepiej czasem działa mniejsza dawka niż jakieś kosmiczne.

Mam pytanie.
Czy lekarz psychiatra przepisze mi buprenorfinę, gdy powiem mu, że jestem uzależniony od kodeiny, mam jej już dosyć, już sobie z tym nie radzę, i czekam na miejsce w ośrodku ?
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 1037 / 240 / 0
Zależy od lekarza jeden zapisze inny nie zapisze nic tylko wyśle na terapie. Generalnie bez sensu pchać się w buprenorfinę. Jak masz zamiar brać ją zamiast kody to pewnie szybko to rzucisz w kont bo nie ma bomby.
  • 5711 / 1156 / 43
Mi się podoba działanie bupry.
Dlatego pytam.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 70 / 4 / 0
21 lipca 2024london5 pisze:
koda jest kapryśna.
Lepiej czasem działa mniejsza dawka niż jakieś kosmiczne.

Mam pytanie.
Czy lekarz psychiatra przepisze mi buprenorfinę, gdy powiem mu, że jestem uzależniony od kodeiny, mam jej już dosyć, już sobie z tym nie radzę, i czekam na miejsce w ośrodku ?
dodatkowo wziąłem 2mg clona oral, 2mg podjezyk i 8mg Xanaxu. Nie zależało mi na efekcie odurzenia, a możesz się domyślić czym. Spowodowało to u mnie tylko wkurwienie
edit: dziś łyknąłem 300mg i zobaczymy czy w ogóle zadziała.
  • 1037 / 240 / 0
21 lipca 2024london5 pisze:
Mi się podoba działanie bupry.
Dlatego pytam.
Jak masz taką potrzebę to spróbuj, ale generalnie odradzam takiego postępowania. już chyba lepiej uwalić się opakowaniem maku jaki by nie był.

UP wjebałeś tyle benzo i piszesz, że nie zależało ci na efekcie odurzenia hahaha dobre.
  • 535 / 53 / 0
Kurwa co ta kodeina mi zrobiła z przewodem pokarmowym, a właściwie to jebane sulfoguwno, żarłem te szajs z półtorej - dwa lata zawsze popijając colą, teraz nie mogę jej brać wcale choć z półtorej ostatniego roku byłem na mietku. Wziąłem pół 16-paka i po 2h biegunka jak skurwysyn, dziś z rana też tylko baaardzo duże ilości. Nie jedzcie sulfoguwna :/ już wolałbym hel oralnie spierdalac :zombie:
  • 2394 / 647 / 0
@ Elkov21 Sulfogwajakol w końcu porobi Ci wrzody w żołądku a jak takowy pęknie umierasz. Ja po 4/5 ciu latach jedzenie tjoko kiedy doszedłem do brania 50/60 tabletek na faze sam się wrzodów dorobiłem. I gdybym wtedy tego nie zaleczył i nie przerzucił się na jedzenie majki i oksykodonu p.o dziś wąchał bym kwiatki od spodu.

Zainteresuj się historią użytkowniczki @ w3ird która wlasnie zmarła z tego powodu.... Nie mówię żebyś rzucał opiaty ale stary szerokim łukiem omijaj sulfosyf jeśli chcesz żyć.
  • 16 / 1 / 0
buprenorfina jest dobrym zamiennikiem, to dobre rozwiązanie, bupra wywołuje taką morfinową "mgiełkę" i jest się happy. Jednak na dłuższą metę również uzależnia.

Ja jestem dziś na trzech paczkach thico plus dwie saszetki theraflu extra grip. Bardzo fajnie się komponują te dwa leki. Pozdrawiam.
Uwaga! Użytkownik Pederasta jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4726 / 777 / 0
To jezdzenie po zoladku takie bulgotanie to o czym swiadczy ? Koedys tak kialem i to potrafilo godzinami dawac koncert .
Dzwiek akby ktos napoju gazowanego nie dokrecil i plus przelewal napoj ze szklanki do szklanki .
Tak w ogole to jakie sa obiawy wrzodow? To daje o sobie znac czyms ? Czy mozna sobie nieswiadomie pielegnoqac kolezke?
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
ODPOWIEDZ
Posty: 1851 • Strona 182 z 186
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Brazylijska policja: zniszczyliśmy pół tony kokainy znalezionej na polskim statku

Funkcjonariusze policji federalnej z miasta Sao Luis na północnym wschodzie Brazylii zniszczyli pół tony kokainy znalezionej w ubiegłem tygodniu na statku "Jawor" należącym do Polskiej Żeglugi Morskiej (PŻM).

[img]
Lokalna apteka powiązana z kartelem narkotykowym

Kartele narkotykowe odgrywają niezwykle dużą rolę w światowej dystrybucji i globalnym handlu fentanylem. Organizacje przestępcze pod przykrywką legalnych biznesów starają się wyprać brudne pieniądze, które pozyskały z transakcji na czarnym rynku.

[img]
Długotrwałe stosowanie marihuany nie powoduje istotnych zmian w funkcjonowaniu mózgu

Badanie opublikowane w czasopiśmie JAMA Network Open dostarcza dowodów na to, że regularne spożywanie produktów z medycznej marihuany przez dorosłych nie prowadzi do istotnych negatywnych zmian w strukturze czy funkcjonowaniu mózgu. Naukowcy z Harvard Medical School oraz McGovern Institute for Brain Research (MIT) przeprowadzili podłużne badanie, w którym analizowali dane z obrazowania mózgu (fMRI) pacjentów stosujących medyczną marihuanę oraz osób zdrowych niebędących użytkownikami.