Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 697 • Strona 69 z 70
  • 5679 / 1151 / 43
A ja tam niczego nie żałuje.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 15 / 1 / 0
Ritalin kodeina najgorze gówno jakie brałem problem mam 4 lata tak sczerze to wole już zaczełem brać narkotyki niz odwiedzać aptekę
  • 83 / 12 / 0
benzo
benzo
benzo
  • 0 / / 0
W moim przypadku :

Tzw małpka na klefedronie która potencjalnie mogła mi spierdolić wieczór ale dałem ziomkowi bo rozmyśliłem się. I nie wspomina miło działania .

amfetamina

I dodałbym do tego mefe
  • 36 / 5 / 0
04 czerwca 2024london5 pisze:
A ja tam niczego nie żałuje.
Nie ma chodź jednej substancji przy której byś pomyślał, wow żałuję że to wziąłem /mogłem co innego...

Ja od siebie dodam
Beta ketony - gówno mnie potężnie wjebało

metkatynon - po półtorej roku przerwy od ketonów i zerwaniu kontaktów z plugami uzależniłem się od tego ścierwa

Ipomea jakaś tam - zeżarłem całe nasiona i połknołem to jak ten debil skończyło się na mocnym Bad tripie i z skurczami żołądka ahh
  • 5679 / 1151 / 43
Nie żałuję.
Każda substancja w jakiś sposób czegoś mnie nauczyła, mimo tego że zniszczyła zdrowie i psychikę. Wiedziałem co robię, co to za sport jest.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 2394 / 645 / 0
@ london5 Mógbym powiedzieć dokładnie to samo co Ty , ale nie powiem.. 3 substancji też nie wymienię ... lecz dwie:
1.Pregabalina
2. alkohol.....

Toć nawet kurwa benzo pokonałem po 12stu latach nałogu, Opiaty po 7 dmiu latach .... Ale te 2 GABA rozpierdole mnie dociskaja jak dzieciaka T___T Coś czuje że albo zostanę dociśnięty po całości albo wyjdę , innej opcji nie ma ;/
  • 100 / 24 / 0
zolpidem, zopiklon, rozne benzo,

pozdrawiam :-)
"Żyć tak, aby nie szkodzić sobie i innym."
  • 798 / 233 / 0
pseudoefka, nic specjalnego nie zrobiła ale też nic nie oczekiwałem. Tylko duże oczy, trzęsące się łapy i zmiejszony pół dnia siusiak do rozmiarów noworodka. Ale łatwo dostępne więc trzeba było odhaczyć
23 października 2020Dualizm22 pisze:
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
:halu:
  • 61 / 7 / 0
1. Benzodiazepiny
2. Pregabalina
3. Opioidy
ODPOWIEDZ
Posty: 697 • Strona 69 z 70
Newsy
[img]
Czy aktywne substancje grzybów halucynogennych pomogą w leczeniu anoreksji? Najnowsze badania

Stale rośnie liczba badań nad potencjałem naturalnych substancji w leczeniu zaburzeń psychicznych. Potrzeba tworzenia nowych terapii skłania świat nauki do poszukiwań skutecznych substancji również w świecie roślin, do niedawna wykorzystywanych wyłącznie w medycynie ludowej.

[img]
Związki zawarte w marihuanie mogą pomóc w zapobieganiu demencji

W obliczu globalnie rosnącej liczby przypadków demencji, naukowcy nieustannie poszukują sposobów na zapobieganie tej nieuleczalnej chorobie. Nowe badania wskazują na flawonoidy – naturalne związki chemiczne obecne m.in. w marihuanie, które mogą odegrać kluczową rolę w profilaktyce demencji.

[img]
Pół kilograma marihuany w paczce z USA. Śląska KAS udaremnia przemyt

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej w Katowicach przeprowadzili kolejną udaną akcję w walce z przemytem narkotyków. Tym razem, podczas rutynowej kontroli przesyłek pocztowych w sortowni w Zabrzu, zabezpieczono ponad pół kilograma suszu marihuany zawierającego THC. Do sukcesu operacji przyczynił się czworonożny członek zespołu, pies służbowy o imieniu Kodi.