Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
  • 119 / 8 / 0
A testował ktoś metodę bez zeolitu? Czyli po prostu podgrzewanie CBD w zamkniętym szczelnie pojemniku przez te 30min. Na psychonautwiki pisali o 250 stopniach, na pubmedzie widziałem info, że 175 stopni. Ale ile whatever, czy to w ogóle ma sens? Nie chodzi mi o to czy to opłacalne w porównaniu do kupienia mj, tylko czy metoda faktycznie działa.
  • 475 / 72 / 0
Wiem, że nie na temat, ale moim zdaniem już lepiej kupić konopie od rolnika, które mają po 0,2%-0,3% THC w jednym gramie, tak z 100g, poddać ekstrakcji alkoholowej, następni poddać temperaturze, by alkohol odparował i zostanie zielona maź z THC.

Z tego co wiem izolat nie jest najtańszy, pytanie ile można wycisnąć z 1g izolatu.
  • 20 / / 0
Ma ktoś pomysł jak ogarnąć w Polce małą puszkę argonu. Przeglądając internet są finalnie same butle 5L i robi się z tego droga zabawa. Czy idzie w Polsce zamówić małą puszkę argonu?
  • 4 / / 0
Wie ktoś może jakiej bazy użyć, żeby zrobić liquid do wejpa z D8THC?
ODPOWIEDZ
Posty: 14 • Strona 2 z 2
Artykuły
[img]
Czy lekarstwem na samotność, niepewność lub lęk mogą być psychodeliki?

Newsy
[img]
Będzie ponowne przeszukanie polskiego statku, na którym znaleziono kokainę

Brazylijska policja nie zgadza się na wejście statku "Jawor" do portu w Sao Luis. Śledczy anulowali wydaną wcześniej decyzję, tłumacząc to koniecznością ponownego przeszukania jednostki. To najnowsze, nieoficjalne ustalenia reportera RMF FM Mateusza Chłystuna w sprawie należącego do Polskiej Żeglugi Morskiej masowca.

[img]
Kanadyjscy aktywiści naciskają na bezpieczniejsze twarde narkotyki w ramach nietypowego pozwu

Dwóch kanadyjskich aktywistów, którzy nielegalnie sprzedawali niezanieczyszczone twarde narkotyki w celu ograniczenia śmiertelnego przedawkowania, wniosło skargę prawną do federalnego prawa antynarkotykowego.

[img]
Co z polską załogą statku z narkotykami? „Sprawa się przedłuża”

Obywatele polscy wchodzący w skład załogi statku „Jawor”, na którym w brazylijskie służby zarekwirowały w porcie Itaqui w mieście Sao Luis pół tony kokainy, nie trafili do aresztu – informuje brazylijska stanowa policja federalna. Śledztwo jest jednak w toku i żadnego rozwiązania nie można jeszcze wykluczyć.