Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3347 • Strona 335 z 335
  • 48 / 3 / 0
15 maja 2024miromirek223 pisze:
Czy to z tym trzymaniem w zamrażalce to mit czy nie w waszym doświadczeniu?
Wydaje mi się że nie bo zobacz jak policja zamyka laboratoria np. fety czy piko to praktycznie zawsze jest tam zamrażalka.
  • 16 / 7 / 0
Jak ma się dużo ilości lepiej do tej zamrażarki wsadzić. Ponoć trochę spowolni tę stratę mocy
  • 3455 / 544 / 2
Ja już z miesiąc bez amfy. Ogólnie żadnych objawów odstawiennych jest to jest nie ma to nie ma się żyje dalej. Gorzej bywało z cristal meth jak się kończyła.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / 1 / 0
Siema wszystkim, jakiś czas temu zamówiłem z DN fetę i do tego "siarczan amfetaminy" na test. Zwykłe białko wiadomo - to co zwykle.

Siarczan natomiast... przyszedł delikatnie żółtawy, po umyciu w acetonie jest biały jak śnieg i bardzo miękki/podatny na ubijanie, nie ma żadnego zapachu, nie zbija się w grudki, po prostu delikatny puch, ale wali po nosie jak sam skur*** i też jest dużo bardziej gorzki niż normalny sprzęt.
Sprawa wygląda tak, że jest przeku****wsko mocny, jak po zwykłym sprzęcie jest spoko, tak po 50mg siarczanu po prostu wypierdala mnie z butów. Jedna dawka, bo więcej nie da rady, a czas zapierdala tak, że ostatnie 6h nie wiem co robiłem, albo mam tylko przebłyski. Po normalnym sprzęcie ciśnienie w normie, po siarczanie 160/100 i tętno 120 praktycznie nonstop. Człowiek nawet nie robi dorzutki, bo strach. Oczywiście sprawdziłem testem i wyszło, że to faktycznie feta.

Ktoś wie, o co tu może chodzić? Skąd ta moc?
  • 111 / 5 / 0
Czytałem jakieś raporty, że w USA są przypadki, gdzie stosuje sie jednocześnie adderall (amf) albo metylofenidat razem z klonazepamem lub innym benzo długo działającym u osób ze zdiagnozowanymi zaburzeniami lękowymi i ADHD, jak SSRI nie pomogły na lęki.
Ktoś próbował jednocześnie być na obu jednocześnie i czy działa?
To znaczy czy pomaga jednocześnie na ADHD przez lepsze skupienie i kontrole impulsywności i benzo na ogarnięcię lęków?
benzo wiem że nie do brania codziennego wiadomo, ale mnie to ciekawi czy to może działać na te zaburzenia.
Nie chodzi mi o benzo na zjazd po stymulancie na ADHD (amf lub MPH) tylko bycie na stymulancie na ADHD i benzo jednocześnie.
Bo przecież benzo depresant a amf z adderallu czy metylofenidat to stymulanty na ADHD, czy nie blokuje np benzo działania tych stymulantów na ADHD
  • 44 / / 0
@miromirek223 masz jakiś link do tych badań w USA? Bo szczerze wątpie w MPH + clonazepam w leczeniu zaburzeń lękowych albo ADHD.
  • 1860 / 182 / 0
09 kwietnia 2024Mefistofeles1945 pisze:
@Lujo każdy sort jest teraz inny, ja pamiętam władka z czasów gdy miałem naście lat, jeden pasek robił tak, że całą noc siedziało się na bombie na słuchawkach muza, teraz chemicy robią taki towar, aby miał ledwo z 15-20% reszta to wypełniacze, można się bawić w aceton, ale kto normalny to robi chyba tylko @LiquidStranger hehe
Ahhahahah xD dobre, kurwa, dobre! <3 :D

Sie śmiejesz, no i ja w sumie też, bo sam nie wiem czasami, czy lepiej klepie oczyszczone czy brudne co nozdrza wypala i się wchłania lepiej xD

Ale co by nie było, czyszczenie acetonem ratuje w ciągu, kiedy feta jest ostra i drażni śluzówkę, bo się pozbywa tego mankamentu

I można walić all day all night hell yeah baby sing me a lullaby~ %-D %-D
Zakonnik Wielu Zakonów
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
ODPOWIEDZ
Posty: 3347 • Strona 335 z 335
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.