Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 259 • Strona 26 z 26
  • 674 / 99 / 0
lorazepam według twojej tabeli to siekiera. Najwięcej prób samobójczych i anxiety. Nie widziałem jaki Clona ma przedział. To nie są zabawki. Wierzę twojej tabeli @mietowy3

przeniesiono - detronizator
Jeszcze jest za wcześnie by było już za późno
  • 1950 / 299 / 0
Masz full picture
przeniesiono - detronizator
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Walker, there is no path, The path is made by walking.
  • 674 / 99 / 0
To Clonozepam jest na padaczke i sedative activ. To ja będę musiał brać forever Clona. Są lepsze na padake od Clona ? I po pamięci jebie. Są inne na padaczkę lepsze od Clona! Chodźmy karbamazepina
przeniesiono - detronizator
Ostatnio zmieniony 28 grudnia 2023 przez Palkrolik, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeszcze jest za wcześnie by było już za późno
  • 2260 / 587 / 0
Jak to jest że jak biorę w ciągu klona ( nie wielkie dawki po 1 / 2mg dziennie przed spaniem ) to jeśli nagle zastąpię go tą samą ilością alpry mam wrażenie że ta działa o wiele mocniej co więcej mogę poczuć banie i odstresowanie ( kiedy na poziomie mocy obie substancje są sobie równe ) czego już wgl nie czuć po krzyżaku.
I sytuacja odwrotna - jak jestem w ciągu na Xanaxach ( też po te 1 / 2mg dziennie ) i nagle zjem długo nie konsumowanego klona to mam wrażenie w drugą stronę że klon robi o wiele mocniej , odczuwam też wtedy zdecydowanie to że xan działa krócej a klony - to jest moc jednak bo jak wjedzie po długim jego używaniu to autentycznie czuć że działa dłużej...... ktoś mi wytłumaczy ten fenomen ?? gdzie niby mocną te substancje są sobie równe.... ?
przeniesiono - detronizator
  • 820 / 251 / 4
@WujekMorda Przewertuj sobie ten wątek a uzyskasz odpowiedzi.
Jedyne czego możesz nie znaleźć to pytanie "gdzie ta moc jest równa" otóż, jest równa w sile powinowactwa do receptorów. Konkretnie receptorów benzodiazepinowych.
"Nie istnieję, nigdy nie istniałem, ale skoro Ty już istniejesz to może i ja zaistnieję."
"Żona kocha, warto żyć!"
"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
  • 79 / 18 / 0
Na mnie na noc i w dzien (sic!) działa najlepiej zolpidem. Poprawia nastroj, niweluje mi "doły" za dnia, czuje sie odprezona, bez zadnej nerwicy, depresji... Na noc dziala wpierw rozweselajaco, potem są halucynacje, "urwany film", sen. Ksalol, czyli Xanax uspokaja, odpreza, ale lepszy jest Clonazepamum. Nieporownywalnie lepszy, chyba, że wezme czy Ksalol'e... Neurop biorę na dobry sen i działa. Teraz doszedł Tisercin na sen, działanie minimalne, aż po male... Ketrel (kwetiapina) mam w duzej dawce uspokaja, ale to nie to co reszta. Pisze tutaj o jednej-dwóch tabletkach wszystkiego. Orizon (Rysperydon) jest na schizofrenie, nie wypowiem sie, bo dopiero zaczęłam go brac. To zamiennik Rispolept'u. Spalam lepiej, bo mam jeden na noc.

Czy zauwazam poprawe w mojej schizofrenii? Te leki sie łacza, wiec troche tak, a troche nie. Na pewno już nie widze jakis ludzi, wiec jest o niebo lepiej ;-)

Rano mam depresje, ale ide do WC - wszystko mija.

Uważnie z zolpidemem o czym pisałam juz kilka razy. Wciaga bardzo. Mozna brac nawet listek, a on "robi swoje". Wymienie pare moich przykladow: chodze do lodowki i zjadam jej polowe. Byle co z byle czym. Trzeba uwazac, bo to nie zabawa, a zle samopoczucie z rana jak dla mnie jest po czesci "z odbicia". Naprawde pomaga mi WC, pewnie stad, ze wyrzucam te leki w jakims stopniu z siebie (podobno w kale jest 60%, a w moczu 40% - gdzies to przy czyms wyczytalam). Z rana Bisocard, Vivace, zolpidem, Ksalol... i wstaje,

pozdrawiam


dodano nazwy substancji czynnych, o których wymienianie przy podawaniu nazwy handlowej się uprasza, a najlepiej tylko nazwy substancji czynnej. (nie wiem czym jest Neurop, neurotop?) - detronizator
"Żyć tak, aby nie krzywdzić siebie oraz nikogo innego..."
  • 30 / 2 / 0
@Detronizator2 a które benzo działa najbardziej przeciwlękowo wg ciebie?

scalono - detronizator

wg tej tabeli to najlepszy na "lęk psychiczny" nie wiem jak to najlepiej przetłumaczyć, jest Bromazepam, na drugim miejscu lorazepam

przeniesiono - detronizator
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 7 / / 0
Witajcie, zakładam wątek o dwóch lekach z grupy Benzodiazepin i chcę zapytać osoby które korzystały z obu:
Który lek działa na Was lepiej?
Który lek działa dłużej?
Niech każdy napisze też jak działał na niego jakiś z tych leków.

/Administratorze znów proszę Cię o dodanie ankiety, tym razem do tego posta bo ja nie umiem znaleźć tej funkcji.

przeniesiono, nie widzę potrzeby zakładanie nowego wątku, zwłaszcza iż już dużo osób wypowiedziało się na temat różnic w działaniu obu benzodiazepin - detronizator
  • 748 / 39 / 0
W ciągu koło 10 letnim mogę potwierdzić że działa na mnie tylko i wyłącznie z aptecznych klon. Dawki 2mg+ dzień.
ODPOWIEDZ
Posty: 259 • Strona 26 z 26
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.