...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje
ODPOWIEDZ
Posty: 7232 • Strona 723 z 724
  • 11 / / 0
@Szponciciel może pomyśl nad shotami konopnymi da się tego używać przy odstawianiu mj
  • 266 / 40 / 0
@fatima4 próbowałem - mogą się sprawdzić wieczorem przed snem jak ktoś ma problemy z zasypianiem - nieźle zamulają %-D
You're an addict. So be addicted. Just be addicted to something else. Choose the ones you love. Choose your future. CHOOSE LIFE !!!
  • 3500 / 535 / 1630
@fatima4 Tak. To może być zdecydowanie dobry pomysł. Jest kilka ciekawych alternatyw, ale tą gorąco polecam. Tym bardziej, że ma właśnie fajne właściwości, jak ututalnie elegancko do snu.
https://www.tiktok.com/@hyperreal_talk (ciekawostki o [h] substancjach).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Hajpowe podcasty - kliknij „subskrybuj” i bądź na bieżąco! — https://www.youtube.com/@hyperrealofficialpl
Konkurs na logo Narkopedii - https://hyperreal.info/talk/post3740502.html#p3740502
  • 1 / / 0
26 lutego 2024SpiderZiom pisze:
Witam, mam taki problem. Miesiąc temu rozpocząłem odstawianie marihuany. Od tygodnia kompletnie się nie wysypiam. Sny stały się strasznie intenstywne i budzę się czując jakbym wcale nie spał. Czy to efekt odstawienia? Można sobie jakoś z tym poradzić? Czymś się wspomóc co przy okazji nie będzie mnie truć?
miałem to samo, z czasem sie unormuje, u mnie pierwsze 3 tyg były takie (palilem 7 lat codziennie i w końcu udało się rzucić całkowicie)
  • 4 / / 0
Czy miał ktoś problem z nerwicą, depresja i lękami po odstawieniu palenia i poradził sobie samemu z tym? Paliłem 10 lat bez dnia przerwy, od samego rana do wieczora. Nie palę od 3 miesiącu i niby jest z górki w porównaniu do początku ale może trawac powrót w pełni do życia? Był ktoś w podobnej sytuacji
  • 122 / 15 / 0
powrot w pelni do zycia moze trwac latami, napewno nie osiagniesz tego stnau co wczesniej
dawka czyni truciznę
  • 1950 / 299 / 0
Oczyszczenie organizmu z THC w tłuszczu to pewnie z pół roku cardio.
Walker, there is no path, The path is made by walking.
  • 3 / 2 / 0
Kamyk , siemano ja rzuciłem wszystko niecałe dwa miesiące temu chodź pierwszy raz próbowałem przed świętami dwa tygodnie przed i wtedy poczułem poczułem że coś mi
brakuje w głowie i się przestraszyłem bardzo i zapiłem , rzuciłem wszystko hurtem nie całe 2 miesiące temu , robiłem to ponad 10 lat z przerwami , było to papierosy THC alkohol i feta, tak naprawdę to robiłem to żeby stłumić moje emocje , dostałem depresji jak to rzuciłem , nasze przekaźniki w mózgu przestały działać brakuje nam serotoniny dopaminy i neoadrenaliny, to potrzebne do dobrego samopoczucia i tego co mamy w bani niedobrego , jeśli jesteś dużo otyły (ja tak bo mam otyłość 3 stopnia) to to zmuszaj się do aktywności fizycznej ,ja pierdolę to jest ciężkie w c h u j , pomyśl nad witaminami d magnez żeńszen ashwagandha, i oleju konopnego z CBD, rozmowa z bliskimi z nieznajomymi wchodzenia na mitingi terapie i zmuszanie się do zadań jeszcze raz. ps. Sorry za niespójności zdań ale naprawdę mi się ciężko wysłowić chociaż w nocy czuję większe odprężenie. Chciałem żebyś też próbował odpisać mi jak się czujesz i w ogóle jak ty u siebie to widzisz tak dalej bo też mi lżej jak z kimś rozmawiam, potrzebujemy dużo wsparcia trzymaj cię wszyscy w tej s p i e r d o l o n e j chorobie pozdro jeśli ktoś jeszcze to widzi i jest chory to śmiało niech pisze
  • 4 / / 0
Siemasz mechanik, z tego co piszesz to masz jeszcze ciężej, na szczęście nie wpadłem w alkohol bo pewnie byłoby jeszcze gorzej, palę za to szlugi planuje też rzucić ale mówię sobie, że nie wszystko na raz. Ogólnie palenie w większości powodowało u mnie natłok myśli, często schizy jak się jeździło samochodem ogólnie wszystko, w pracy myśli że widzą że jestem najarany i teraz czuje tego skutki, mam nadzieje ze to minie. Dodatkowo mam problemy z jelitami od dłuższego czasu jak jeszcze paliłem miałem to wywalone, teraz chodzę po lekarzach narazie z badań wychodzi ze jest wszystko w porządku najprawdopodobniej jest to nerwica żołądka. Co do aktualnego samopoczucia czuje się zdecydowanie lepiej na trzeźwo, mimo tego że jest ciężko na głowie, myślę sobie że organizm musi przyzwyczaić się do normalności a kilka miesięcy to nic przy tak długim czasie na bombie. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale podobnie się czuję z rana najgorzej i w ciągu dnia co raz lepiej. Zapisałem się do psychoterapeuty zobaczymy z tego wyjdzie. Życzę powodzenia w trzeźwości pozdro
  • 50 / 6 / 0
Od dłuższego czasu zapierdalam w trybie 8-10h pracy dziennie, po pracy palenie. Na weekendzie ćpanie i walenie konia 24h. Kurwa kołowrotek debila, już myśleć nie potrafię na codzień.
Ogólnie zabawy ze odmiennymi stanami świadomości (LD, OOBE) od 10 r. ż. alko od 12 r. ż., narko od 14. Czuję że nadaję się gdzieś na ośrodek zamknięty.

Próbowałem zrobić Candis ale to przylepianie plasterka na złamanie otwarte z przemieszczeniem.

Chodzę teraz na terapię do WOTU w Rzeszowie raz w tygodniu ale imo to bez sensu, mi potrzebny jest bat nad głową przynajmniej z początku.

No i po co ja to wszystko pisze jak wiem co mam robić - ja pierdole - mam iść na leczenie. To weź tam kurwa jutro zadzwoń matołku.
tropimy maczannę
ODPOWIEDZ
Posty: 7232 • Strona 723 z 724
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.