ODPOWIEDZ
Posty: 238 • Strona 24 z 24
  • 304 / 32 / 0
Poloweczki? Napisz jej dokładnie bo weźmie połowę tabsy z oznaczeniem 300mg i będzie kiepsko. (Jak tyle będzie mieć...)
Ważysz 49kg? To weź ok 0,05mg Dla mnie to śmieszna wartość ale w twoim przypadku może ma sens. Zawsze można dołożyć jak będzie za malo.
Cogito ergo sum
  • 5 / 8 / 0
Tańczyć, palić, konia walić. Nic więcej nie przyniesie przyjemności. Szlugi bardzo dobre po tym specyfiku. Zdarzało mi się wypalić całą paczkę w 3 godziny. Dobrze się w tym samym czasie rozmawia.
  • 2 / / 0
Ja lubię se po pigułach albo krysztale MDMA po lesie pochodzić. W chuj ciekawy nastrój i jest zajebiscie
  • 1 / / 0
Emkę wrzucam tylko z drugą połową. Wtedy to jest czas tylko dla nas, gdzie możemy się totalnie wyczilować. Leżymy w łóżku, rozmawiamy, słuchamy muzyki. Dotyk jest 100% przyjemniejszy…
  • 27 / 10 / 0
Uwielbiam absolutnie MDMA - tą euforię, poczucie relaksu, błogiego uspokojenia - dlatego gdy tylko mam okazję zażyć emkę, wykorzystuję ją w stu procentach. Włączam w tle muzykę, która pozwala mi się poczuć mi się jak najlepiej, kładę się wygodnie na łóżku, zatapiam się w pościeli albo przytulam się do bliskiej osoby. Ciężko o lepsze doznania.
Uwaga! Użytkownik zephyr11 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 968 / 207 / 9
Bawić się i żuć gumę :extasy:
21 września 2023Ix930 pisze:
Szlugi bardzo dobre po tym specyfiku. Zdarzało mi się wypalić całą paczkę w 3 godziny. Dobrze się w tym samym czasie rozmawia.
Chyba pomyliła Ci się emka z amfetaminą. Będąc nałogowym palaczem, nawet po kwasie szlugi nigdy nie wydawały mi się tak obrzydliwe.
i am bound to chains on my ankles, that grow heavier with every step, the infinite amount of sand will be my tomb and my foolishness will be my legacy
  • 54 / 20 / 0
Najlepiejpo emce sie bawiłem w klubach na elektronicznej muzyce, gdzie zarzucałem z ziomami i koleżankami.
  • 3 / 1 / 0
04 stycznia 2023D4RKJOY pisze:
Zgadzam się z tobą. Seksić po MCe kilka godzin to super sprawa ale u mnie... nie wiem od czego to zależy raz na kilka wzięć totalnie fajka miękka.. nie da rady z nią nic zrobić. XD Jednak jak stoi.. to trzeba korzystać. :)

Jakbym wiedział od czego zależy kwestia stania byłbym kontent. Od ilości wzięcia specyfiku? Zapewne coś w tym jest.
Generalnie MDMA oraz stymulanty obkurczają naczynia krwionośne, więc problem z erekcją to jest normalny efekt uboczny. Jego nasilenie zależy od wielu czynników - Twojej ogólnej kondycji, zdrowia fizycznego i psychicznego oraz tego jak dużo zażyłeś (i jakiej jakości to było) oraz z czym mieszałeś (np. z alkoholem).

Rozwiązaniem jest sildenafil, który możesz dostać w każdej aptece bez recepty w małych dawkach. A mała dawka (czasem nawet pół tabletki) czegoś zawierającego sildenafil (np. Mensil) może znacznie pomóc w problemach z erekcją podczas seksualnych zabaw z emką. Należy tylko uważać na serducho i zaczynać od małych dawek. Rzadkie, chociaż znane, są przypadki śmierci po takich miksach.
ODPOWIEDZ
Posty: 238 • Strona 24 z 24
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.