Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1552 • Strona 156 z 156
  • 51 / 8 / 0
Mieliście kiedyś coś takiego, że po sniffie ( w moim przypadku 3cmc ) czujecie lekki bol w górnych w zębach? Nigdy tak nie miałem a wczoraj bodajże po drugiej kresce zacząłem czuć lekkie pieczenie jakby w środku dziąsła górnych jedynek i bol zęba właśnie jedynki. Raz lewa jedynka, raz prawa. ( lekki ). I się to utrzymuje nawet dwie godziny po sniffie. Każdy raz i od nowa. Odłożyłem, Poczekałem 24h dzisiaj to samo. Kreska i czuje zęby. Spływu nie mam, brudnych rąk po kontakcie z substancją nie brałem do buzi. I dodam, że nie jestem zapuszczonym typem z brakiem w uzębieniu czy dziurami w nich. Nigdy nie miałem problemów z zębami.
  • 128 / 21 / 0
Zarówno w gónych jak i dolnych - owszem.

scalono - WRB

Podsumuje krótko:

Jedyny specyfik, który da się zdobyć, ale jest w chuj trudno, a który "odłącza" od syntetycznych katynonów tzw. "beta-ketonów" to: MPH

Posiadając MPH - nie potrzeba ketonów i można z dnia na dzień powrócić do normalności.

Problemy:

1) bardzo trudno załatwić. Lekarze nie chcą wypisywać, przed wizytą trzeba sprawdzić co w ogóle jest dostępne (preferuje medikinetCR30 lub CR40 - te drugie wręcz możnaby spróbować dzielić na 20tki, ja już dzielę 30 na 15tki, ale i tak z dwie pożeram, tylko dwa razy dziennie - medikinetCR to łatwo otwieralne kapsułki z biały,mi i niebieskimi kuleczkami - da się podzielić w miarę równo, tylko trzeba mieć kapsułki, więc często nie połykam kapsułki, tylko zawartość, a kapsułkę odkładam).

2) Dla mnie najgorsza jest "euforia dnia pierwszego" tj. jak zdobędę opakowanie, to przeginam pierwszego-drugiego dnia, a później płacz, że ni mo. Tolerka krzyżowa jest ewidentna. Jak już MPH załatwicie - nie róbcie tak jak ja, że "substytut" - ale najmniejsza dawka, która stawia na nogi.

klonazepam nie ma żadnego wpływu na głód ketonowy. Nie ma sensu brać więcej benzo z nadzieją, że pomoże - wyłącznie strata benzo.

baklofen - jeśli ktoś posiada, to w ostateczności, trochę pomoże, ale niewiele.

zolpidem - substancja. która niby działa jak benzodiazepina nasenna, ale jednak bardzo euforyczna. Podnosi poziom pewności siebie, wytwarza (SKRAJNY) optymizm i może być doraźną pomocą w zwalczanie apatii (pod warunkiem, że ktoś ma tolerkę i go zolpi nie usypia).

Niestety - brak czegokolwiek bez recepty, co mogłoby pomóc. Ewentualne stymulanty jak pseudoefedryna czy bupropion(też recka) działają na noradrenalinę i to rozgryzane. Tyrozynę nawet kupiłem - nic nie pomaga.

W ostateczności - kupować mało np. 1gr i ładować do 3-4 torebek. Mało realistyczne, ale mnie dopierdzieliło najgorzej jak kupowałem piątkę i zżerałem wszystko w 2 dni. Im mniej, tym lepiej.
ODPOWIEDZ
Posty: 1552 • Strona 156 z 156
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.