Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.
ODPOWIEDZ
Posty: 373 • Strona 38 z 38
  • 10 / 2 / 0
szkodliwość też jest o wiele mniejsza co prawda nie do konca jest to zbadane ale pewne jest, że jest o wiele mniej szkodliwe bo właściwie jedyna substancja wplywające na nasze zdrowie to właśnie nikotyna ewentualnie aromaty mogą być nieobojętne dla zdrowia ale to już wiadomo zależy od konkretnego płynu.
  • 3500 / 535 / 1630
A ktoś z Was przesiadł się kiedyś na tytoń robiony i sam robił pety? Czy zawsze fajki kupowaliście. Ja kiedyś jak paliłem, to miałem możliwość kręcenia samemu. Do dziś pamiętam, jak tam zjebana maszynka mnie wkurwiała, bo nie potrafiłem jej ogarnąć.
https://www.tiktok.com/@hyperreal_talk (ciekawostki o [h] substancjach).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Hajpowe podcasty - kliknij „subskrybuj” i bądź na bieżąco! — https://www.youtube.com/@hyperrealofficialpl
Konkurs na logo Narkopedii - https://hyperreal.info/talk/post3740502.html#p3740502
  • 10 / / 0
Uzależniłam się od nikotyny jakoś w 2018 i od tamtego czasu nawet jak rzucałam na jakieś okresy czasu to zawsze jednak wracałam w jakiejś formie, najbardziej lubię vape bo smakują mi słodkie owocki ale normalne fajki też jaram, zwłaszcza jak nie mam możliwości na inne opcje i nie zapowiada się żebym kiedykolwiek rzuciła nikotynę, nawet nie planuję, za dużo radości mi to daje, szczególnie rano do kawki :p
ODPOWIEDZ
Posty: 373 • Strona 38 z 38
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.