Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala
Pragnę poruszyć temat odpowiedniego przechowywania tryptamin. Właściwie temat ten mógłby dotyczyć każdej innej substancji, jednak grupa tryptamin jest bardziej delikatna, bo ulega procesowi utlenienia. Według Erowid, degradacja struktury fizycznej tryptamin nie ma wpływu na aktywność biologiczną. Niemniej, pytanie o sposób przechowywania tryptamin zrodziło się z mojej troski o utratę sypkości substancji wraz z upływem czasu.
Tryptaminy najczęściej dystrybuowane są w woreczkach strunowych w ilościach drobnych. Po otwarciu woreczka dostaje się do niego powietrze, które jest gazem niejałowym. Czy w takich warunkach zasadnym zdaje się ograniczenie wpływu dopuszczonego gazu do substancji, oraz jak ten wpływ ograniczyć, jakimi metodami? Czy przydatne byłoby aby filtrować powietrze które ma kontakt z substancją? Jeśli to zbyt skomplikowane, to może coś do wchłaniania patogenów, wilgoci i wszelkich rzeczy wpływających negatywnie na substancję?
W jaki sposób ochronić proszek od działania promieni słonecznych, wilgoci? Zapraszam do podzielenia się doświadczeniami związanymi z bielizną dla tryptamin. To, w jaki sposób są przechowywane i gdzie, z czym i obok czego. Może w wadze? Zachęcam do opisu przyborów do pobierania substancji, rozdzielania, różnych materiałów. Moje zapytanie wynika z chęci polepszenia warunków przechowywania własnych zapasów, ponieważ to też ma znaczenie.
Czy lekarstwem na samotność, niepewność lub lęk mogą być psychodeliki?
USA może zaoszczędzić 29 miliardów rocznie dzięki legalizacji marihuany medycznej
Medyczna marihuana działa – polemika z tekstem OKO.press. Odpowiedź autora: dowody są słabe
W środku nocy przypomniał sobie o dozorze. Przyjechał na komendę pijany i z narkotykami w kieszeni
Policjanci z Konstantynowa Łódzkiego zatrzymali 47-letniego mężczyznę, który wsiadł za kierownicą mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie, a do tego ciążył na nim sądowy zakaz prowadzenia. To jednak nie wszystko - podczas przeszukania mężczyzny znaleziono przy nim mefedron. 47-latek sam prosił się o kłopoty, bo w środku nocy przyjechał zgłosić się na dozór.
Miało być wino, było wino i kokaina. Przechwycili transport z Ameryki Środkowej
Około 7,5 miliona złotych - taka jest czarnorynkowa wartość 44 litrów płynnej kokainy, która zabezpieczona została w ramach współpracy służb ze Stanów Zjednoczonych, Republiki Czeskiej oraz Europolu. Transport, w którym miały być tylko markowe wina, został załadowany na kontenerowiec w Panamie. Przechwycono go na terenie województwa lubelskiego. Zatrzymano dwóch mieszkańców tego regionu oraz 53-latka z Kujawsko-Pomorskiego.
Brazylijskie służby znalazły narkotyki na polskim statku. Ponad 100 kg kokainy
Brazylijska marynarka wojenna ujawniła na polskim statku "Polsteam Łebsko" 134 kilogramy kokainy. Narkotyki miały zostać przetransportowane do Maroka. Wiadomo, co dalej z polskim masowcem