Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
Czy Kurkuma pomaga?
1.Tak zwłaszcza w depresji.
32
50%
2.Średnio pomaga nie odczuwam szczególnie silnego działania.
21
33%
3.Nie pomogła mi.
11
17%

Liczba głosów: 64

ODPOWIEDZ
Posty: 453 • Strona 46 z 46
  • 533 / 131 / 0
Możliwe, że paroksetyna (obecnie 20 mg) plus 15 g kurkumy z pieprzem i olejem lnianym, powoduje nadmierne pobudzenie, spięcie, niepokój ?
Dawka kurkumy 15 gram to już duży kaliber i w niej szukam przyczyny. Idzie z rana, razem z paro i kompleksem witamin z grupy B.
  • 2 / / 0
Duloksetyna i kurkuma, można razem Panowie?
  • 2 / / 0
Dla potomnych Duloksetyny SNRI nie łączymy z kurkuma, nawet jest w ulotce żeby nie łączyć z IMAO i przynajmniej zachować 14 dni przerwy, a kurkuma jest IMAO.
ODPOWIEDZ
Posty: 453 • Strona 46 z 46
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.