10 grudnia 2022Morfeo pisze: @Biomechanikus
Zasilisz narkopolie.
Nie no, normalnie wal to razem. W ogóle kurkuma działa sobie tak w tle. Nie będziesz miał po tym jakiegoś mocnego działania, no chyba, że weźmiesz w miksie z czymś konkretnym duże dawki to wtedy tak. Jednak po tym pytaniu raczej nie uważam, że jesteś typem osoby nakurwiającym kryształ, więc luz
Scalono -- 909
Jako ze mieszkam i pracuje w UK, rozmawialem wczoraj z kolega Hindusem. On potwierdzil dzialanie antydepresyjne kurkumy, zreszta oni zażeraja sie tym w kazdej potrawie, lubia bardzo ostre. Ale kurkuma tez chemicznie ich kastruje, libido slabe dlatego nie sa jurni tylko spokojni jak mnich pustelnik. Cos w tym jest bo nie widzialem jeszcze zdenerwowanego hindusa. A przeciez nie kazdy z nich jest buddysta
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
Dawka kurkumy 15 gram to już duży kaliber i w niej szukam przyczyny. Idzie z rana, razem z paro i kompleksem witamin z grupy B.
Fuzja - D5
Dla potomnych Duloksetyny SNRI nie łączymy z kurkuma, nawet jest w ulotce żeby nie łączyć z IMAO i przynajmniej zachować 14 dni przerwy, a kurkuma jest IMAO
Ekstrakt z pieprzu czarnego 2,105mg, w tym piperyna 2mg.
Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna 272mg.
Posiadam takie kapsułki, mógłby ktoś mi doradzić (chcę trochę podbić, chociaż trochę serotoninę zajechaną na tym Tramalu).
Ile kaps dziennie wystarczy ? Bo totalnie nie wiem ile to jest w przeliczeniu na pączki tak jak inni biorą.
I z jedej strony nie chcę stracić tych 100 kapsułek, w sensie brać np. powoli ale dłużej i mieć gorszy efekt niż np. brać więcej a krócej a mieć efekt, także kieruję pytanko do was.
Etykieta rzecze: przyjmować nie więcej niż 2 kapsułki dziennie. Kurkuma zawiera potężne przeciwutleniacze zwane kurkuminoidami, w tym najbardziej pożądany kurkumin, czarny pieprz pomaga we wchłanianiu.
Bardzo przyjemny zapach, stosuje za krótko żeby ocenić czy działają ale wysuwam tezę, że mogą pomóc w walce z natrętną masturbacją po stymulantach skoro obniżają libido.
16 października 2023Stteetart pisze: "mam wyjebane na wszystkich i pierdole też Famasa".
03 lutego 2023WALLSTREET pisze: Możliwe, że paroksetyna (obecnie 20 mg) plus 15 g kurkumy z pieprzem i olejem lnianym, powoduje nadmierne pobudzenie, spięcie, niepokój ?
Dawka kurkumy 15 gram to już duży kaliber i w niej szukam przyczyny. Idzie z rana, razem z paro i kompleksem witamin z grupy B.
Może zasuszyć i rozrobić na proch w moździerzu?
23 października 2020Dualizm22 pisze: CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
Raport: w Europie pojawiają się nowe narkotyki o większej sile działania
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili przemyt narkotyków z Hiszpanii do Polski
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili międzynarodowy przemyt narkotyków i zabezpieczyli ponad 10 kg czystej kokainy ukrytej w specjalnych skrytkach pojazdu. Dzięki funkcjonariuszom narkotyki nie trafią na warszawski rynek, a osoby biorące udział w tym procederze, usłyszały zarzuty w prokuraturze i zostały tymczasowo aresztowane. Zatrzymanym mężczyznom może grozić kara do 20 lat więzienia.
Konopie w leczeniu demencji. Naukowcy wskazują dwa związki
Doustna kombinacja oczyszczonego THC i CBD istotnie zmniejsza pobudzenie u seniorów z zaawansowaną demencją – wynika z badania LiBBY zaprezentowanego na konferencji Alzheimer’s Association International Conference w Londynie.
Nastolatki używające marihuany mają podwojone ryzyko poważnych zaburzeń psychicznych
Nastolatki używające marihuany mogą mieć w przyszłości aż dwukrotnie wyższe ryzyko rozwoju zaburzeń psychotycznych i choroby afektywnej dwubiegunowej - wynika z dużego badania opublikowanego w „JAMA Health Forum”.

