Dział zawierający fachową wymianę zdań na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga!
Dyskusje w działach Psychofarmakologia i Syntezy winny mieć charakter możliwie jak najbardziej ścisły i naukowy. W trosce o realizację tego celu posty wszystkich użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez moderację.
Moderacja zastrzega sobie prawo do usuwania/nieakceptowania postów, które nie spełniają powyższych założeń, nawet jeżeli są zgodne z regulaminem!
ODPOWIEDZ
Posty: 64 • Strona 7 z 7
  • 4603 / 2180 / 1
Domięśniowo? Po co?
  • 1331 / 141 / 8
bo też się wchłania dobrze i trochę dłużej trzyma i.m
Używaj @cbsz jeżeli chcesz bym odpisał

"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
  • 544 / 115 / 0
W mięsień dluzej trzyma ale trzeba uwazac zeby sie w naczynie krwionosne nie wjebac jak ja bo niby w udo poszlo ale w sekunde weszlo przepoterznie telepiac
  • 1331 / 141 / 8
za częste branie adrenaliny upośledza kore nadnerczy przez co naturalna adrenalina się gorzej wytwarza ale to trzeba naprawdę nadużywać by rozleniwić nadnercze. słyszałem że wyczynowcy co robią różne hardkorowe rzeczy, kaskaderzy, ci z ekipy redbulla co odpierdalają nieziemskie triki są uzależnieni i u nich jest zauważalne upośledzenie nadnerczy właśnie przez częstotliwośc wytwarzania tego hormonu ale to skrajnie rzadkie przypadki. oczywiście co innego syntetyczna epinefryna ale trzeba by kłuc co miesiąc.
Używaj @cbsz jeżeli chcesz bym odpisał

"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
ODPOWIEDZ
Posty: 64 • Strona 7 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.