Dział zawierający fachową wymianę zdań na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga!
Dyskusje w działach Psychofarmakologia i Syntezy winny mieć charakter możliwie jak najbardziej ścisły i naukowy. W trosce o realizację tego celu posty wszystkich użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez moderację.
Moderacja zastrzega sobie prawo do usuwania/nieakceptowania postów, które nie spełniają powyższych założeń, nawet jeżeli są zgodne z regulaminem!
ODPOWIEDZ
Posty: 64 • Strona 1 z 7
  • 23 / / 0
[ external image ]
http://pl.wikipedia.org/wiki/Adrenalina

więc epinefryna... na forum nic nie znalazłem, wiem ze podana dożylnie daje neizłego kopa, no ale za iv si enie biore, mozna więc podac np doustnie ? skad zdobyc ?

w filmie crank, glowny bohater bierze,bedąc w aptece aptekarka mu odmawia sprzedania epinefryny w czystej postaci, a jakis koles ktory stoi obok mowi mu ze w preparacie 'nezo spray' jest i ze da mu kopa. domyslam sie nie ma takiego leku, ale czy moze jest epinefryna w jakims innym ?: notabene, ten koles wygląda dokłądnie tak jak moje wyborazenie o hyperrealowcach xD

pozdrawiam, życze zdrowia.
Uwaga, chciałem powiedzieć, niewiem, niepamietam,byłem pijany nie mam nic do powiedzenia, tak kłamałem.
  • 1071 / 10 / 0
Nieprzeczytany post autor: newbe »
więc epinefryna... na forum nic nie znalazłem, wiem ze podana dożylnie daje neizłego kopa
epinefryna - adrenalina - wikipedia
mozna więc podac np doustnie ? skad zdobyc ?
Podana doustnie zostaje rozłożona przez soki trawienne. tylko w kanał
The World Needs Truthfulness, Compassion, and Forbearance
  • 1675 / 252 / 0
Nie polecam adrenaliny. Waliłem to w wakacje, wprawdzie nie po kablach ale domięśniowo ale trzeba naprawę bardzo uważać z dawkowaniem. Adrenalina nie ma raczej nic wspólnego z działaniem np. amfetaminy. Kop jest o wiele mocniejszy ale nie ma działania stymulującego podobnego do amfetaminy.
Pewne osoby z tego forum waliły IV amfetaminę + adrenalinę w jednej pompce ;)
Największy przegryw na forum
  • 1071 / 10 / 0
Nieprzeczytany post autor: newbe »
Kop jest o wiele mocniejszy
a do czego mozna porownac dzialanie adrenaliny zapodanej w taki sposob jak Ty to robiles? ile trzyma? i skad mozna to cudenko zalatwic? i czemu jej nie polecasz ?
The World Needs Truthfulness, Compassion, and Forbearance
  • 1675 / 252 / 0
Nie polecam bo nie brak działania psychicznego, tylko efekty fizyczne. Nie polecam także ze względu na to, że jak ktoś ma słabe serce to mała dawka może mu zrobić krzywdę. Trzyma dość krótko ~30minut? To nie jest stymulant porównywalny z amfetaminą/kokainą.
Ja to załatwiłem od pielęgniarki szkolnej, 10 ampułek. Adrenalina jest na receptę zwykłą 10zł za 10 ampułek.
Największy przegryw na forum
  • 22 / / 0
Nieprzeczytany post autor: herbman »
Chcecie adrenaliny...?

Polecam zrobić coś takiego, przy czym się o mało nie posracie ze strachu :-D

W wakacje w robocie skoczyłem na górę zboża z dużej wysokości i... zajebisty efekt.
Miałem niezłego kopa przez parę godzinek :-D Zajebiste uczucie, po prostu mogłem wszystko... :-p
don't worry, be happy!:)
  • 437 / 17 / 0
drag pisze:
To nie jest stymulant porównywalny z amfetaminą/kokainą.
Ja to załatwiłem od pielęgniarki szkolnej, 10 ampułek.
1. A mógłbyś ją z czymś porównać?
2. Tak po prostu, czy jakos ją zbajerowałes?;)

Trochę mnie zdziwiło, że adrenilna podawalna dożylnie (czy też domięsniowo) wywołuje tylko efekty fizyczne. A czy takie 'inwazyjne' podanie różni się bardzo od tego, co możemy otrzymac naturalnie (tak jak pisał herbman: jakieś skoki z dużej wysokości, tudzież ucieczka przed czeterema dobrze zbudowanymi mężczyznami, którzy chca zrobić ci kuku :-) ) Ile tego znajduje się w jednej ampułce? Sprawdza się jako doping?
NIECH CO KRWAWY HEGEMON?
NIECH ŻYJE
!!!

Be the plague in their society
Be the one, they'll call tragedy

Hegemon_Krwawy@safe-mail.net
  • 1675 / 252 / 0
No więc nikogo nie bajerowałem, poprostu zajebałem te ampułki jak nie było nikogo w gabinecie. 10 ampułek po 1ml.
Ale wszystkie prawie rozdałem. Ja walnęłem 1/5 ampułki. Tyle na ten temat bo więcej tego nie próbowałem..
Może Nof albo Filippo się wypowiedzą.
Największy przegryw na forum
  • 1 / / 0
Nieprzeczytany post autor: QaDo »
@drag

Hehe dobre sobie "po prostu zajebałem" nie no szacuneczek.. ja jednak wolę odrobinę perswazji :) Oczywiście Adrenalina tylko dla tych z zdrowym sercem.. a powiem Ci, że 1/5 wstrzykniętej ampułki to za mało :)
A co do podawania epinefryny czyt Adrenaliny nie koniecznie w grę wchodzi podawanie dożylne. Można ją podać w sposób doustny co jest bardzo proste :) można użyć utleniona epinefrynę z semikarbazydem.. (semikarbazyd 3-hydroksy-1-metylo-5,6-indolinodionu) co dokładniej nazywa się SEMIKARBAZON ADRENOCHROMU.

Efekty: Stymulacja fizyczna, błogostan, lekkie osłabienie procesów myslowych

Przeciwwskazania: Nie odnotowano.
Uwaga! Użytkownik QaDo nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 57 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Daimonion »
kiedyś czytałem trip-report w którym koleś opowiadał, jak kumplowi zapodał dożylnie adrenalinę. Nie wiem, czy ten trip-report nie przepadł w otchłani internetu ani jaka była dawka epinefryny, ale po jego przeczytaniu nie miałem ochoty na spróbowanie, jak to jest. Kolo ponoć rzygał dalej niż widział i ogólnie myślał, że umiera, dzwonili do szpitala bo się spietrali jego reakcji itp. Jak ktoś chce mieć power-rush to IMO lepiej porządnie siupnąć sobie białeczka albo zapodać iv. - bawienie się w adrenalinę nie ma chyba większego sensu. No, chyba że ktoś ma silny pęd kognitywny i koniecznie chce poznać, jak to jest... ;-)
Uwaga! Użytkownik Daimonion nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 64 • Strona 1 z 7
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.