Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1759 • Strona 176 z 176
  • 7 / 1 / 0
No to ja mam nasionka z Legutko, różnie wyglądające opakowania i nasiona mocno inaczej wyglądają. :)
Ciekawe jaka jest tego przyczyna, jakieś dodatki, czy coś
heavenlyblue.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1251 / 70 / 1
@WhateVaa Tego, że kupujesz do śania wywalisz pakę sortów ogrodniczych to wyrośnie parę i ludzie ci nie zrobią zwrotów tych nasion.Białe są chyba nie aktywne???No można zrobić tam zwrot, ale nie wiem czy warto.Ogólnie to te z kastory stestowałem i mnie nie kopły tylko żrenice mi mega wywaliły.
action movie:gun:
  • 14 / 1 / 0
8 opakowań tych niebieskich "wilec trójbarwny" (czarne/brązowe nasiona) powinno klepnąć tylko nie wiadomo jak to zjeść bo tego jest po prostu za dużo XD

To niestety chyba główna przyczyna niechęci do powoju Morning Glory, choć strasznie łatwo dostępny.. można by się bawić w jakieś ekstrakcje ale to dla jakichś pasjonatów haha

Kiedyś 4 opakowania wywołały lekkie efekty jakby takie 50 mikrogramów LSD-25
  • 1 / / 0
2 opakowania (4g) właśnie tego wilca trójbarwnego wystarczyły do całkiem przyjemnego tripa. Mocą nie powalał: 1-1,5g grzybów (LSD nie próbowałem więc się nie wypowiem) mimo to odczuwalne efekty, świetne doświadczenie

Dodam że nasionka zmielone spożyte na pełny żołądek, pierwszy raz próbowałem powoju. Zamawiałem prosto ze strony producenta (zakładam, że mają względnie świeże w porównaniu do innych sklepów)
  • 22 / 3 / 0
Ja na pierwszy raz szamałem te z legutko czarne 5 opakowań po 2g, co dało mi naprawde dający się we znaki trip, według faq 10g to już mocny trip, a powyżej 10 to już bardzo mocny, ale wiadomo że w praktyce to różnie wychodzi, a co do szamania tego to ja po prostu umyłem je pod sitkiem i zjadłem w najprostszej formie przeżuwając i połykając.
czytam ksiazki od tylu aby byc krok przed wszystkimi
  • 29 / 3 / 0
Wziąłem 500 nasion, nigdy więcej...tak źle to się nigdy nie czułem. Uważajcie z dawkowaniem.
  • 3247 / 622 / 9
Wziąłeś heroiczną dawkę na pierwszy raz. Miałeś wcześniej doświadczenia z psychodelikami? To tak jakbyś wziął dawkę Huntera Thompsona jako świeżak. Albo 1200 mcgs.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 29 / 3 / 0
@Zgienty to był mój pierwszy raz z psychodelikami, dawkowanie wziąłem z reddita, ktoś mnie wprowadził w błąd.

Standardowa dawka LSD to 100mcg to wziąłem 12 razy tyle mam rozumieć?

Nigdy tak się nie bałem, czułem się dziwnie nie mogłem patrzeć na siebie w lustro bo się tak bałem a idź...ale jakoś dotrwałem do wieczora i przeszło ale cały dzień przeleżałem w łóżku z lękiem. Piekło.
Tutaj mój trip report po angielsku:
https://www.reddit.com/r/LSA/comments/z ... e_feeling/
  • 3247 / 622 / 9
Threshold: 20 - 50 seeds / 1.5 g
Light: 50 - 100 seeds / 1.5 - 3 g
Common: 100 - 250 seeds / 3 - 6 g
Strong: 250 - 400 seeds / 6 - 10 g
Heavy: 400 seeds + / 10 g +

Tu masz dawkowanie. Wykroczyłeś poza skalę. Za pierwszym razem. Ja przy swoim doświadczeniu, gdybym miał na to ochotę, wziąłbym 100 nasion.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
ODPOWIEDZ
Posty: 1759 • Strona 176 z 176
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.