Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 988 • Strona 88 z 99
  • 1006 / 176 / 0
Od kilku dni biorę 15 mg mirtazapiny i zaskoczyło mnie że prawie wcale mnie nie muli, tylko trochę rano. Biorę też wenlafaksynę i reboksetynę, to pewnie dlatego. Śpię bardzo dobrze, nie wybudzam się tak jak wcześniej. Sądzicie że taka mała dawka będzie jakoś wpływać na nastrój a nie tylko usypiać?
  • 913 / 163 / 0
@zburzony ja brałem do fluwoksaminy 7,5-15mg mirty i dawała mi napęd i nastrój.Tyle że fluwo chyba podkręca stężenie mirty.Bierzesz do tego wenle więc jakiś CRF może być i synergia.Mirta cudny lek gdyby nie te tycie.Na wenli raczej bym się o to nie martwił bo kiedyś brałem wenla plus 30mg mirty i miałem problem żeby przytyć
  • 1006 / 176 / 0
@tajemniczy25 też liczę na jakąś synergię z wenlafaksyną i reboksetyną (oba noradrenalina), chociaż wcześniej brałem już 45 mg z wenlą i dobrze było tylko na początku, potem pobudzenie przeszło w senność. Teraz postaram się na tej mircie pobyć dłużej i dać się jej rozkręcić, jeśli nie będzie poprawy to spróbuję 30 mg. To moje ostatnie podejście do mirty, dwa razy już nie wyszło. Ogólnie chcę też od dr'a wydębić bupropion, żeby brać go z wenlafaksyną i mirtazapiną. Kurwa ale ja kombinuję, masakra jakaś;)
Acha i mirtazapina podobno też mało albo wcale nie wpływa zaburza sferę seksualną.
  • 2 / / 0
Czy jestem narażony na efek uboczny w postaci tycia, jeśli przyjmuje jednocześnie medikinet?
  • 913 / 163 / 0
@obama7 jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.Ja biorąc wenlafaksyne i mirte nie tyłem wgl,nawet kilograma za to w połączeniu z ssri puchne w oczach
  • 500 / 18 / 0
@obama7 Mitra powoduje bardzo często tycie . Nie którzy łączą z wenlą nazywa się to paliwo kalifornijske
  • 2 / / 0
@PeTek89 o to moze sobie zafunduje taki mix (bo zarlem wczesniej wenle jako antydepresant i zostaly mi jeszcze z dwie paczki) i do tego jeszcze medikinet moze w koncu wroce do zycia. Poki co nie przytylem wiec moze faktycznie medikinet zwalcza dodatkowy apetyt jaki daje mirtor (nie mam napadow glodu ktore mialem przez kilka dni gdy sprawdzalem dzialanie bez medi)
  • 913 / 163 / 0
@obama7 z tą mirtą to nie jest tak se napady głodu i tyjesz,jesz jak jadłeś a woda cię zalewa i puchniesz.Ja jedynie nie tyłem w połączeniu wenla + mirta,SSRI+mirta to puchnięcie w oczach w moim przypadku
  • 83 / 3 / 0
Witam mam pytanko retoryczne biorę mirtazapine jakieś 2 tyg w małej dawce czy doswiadcze jakichs nieprzyjemnych ubokow przy przerwaniu brania cold turkey ?
  • 210 / 18 / 0
nie, ewentualnie problemy z snem przez jakiś czas jeżeli czegoś innego nie podłożysz zamiast mirty
Uwaga! Użytkownik Uszkodzonabania nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 988 • Strona 88 z 99
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.