Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 777 • Strona 78 z 78
  • 3450 / 543 / 2
pseudoefedryna coś słabiej ostatnio na mnie działa dużo z Was też pisze że słabo działa.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 79 / 22 / 0
Pamiętam, że około 10 lat temu lecząc się antydepresantami (esci + mianseryna) postanowiłem zacząć ćwiczyć, no ale ogólnie to zamuła byla ze względu na leki. Czytając o kulturystyce trafiłem na ECA (efa,kofa,aspiryna)... Myślę czemu nie. Moim stackiem przedtreningowym była efka 25mg w tyłek, 100 kofeiny, aspiryny chyba 150/200. Nie byłbym sobą gdybym nie dorzucił czegoś dla lepszych efektów i tu frunął salbutamol 4x4mg z ketofitenem raz dziennie by tolerancja na sally nie rosła...
To był najlepszy stack na nastrój, samopoczucie, motywację jaki w życiu dane mi było próbować. Bardzo dobrze wspominam. To także moje jedyne doświadczenie z efedryną.

Nikomu nie polecam takiego połączenia. To niebezpieczne.
"jak Ci się nie podoba rzeczywistość, to sobie idź gdzie indziej".
  • 1174 / 216 / 23
Kupiłem ten cały St**erex ES z alledrogo. Jest tam w składzie ekstrakt z liści Ephedry. Z tego co czytałem to te ekstrakty są pozbawione efedryny. Jestem też na selegilinie i dodatkowo ma to w sobie PEA. Jednak po 2.5 kapsułki trochę większej mocy oczekiwałem. Dodam też, że opakowanie niby zaklejone folią na górze, ale w opakowaniu wieczko było odklejone, więc możliwe, że mnie typ wydymał.
  • 79 / 22 / 0
@Morfeo, odradzałbym Ci zakupy tego typu środków. Nie ma pewności, że siedzi w nich to co na etykiecie, tym bardziej jeżeli idzie o substancja zakazane. DMAA nadal jest sprzedawana w różnej maści suplach, mimo swojego statusu prawnego. Czy faktycznie jest tam metyloheksamina? No szczerze w to wątpie. Raczej jest to miks innych stymulantów, które mają Cię zboostować. Czy to sprawdzisz? Też prawdopodobnie nie. Napiszesz komentarz, że gówno i nie działa ale nadal będzie to sprzedawane z takim samym składem na etykiecie.
Szkoda Twojej kasy.
Jeżeli idzie o efkę, no to wyjścia jak zwykle dwa:
1. Apteka... nie wiem jakbyś musiał się starać by to wyrwać. Mnie się kiedyś udało ze względu na astmę i rodzinną, która miała ze sto lat, pisała mi wszystko. Bromazepam na sen, selegilinę na nastrój i efedrynę na astmę... zapewne i tak nie wiedziała ocb.
2. Diller SAA. Tu już łatwiej z tym, że cena efki automatycznie wzrasta no i strzałów w cenie jest tylko 10. Tego syropu z efedryną nie stosowałem a jak z przychylnością wypisywanych na niego recept przez lekarzy jest to nie wiem.

Z całej gamy, którą miałem okazję próbować najbliżej efedrynie znajduje się johimbina. Tutaj tylko trzeba sporej ostrożności, bo dawkowanie jest mocno zależne od organizmu ale boost wydaje się być zbliżony + libido jak u królika.
"jak Ci się nie podoba rzeczywistość, to sobie idź gdzie indziej".
  • 79 / 22 / 0
Efrinolu nie ma już w sprzedaży?
"jak Ci się nie podoba rzeczywistość, to sobie idź gdzie indziej".
  • 145 / 28 / 0
ostatnio wypróbowałem sobie mix wyekstrahowanej z apselanu pseudoefki z kofeiną sniffem, musze wam powiedzieć, że nigdy nie brałem amfetaminy ale właśnie tak wyobrażałem sobie jej działanie %-) niestety zjazd po tym jak po chujowym kocie i kardiozwała typu straszna
Świat się zmienia, słońce zachodzi a wódka się kończy.
  • 2291 / 599 / 0
ile efedryny wziąść żeby porobiła. mam magika który wypisze mi co tam chcę. Rozumiem że najlepszą opcją jest teraz Tussipect w syropie,jo?

https://www.doz.pl/apteka/p2338-Tussipect_syrop_140_g

jak taką jedną flaszkę140g osuszę będzie gicior? zadziała?? ja to brałem kiedyś ale to było z 16 lat temu xd xd xd

widzę że jest też w tabsach - jedno ma 20 tablet co daje 300mg efki. Ktoś się wypowie czy bardziej celować w 150 czy więcej??
Coś mi się kojarzy że zanim to na recke zrobili były opakowania 15x10 efki co dawało wlasnie 150....
ODPOWIEDZ
Posty: 777 • Strona 78 z 78
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.