Reszta nie pasująca do powyższych
Posty: 1 • Strona 1 z 1
  • 785 / 227 / 0
Dostępne w większości smartshopów.
Kupowałem z tego sklepu: https://indian-spirit.nl/happy-caps/
Nie traktujcie jako reklamę, po prostu jest niedaleko sklep stacjonarny, a to ich strona. Co mogę o nich powiedzieć?

Na razie próbowałem tylko jednych, Trip-E, no i na pewno brać jedną sztukę jak na opakowaniu to śmiechu warte. Muli i męczy żołądek, ale podejrzewam, że mniej, niż HBWR w formie nasionek. Po jednej lekko zmienione myślenie i w sumie tyle. Dopalenie niedużego buszka salvii x10 spowodowało doznania a'la DMT przez trzy minutki, potem powrót do nicości. A póki co ta szałwia na mnie nie działa, więc to było wzmocnienie tych kapsułek jedynie. Po 4 godzinach wziąłem drugą kapsułkę, póki co bez efektów.

Wydaje mi się, że to chujowa i nieopłacalna opcja, patrząc na skład pozostałych wariantów Happy Caps. W każdym razie tematu nie widzę, a dla odwiedzających Niderlandy przyda się temat, gdzie można o tym napisać.

Jak przetestuję więcej kapsułek, dam znać.
Posty: 1 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.