Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 20 • Strona 2 z 2
  • 2324 / 238 / 223
@figosfagos podpisuje się pod tym, każdy chem-sex w większości prowadzi do uzależnienia, sam seks jest uzależniający, ale doskonale wiemy, że każde urozmaicenia w postaci czegokolwiek, a już używek sprowadzają seks to bardziej wyuzdanego, ciekawego, otwartego, co za tym idzie — wciąga nas, podoba nam się i tak robimy ciągle.
The depths are everything.
  • 11 / / 0
A ja bym polecił zabawki erotyczne plus jakis dopalacz dla Ciebie w postaci Maxigra Max - dla mnie to byl game changer. Niby nigdy nie mialem problemow z erekcją ale po 40 już trzeba trochę myślec w trakcie nad utrzmaniem go prosto, oczywiscie wtedy gdy trwa to dluzej niz pol godziny ;) Biore je rzadko, gdy dzieci nie ma i wiemy ze mamy przed sobą kilka godzin, wtedy tabletka trzyma go prosto a Ty sie mozesz poświęcic w całosci jedynemu słusznemu zajęciu.
W wersji rozbudowanej stosujemy czasami odrobine amfetaminy - wtedy jest ogień.
  • 2688 / 362 / 0
metamfetamina - najlepszy sex jaki przeżyłem.
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
  • 11 / / 0
My tak mieliśmy właśnie po amfetaminie, ja 1xmaxigra Max i oboje po ok 250mg amf - najlepszy seks. Raz na dwa miesiące idziemy w tej sprawie do hotelu aby mieć pewność ze nikt nie będzie przeszkadzał.
Szczególnie dla Niej jest to cenne bo emka nie działa na moją Panią seksualnie, tzn nie jest w stanie dosyć po emce a po amf to zupełnie inna sprawa. Tyle ze oczywiście trzeba znać proporcje i nie przesadzać bo się może okazać że Was kręci tylko seks wspomagany.
  • 2 / 1 / 0
Witam. Podobnie jak ty z żoną,ja z moją też zabawimy się na prochach. Jednak że nie podoba nam się sex po amfie"słabo staje" my wolimy bobry kryształ " metę, MDMA, ale najlepszy sex był po kokainie" Kiedyś ciekawie było po tabletach, ale ze względu na brak takiego towaru trzeba sobie radzić czymś innym. Kryształ tak około 94/97%. Pozdrawiam i życzę powodzenia w łóżku.
  • 44 / 8 / 0
Z małym potencjałem uzależniającym to może LSD? Nie jest to nic podobnego do emki, stosunek jest inny, ale warto spróbować, a jak nie wyjdzie to trip z żonką wydaje mi się fajna opcja.
IMO jeszcze poppersy, nie wiem jak to działa na kobiety, wiadomo czemu, ale facetowi każdemu polecam, chuj tam w te rozluźnienie anusa (choć to też bardzo dobry pomysł na urozmaicenie współżycia %-D %-D ) ale taki pierdolec jaki potrafi ogarnąć chłopa po fajnym popku jest niespotykany, wiadomo, nie trwa to długo, ale przez 2 minuty idzie się wyzbyć człowieczeństwa i zamienić w mocne jebadło.
smile junkie
  • 1 / / 0
Hej wszystkim.
Jestem od dziś na forum chodź obserwuje was od jakiegoś czasu.
Co to tematu dragów to naszczescie z uzależnienia przeszedłem do stanu kiedy zażywam ich kilka razy w roku.
Głównie urlop(THC, koko, piksy).

Chciałem was się zapytać o radę i wasze spostrzeżenia.

Chce razem z kobietą mojego życia spróbować zabawić się i właśnie z czym najlepiej.
Myślałem o kilku specyfikach.
koks, kryształ MDMA myślę też o tą się ale chuj wie co w nich siedzi.
Moja partnerka jest w tym zielona i wszystkie ewentualne substancje będą połykane jako bombka.
Nigdy nie uprawiałem seksu po koksie i MDMA. Zdążyło mi się po piksach i to chyba nie to.
Co do kobiet ciekawi jesteśmy jakie ilości minimalne dla początkującej podanych specyfików będą w sam raz.

Napewno będziemy pili winio do tego więc miejcie to na uwadze.

Dzięki za wszystkie wiadomości

Przeniesiono do już istniejącego tematu — CATCHaFALL
  • 1966 / 456 / 0
Skąd ktoś ma wiedzieć po czym będzie się Wam najlepiej ruchać jak Ty sam nie wiesz?

Mi do seksu pasują depresanty jak baklofen, małe dawki alko, GBL/GHB.
  • 3 / 1 / 0
MDMA i jakiś Sildenafil bo po Emce konar słabo płonie.
Za pierwszym razem 4h niesamowitych doznań z przerwami tylko na prysznic i picie wody. Za kolejnymi (z dokładkami) nawe 6-7h które mija jak z bicza trzask. Zostają tylko (czasem zamglone) wspomnienia i wspaniała, co raz większa bliskość z partnerką. Nam sesje z MDMA bardzo pozytywnie wpływają na sex na trzeźwo.
  • 2688 / 362 / 0
Zdecydowanie wygrywa koks i metamfetamina. Na koksie moja się robi demonem seksu, ja po metamfetaminie jak już stanę to ogień (ona koks ja metamfetamina).
"Ty mi powiesz nie rób nic: ja Ci powiem i tak już wiele zrobiłeś."
ODPOWIEDZ
Posty: 20 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.