Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 2442 • Strona 225 z 245
  • 829 / 255 / 4
@bxiur Najpierw rozkrusz lub "obierz" tabletkę z tej takiej otoczki po prostu, pozbędziesz się ten sposób działanie xr (zmodyfikowanego uwalnaiania). Zobacz jak ci wejdzie taka tabletka zanim będziesz próbować donosowo. Bo nie wydaje mi się aby miało to jakiś większy sens niż wzięcie 1.5x zwykłej twojej dawki w formie zwykłej (nie xr).
"Nie istnieję, nigdy nie istniałem, ale skoro Ty już istniejesz to może i ja zaistnieję."
"Żona kocha, warto żyć!"
"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
  • 913 / 163 / 0
Nie warto tego brać donosowo bo potem smród w nosie tydzień trzyma plus nos styrany,to już ketony tak nie ryja śluzowki.
  • 17 / 14 / 0
wjebalem w końcu i wsm nic się nie stało. gorzkie, nic nie daje. nos mam i tak styrany
nic dziwnego, że ludzie chcą być kimś innym niż są z natury
bo gdy chcą być sobą, uświadamiają sobie
że są nikim
  • 913 / 163 / 0
Czy jest ktoś kto brał bądź bierze połączenie buprioponu z snri?Jakieś opinie na temat tego mixu?Głównie chodzi mi o duloksetyne i bupriopon
  • 2 / / 0
Dziś dostałem od lekarza bupropion, zapytałem go czy jest jakaś możliwość wsparcia farmakologicznego, bo próbuję rzucić palenie. Przyjąłem pierwszą dawkę i czuję znacznie mniejszą chęć palenia, jestem w stanie się ograniczyć do jednego papierosa na półtorej godziny, wcześniej paliłem w tym okresie przynajmniej dwa. Zobaczymy co będzie dalej. Przeczytałem, że razem ze zwiększoną motywacją niektórym osobom doskwierał problem z lękami, ja tego nie zauważam ale biorę jeszcze pregabaline. To już na własną rękę sobie ogarnąłem, bo chciałem mieć jakieś wsparcie przy rzucaniu kody (prawie rok ciągu i się udało, miesiąc bez opio). Za jakiś czas opiszę swoje doświadczenia, po dłuższym okresie :)
  • 1006 / 176 / 0
Lekarz przepisał mi bupropion ale kazał jednocześnie odstawiać stopniowo wenlafaksynę i tu mnie wkurwił bo nie zamierzam z niej rezygnować, kiedyś brałem już bupropion solo i kurewsko wyjebał mi lęk i fobię społeczną. Chcę dalej brać wenlę tylko zmniejszyć z 225 do 150 mg bo to jest dla mnie skuteczna dawka przeciwlękowa. Biorę jeszcze po 75 mg pregabaliny ale póki co ona wcale nie działa przeciwlękowo.
  • 336 / 68 / 0
Mieszam go z selegilina, 5mg selegiliny i 75 bupropionu, w dwoch dawkach jedna rano druga w porze obiadowej, bardzo chwale sobie taki mix juz kilka dni.
W pracy to nie potrzebowalem sie rozbudzac, ale w domu to czesto dopadał mnie letarg. Wiec przydalo sie takie kombo.

Co jeszcze polecacie do przetestowania z pobudzaczy z apteki?
Uwaga! Użytkownik HardCracks nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 500 / 18 / 0
@zburzony
To wkońcu co bierzesz ? Tylko bupropion?
  • 1006 / 176 / 0
Nie biorę już bupropionu, brałem go przez tydzień ze 150 mg wenlafaksyny ale mnie poskładało, lata temu brałem go samego i też nie dałem rady.
  • 913 / 163 / 0
@zburzony poskładało w jakim sensie?wywaliło lęki?
ODPOWIEDZ
Posty: 2442 • Strona 225 z 245
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.