Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 23 • Strona 3 z 3
  • 358 / 45 / 0
Dzieki kolego za radę
U mnie jest taki problem ze wszyscy przyjmują prywatnie…. Dziura ozonowa
Jednie dzieci
"Jak udała się wizyta- recepta wypisana na sen i fobie?
Do dziś wybieram numer Grzesia, chociaż leży w grobie
Znów umarło kilka osób, ja tylko czekam na swą kolej
My tylko czekamy w kolejce"
  • 2313 / 236 / 223
No ja też niestety chodziłem prywatnie, ból zęba to skurwysyństwo, więc musisz atakować. Lada moment będzie problem, dojdzie do bólu, albo jeszcze innych problemów (nie wiem, co tam dokładnie może z zębami się dziać), ale lepiej dmuchać na zimne.

No przyznać muszę, że faktycznie dzisiejsze leczenie — jeżeli chodzi o płacenie z własnej kieszeni — do tanich nie należy.
The depths are everything.
  • 1 / / 0
13 września 2022ZupekChinski pisze:
Jeżeli masz zepsute zęby to może wdać się infekcja, a to może prowadzić do zagrożenie życia. Zapisz się do dentysty jak najszybciej, jeżeli kasa jest problemem to idź na NFZ, termin będzie z kosmosu ale będzie. Mam nadzieję, że ubezpieczenie zdrowotne nie jest problemem?

Na ból tramadol, może być w leku złożonym np. z paracetamolem lub deksketoprofenem 1 tabsa. Jeżeli nie masz dostępu do tramadolu zakup Antidol 1tabsa lub paracetamol do 1000 mg + ibuprofen 400 mg.
to że jestem nafurany ma jakiś wpływ na znieczulenie zęba ? W sensie czy coś się może wydarzyć?
ODPOWIEDZ
Posty: 23 • Strona 3 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.