ODPOWIEDZ
Posty: 1573 • Strona 158 z 158
  • 121 / 10 / 0
Wpadło mi w ręce trochę metylonu i musze powiedzieć że ciekawa rzecz xD
350mg oralem bardzo mocno wypierdala, zahacza o psychodelę i jest mega euforycznie i przyjemnie.
Wygląd to jak mefedron, w pałeczkach takich dużych i cięzkich.
  • 15 / / 0
próbowałem duża ilość najróżniejszych substancji ale właśnie metylon coś przypadł mi do gustu najbardziej chodź zostawia wiele do życzenia,wale snifem po 200
  • 84 / 18 / 1
Moim zdaniem najelszpy b-ketony jak powstał taka lzejsza smieszniejsza emka. Jak chcecie miec euforie to polecam strzal 300 p.r
%-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D
ODPOWIEDZ
Posty: 1573 • Strona 158 z 158
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.