ODPOWIEDZ
Posty: 1574 • Strona 158 z 158
  • 131 / 10 / 0
Wpadło mi w ręce trochę metylonu i musze powiedzieć że ciekawa rzecz xD
350mg oralem bardzo mocno wypierdala, zahacza o psychodelę i jest mega euforycznie i przyjemnie.
Wygląd to jak mefedron, w pałeczkach takich dużych i cięzkich.
  • 47 / 5 / 0
próbowałem duża ilość najróżniejszych substancji ale właśnie metylon coś przypadł mi do gustu najbardziej chodź zostawia wiele do życzenia,wale snifem po 200
  • 111 / 19 / 2
Moim zdaniem najelszpy b-ketony jak powstał taka lzejsza smieszniejsza emka. Jak chcecie miec euforie to polecam strzal 300 p.r
%-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D %-D
  • 3 / / 0
Jak dla mnie najfajniejsza alternatywa dla MD-ka. W moim przypadku najlepiej sprawdzało się zjedzenie 150-200, ale w razie potrzeby podbicie nosem też zdawało egzamin. Szkoda że dostępność tak się pogorszyła.

Czy ktoś może podpowiedzieć jak odróżnić właściwy temat od podrabiańców i na jaką niechcianą alternatywę można najczęściej się naciąć?
ODPOWIEDZ
Posty: 1574 • Strona 158 z 158
Artykuły
Newsy
[img]
1,3 tony kokainy przejęte dzięki współpracy służb z Polski, Hiszpanii i Francji

Efektem działań CBŚP, francuskiej Służby Celnej i hiszpańskiej Policji Narodowej, we współpracy z Europolem, było przejęcie ogromnej ilości kokainy na terenie Francji i Hiszpanii, która docelowo miała trafić na czarny rynek Niemiec, Polski, Niderlandów i Wielkiej Brytanii. W ramach działań skontrolowano dwie ciężarówki z Polski i zatrzymano polskiego obywatela.

[img]
Szympansy biesiadują? Sfilmowano je, gdy dzieliły się owocami zawierającymi alkohol

Ludzie od dawna spożywają alkohol i od tysiącleci odgrywa on rolę we wzmacnianiu więzi społecznych. Nowe badania wskazują, że nasi najbliżsi krewni – szympansy – mogą wykorzystywać alkohol w podobnym celu. Po raz pierwszy udało się sfilmować szympansy, które dzielą się sfermentowanymi owocami, w których stwierdzono obecność alkoholu.

[img]
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu

Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.