Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 559 • Strona 56 z 56
 • 468 / 117 / 0
Awatar użytkownika
WALLSTREET
Kompetentny
Kompetentny

No właśnie Kava Kava z czym może fajnie podziałać ? I jakie są wasze zdania na jej temat w tych połączeniach?
 • 148 / 10 / 0
Awatar użytkownika

Myślę ze mj . Ew alko ale malo. Ew estqzolam też malo
Najlepiej mj i nic więcej :P
ale karme moglibyście dać jak pomoglem :)
 • 1 / / 0

15 kwietnia 2022Lurcik pisze:
Nie wiem juz jak mam pisac zeby mi wiadomości nie kasowali. Napisalem tylko ze 25 mg diazepamu , 20 mg alpry i estazolam 2 tabsy było ok, bardzo ok. Nikogo nie naklanialem do tego. Po prostu moj miks. Ogolnie nie polecam robic miksow. I ogolnie nie polecam brac tego jak nie trzeba. Ale to dział miksy wiec ocb... . Może tak nie skasuja
Jakim cudem bierzesz 20mg alpry i żyjesz?
 • 148 / 10 / 0
Awatar użytkownika

I czułem sie świetnie. Jakim cudem nie pytaj bo 1 raz mi to w lapy wpadło
Najlepiej mj i nic więcej :P
ale karme moglibyście dać jak pomoglem :)
 • 12 / 2 / 0
Awatar użytkownika

Mam pod ręką Bromazepam, klona, alpre i pregabe. Ostatnie to wiadomo, że dobrze wchodzi z benzo, ale warto mieszać pozostałę w jakiś sposób ze sobą? alpra z klonem mocno polecane były, ale czy Bromazepam warto do czegokolwiek dorzucać i ew w jakich proporcjach?
Tak.
 • 1 / / 0

Witam a wiec od niedawna zaczęłam swoja przygodę z benzo
Brałam estazolam najlepszy moim zdaniem
alprazolam ktory łykałam na różne sposoby w roznych dawkach i nic kompletnie nie czułam poza zaspokojeniem lękow
Clonazepam ktory po prpstu uspokajał moje leki
Ludzie pisza ze po benzo czuje sie lepiej maja poprawę nastroju a ja nie wazne ile w sibie w tego nie właduje to chuj
Nie wiem czy może to byc spowodowane moim uzależnieniem od morfiny? Wyszłam z niej sama w domu dosłownie bez nikogo i bez żadnych leków brałam nawet po 750 mg dziennie a budziłam sie na skręcie wiec nie schodząc z dawek zeszłam od razu do zera nakupowalam jedzenie za ostatni hajs i dosłownie umierałam 2 tygodnie
Teraz testuje benzo może ze mna cos nie tak? Może nie umiem ich brać?
 • 3985 / 553 / 0
Awatar użytkownika

Nie spodziewaj się spektakularnych efektów po benzo, to tylko leki uspokajające fazy jakiejś jak po dragach nie ma co w nich szukać. Najlepiej benzo działają u lekowcow, taki delikwent jak weźmie tabletkę to czuje ze żyje bo jego lęki znikają.
"Only God can Judge me"
 • 169 / 23 / 0
Awatar użytkownika

Nie no, temat jest debeściak :patrzy: To jakby bimber piwem zapijać, a i wrażenia (nie)zapomniane.

Pewnego, pięknego dnia wpadł mi do głowy pomysł, aby zmiażdżyć ten i tak już pusty łeb jeszcze bardziej, nie przebierając tym razem w środkach. Jak z reguły benzodiazepin nie miksuję, bo to jakby chleb normalnie posmarować masłem, a miks to posmarować masłem cieniej i dosmarować resztę margaryną. Idea sama w sobie może i ciekawa, ale jej geniusz chyba przerasta objętość mojej bani.

Pamiętam ten dzień... tak, to był dzień, przechodzący nieśmiało w wieczór. Będąc samotnie w pomieszczeniu i słuchając bezkarnie muzyki, zrobiłem nagle coś, co dla mnie było rutyną, jak mycie rąk, czy jajec np. - zajebałem po prostu benzo (tym razem w pakiecie rozszerzonym), w tym klonazepam, lorazepam, temazepam, a i fenobarbital wyczuwając, co się właśnie odpierdala, wychylił się dumnie z szuflady, a za fenkiem sturlała się jeszcze butla ginu 0,7 L ... no, żesz kurwa jego mać, pomyślałem. Co było dalej, wszyscy doskonale wiedzą, czyli generalnie nie wiadomo. Jest jakieś 50% szans na to, że miks był zacny i 100% szans, że nie zapada w pamięć. Zapytacie może o dawki? Bardzo dobre pytanie, a dawki były po prostu duże.

Wrzucę też propozycję pewnego miksu benzodiazepin, który bardzo szybko przyszedł mi do głowy, a potem pustka.. moim zdaniem nie ma za bardzo z czym szaleć w aptecznych benzo.
Zaznaczę, że dawki dobrane dla osób z raczej średnią tolerancją - (czyli przykładowo 2 mg klonazepamu czujecie dobrze, ale znosicie jak mężczyzna i jesteście w stanie normalnie funkcjonować).

lorazepam + nitrazepam (5 mg + 40 mg)
Dla mnie czysty, intensywny, nie wjeżdżający prawie na ciało anksjolityk w parze z ciężkim hipnotykiem. Ta zapaśnicza, nokautująca wręcz komponenta nitrazepamu jest tym, czego mi brakuje w lorku. Jeśli kogoś lorazepam głównie usypia, to omijajcie to combo, chyba, że chcecie spać, ale tak naprawdę w chuj, żeby was łopatą musieli budzić.
 • 191 / 28 / 0
Awatar użytkownika

Czy carisoprodol + benzodiazepiny (alpra) to przyjemne połączenie? Jeżeli tak, to mniej więcej o ile procentowo obciąć dawki obu substancji, w stosunku do przyjmowania ich solo?
ODPOWIEDZ
Posty: 559 • Strona 56 z 56
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.